Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Eluś mam nadzieję, ze ten kumpel o ile można go tak nazwać już nie będzie wygłaszał swoich mądrości i nie będzie Cię tym więcej denerwował. A z drugiej strony bardzo nie taktowny z niego facet skoro tak otwarcie mówi takie rzeczy przy was- dziewczynach, myślę, że takie gadanie mógł zatrzymać dla siebie, jak dla mnie tacy ludzie to chyba średniowieczem zalatują i tak jak piszesz kobiety według nich są tylko do sprzątania i rodzenia dzieci, szkoda słów.

    Madziu mnie też bardzo wkurzał instruktor jak podczas jazdy załatwiał swoje prywatne sprawy, a nam czas leci trzeba by ich kiedyś za to ochrzanić, żeby się nauczyli, ja to bym mu kiedyś pod koniec wspomniała, że pojeżdżę jeszcze pół godziny bo jak stałam na placu i patrzałam na zdających to nic się tam nie nauczyłam, pewnie by się zdziwił.
    Mam nadzieję, że dzisiaj się już lepiej czujesz i brzuch już ci tak nie dokucza.

    Paula fajnie, że w końcu jakaś bardziej konkretna lekarka się znalazła, rób tak, żeby zawsze do niej trafiać, bo jednak jeden lekarz prowadzący to podstawa.
    Mam nadzieję, że te zalecenia pomogą i Tomuś nie będzie już męczyć brzuszek.
    AGATKA 16.04.07r
    Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
    W końcu w komplecie
    Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      hej kochane!
      przepraszam,że jeszcze od wyjazdu do was nie zajrzałam, ale jak zwykle trzeba wszystko na nowo ogarnąć i jakoś brak mi czasu.
      Wczoraj smsem podałam swoje dane Buczkowi, żeby przekazała Agatce, wiec teraz powinno wszystko grać.
      Oczywiście jeszcze nie zaczęłam was czytać, ale zaraz spróbuję choć troszkę bo mam dużo pracy....
      a u mnie wyjazd super.odetchnęłam psychicznie , choć moja wątroba może mieć prawo do narzekania
      Pogoda też nam się udała w miarę, bo pierwsze 2 dni były nie najgorsze, a 2 ostatnie-rewelacja.Szczerze to wyjazd był za krótki tak o 1 dzień, ale i tak fajnie. Pod moja nieobecność m pomalował ciut miszkanie i przemeblował pokój dzienny.Niby fajnie (oczywiście pochwaliłam go ładnie), ale jak dla mnie mniej funkcjonalnie, wiec za jakiś czas pozmieniam po swojemu, a póki co nie chcę by przykro mu było

      Jeśli chodzi o tego palanta ze stłuczki to wczoraj byłam zgłosić go nha policji i teraz czekam.Z ubezpieczenia jeszcze nie dzwonili co nieco mnie martwi bo dziś mija tydzień od zgłoszenia, a ktoś właśnie w przeciągu tygodnia miał do mnie dzwonić i nic...oby to nie był zły znak!

      no dobra, ja uciekam bo czas mnie goni!
      buźki


      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        dzien doberek

        u nas od wczoraj pada i ani nie przestaje na chwile- wiec siedzimy w domku. macius juz na drzemke poszedl po 11 ale co sie dziwic jak pogoda taka senna. nocka nie najgorsza. ale macius pokazuje na zabka i mowi boli- a cholerna trojka cos wyjsc nam nie moze.

        ja dzis na obiadek ziemniaki i piersi duszone + surowka jeszcze nie wiem jaka bo warzyw echo sa tylko banany i jablka.hihi

        skoczus zazdroszcze ak dlugiego spania. a co do insrukorow to tak jak ania pisze trzeba mu powiedziec ze ty placisz za jazde a nie za ogladanie zdajacych. zasada- place -wymagam

        Paula dobrze zze w koncu jakis lekarz nakierowal cie co masz robic zeby
        tomus nie cierpial z powodu bolow brzuszka. teraz o musisz sie sosowac do rad i bedzie coraz lepiej. a tak wogole o macius tez nie wyglada na 1, 5 roku.

        ide zrobic sobie kawke- bo zaraz zasne..


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          hej
          Ola mam juz twoje dane teraz tylko odezwij sie e-mailowo do mnie żebym ci wysłała namiary komu prezent musisz sprawić, mojego e-maial wysalam na priva. Fajnie mieć taki odpoczynek od codzinności, a to malowanie to było planowane czy ci mąz suprise zrobił

          magda fajne te buciki, mi teściowa kupiła 2 pary ale jedna chciałyśmy wymienic na wieksza a u zonk i nigdzie w sklepach nei ma rozmiaru 22. Ludzie podobno wykupili w ciagu kilku dni po dosawie

          momo fajne zdjęcia a gdzie takei piękne widoki? Bo chyba nie doczytałam

          Aniu dzisja ty pierwsza ale jak spojrzałąm na godzinę to az w szoku byłam bo ty to duzo wcześniej sie pojawiałaś z rana,

          Elu nie przejmuj sie głupim gadaniem sama dobrze wiesz na co cie stać, poza tym ztego co nam tu piszesz to ty taka obrotna babka jesteś ze powinien niejeden facet przykład brać

          paula współczuje

          Wczoraj dzień spędziłam u przyjaciółki, jak zawsze z rana do niej jadę i pózniym popołudniem wybywam. Obiad zawsze wspólnie jemy i plotkujemy, a dzieciorki się bawią. Dzień wcześniej byłam z nia na zakupach i normalnie obkupiłyśmy se po wsze czasy blanka w ciuszki i mamusia tez

          A co do Mikołajek to dla ułatwienia moze powypisujemy przydatne informacje, np dotyczace rozmiarów dzieci kolorów itd Może zaznaczcie to innym widocznym kolorem zeby każdej rzuciło sie w oczy

          Zacznę ja: Blanka nosi 80ale coraz częściej kupuje jej 86 ( wiadomo rozmiarówka rożna) ale większe zawsze przyda się później
          Kolory: najwięcej ma kremu , różu i fioletu ale ja każdy ciuszek uwielbiam malutki wiec kory dla mnie bez różnicy byle by ładne
          But rozmiar 21 a w centymetrach to chyba 12,5 cm
          Jak by ktoś jeszcze miał jakeis pomysły to pisać bo mi narazie odzieżowe rzeczy przyszły do głowy



          Jeżlei o ans chodzi: Blanka chodzi

          5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

          14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            To i ja napiszę:
            Jeśli mogę, to proszę o zabawki, bo ciuszków mamy za dużo. Ale jeśli już, to Edzia nosi rozmiar 74 - 80, więc proszę o ciuszek w większym niż ten rozmiarze
            Edytka lubi wszystkie twarde książeczki, zwłaszcza te, w których są zwierzęta domowe. Bardzo lubi też te kolorowanki, w których są naklejki.
            Przepada za wszystkimi kotkami i psami, więc mile widziana jest jakaś postać tego zwierza - maskotka czy coś takiego. Ostatnio zauważyła, że na pidżamie mam jakieś miśki i każdego chciała wycałować
            Chciałabym, żeby Edzia miała jakąś fajną zabawkę typowo edukacyjną, typu kostka edukacyjna czy jakieś duże puzzle czy układanka, laptop itd.


            Jak coś jeszcze wymyślę, to dam znać
            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              No właśnie a ja o zabawkach zapomniałam, wiec podpisuje się pod Magda bo tez wszelkiego rodzaju zabawki i książeczki uwielbia )

              5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

              14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Cześć Kochane
                Dopiero dzis odczytałam wiadomośc od Agaty jeśli jeszcze zdąrzyłam to chętnie wezmę udział w tych Mikołajkach tylko napiszcie co mam zrobić i jak to zorganizować

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  kochane ja właśnie zaczynam się szykować do wyjazdu...dziś mamy ćwiczenia na wolnym powietrzu a tam jest potwornie zimno - brrrr...już naszykowałam sobie ciepłe rajstopy i skarpetki no i grubą bluzę bo w samej koszarówce chyba bym zamarzła na kość...
                  trzymajcie kciuki żeby wszystko poszło gładko...

                  zajrzę wieczorkiem...trzymajcie się...

                  Samuel uwielbia wszelkie zabawki a jak jeszcze piszczą czy grają sprawia mu to podwójną frajdę....co do ciuchów nosi rozmiar 92




                  http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    oj właśnie doczytałam że był czas do piątku na zdecydowanie się na mikołajki no trudno może w przyszłym roku zdąrzę

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      No i doczytałam w miarę co się działo jak mnie nie było zatem;

                      Madziu może tym kuzynom wywołaj jakieś superanckie zdjęcie Edzi w większym formacie, kup fajną ramę i wio! będą ją mieli zawsze przy sobie a to myślę miłe!

                      Momo widzę ,że wypadzik super!fotki extra i pogoda jak marzenie!fajnie,że to choróbsko nie pokrzyżowało wam planów!

                      Madziu widzę,że jazdy generalnie do przodu, a co do instruktora to ja miałam podobną sytuację ,wiec poszłam do biura i poprosiłam o zmianę instruktora i wtedy ten mój szybko się opamiętał i poprawił się na stałe.Dostał opr od przełożonych i nie musiałam się z nim "klucić".

                      Elu ten twój pseudo kumpel to faktycznie średniowieczem ciągnie! oj jak ja nie lubie takich hasełek!nie przejmuj się, super z ciebie babka i to jest najważniejsze!gratuluję udanego zakupu mebli!

                      Buczku , a Tobie nie zazdroszczę sytuacji z m.Oj takie ciche dni potrafią dać w kość- zwłaszcza psychicznie.Coś czuję ,że twoj m ma mały zwis na wszystko ,a to bardzo boli.Chyba jedyną słuszną strategią jest zdystansowanie się a potem konstruktywna, oczyszczająca rozmowa...powodzenia życzę kochana!

                      Ewelcia super masz facecika!te wielgaśne oczęta , niczym jak kotka ze shreka! można się na prawdę zakochać! No i jak sprawa tych castingów się zakończyła?!co z tą mało rozumną lekarką, która twierdziła,że Mały się nie nadaje?
                      nota bene moją kumpelę ze studiów można zobaczyć ze swoją córcia w reklamie hugisów! ciekawe kiedy kubę gdzieś zobaczymy?!

                      Agatko ,wielkie dzieki za zorganizowanie wszystkiego, wysłałam maila do ciebie już, wiec czekam na info komu robię prezencik
                      A tak w ogóle to jak m się czuje?

                      Paula widzę ,że u ciebie jak z wykle-czyli raz gorzej , a raz lepiej.Oby po oczyszczeniu organizmu z antybiotyku mały w końcu odetchnął, bo aż szkoda takiego fajnego Bąka !widzę ,że weekend ciekawy a to zawsze cieszy.Widzę ,że u was to wszystkie dzieci tak fajnie "włochate"! super!

                      AMSW mam pytanko czy będziesz może robiła paczke do polski w najbliższym czasie?a może zjerzdzacie na świeta ? bo mały teraz ma masowy posrost 3-jek a te kuleczki dobrze mu robią i pewnie niebawem mi się skończą wiec wolę napisać za wczasu.Jakby była taka możliwość to ja się piszę.
                      No i jeszcze raz dziękuję za te które mi podesłałaś dobra kobietko!

                      Aniu oj pomocne masz dzieci!aż miło! fajnie ,że Agatki wzrok się naprawia, to mocno cieszy!wstaw może też jakieś foteczki, chętnie pooglądamy.

                      oj niezły esej znów wyszedł!mam nadzieję ,że nikogo nie pominęłam, ale jeśli tak to z góry przepraszam ale tyle tego na raz


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Olaska pisz pisz kochana wiesz, że my lubimy takie eseje

                        Adasio nie jest wybredny i lubi prawie wszystkie zabawki,piszę prawie, bo nie lubi tych które bardzo głośno i przeraźliwie grają jak np. piłka do nauki raczkowania Simba pewnie co niektórzy kojarzą . Ciuszki nosi w roz. 86- 92 ale ja raczej wolała bym jakąś zabawkę czy edukacyjna czy jakaś inna nie ma znaczenia co tam wpadnie w ręce. I skoro Misio nie jest wybredny i wszystkim lubi się bawić to chyba tyle, będzie łatwiej coś wymyślić.

                        A czy prezenciki można wysyłać prędzej, czy mają przyjść tuż przed Mikołajem.

                        My za chwilę zmykamy na kawkę do mamy a m. do znajomego dokończyć łazienkę.
                        AGATKA 16.04.07r
                        Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                        W końcu w komplecie
                        Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Myszko wyślij mi na priva swój adres, tylko jakbyś mogła zrobić to w miarę szybko bo akcja mikołajki już sie u niektórych rozpoczęła

                          aniu prezenty można wysyłać kiedy tylko sie chce, możesz teraz jak juz masz

                          Ola wysłane

                          5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                          14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            czesc kochane

                            dzis chyba jestem w lepszym humorze niz ostatnio. Moze przez to ze urwalam sie z pracy po 12 i wroce do niej dopiero w pon juz zaplanowalam sobie te dwa dni. Jutro fryzjer- mam juz taki odrost ze nie moge na siebie patrzec a w pt ide do kolezanki ktora ma 1,5 miesieczna coreczke. Ma handre z powodu siedzenia z dzieciakami w domu wiec mam nadzieje ze troche uda mi sie poprawic jej nastroj. No jeszcze jutro musze kupic jakies prezenciki dla jej dzieciakow. Poza tym czeka mnie pieczenie dwoch ciast na sobote- rodzinka zlozyla zamowienie na urodzinowo imienionowe ciacha. No ale to to raczej przyjemnosc. A co do M to wczoraj z racji tego ze pan skonczyl szafe to musial sie do mnie odezwac. Dzis mial imieniny wiec kupilam mu cos i dalam Eweli i zlozyla mu zyczenia. No oczywiscie moj M stara sie lajtowo przejsc do porzadku dziennego. Wiec ok bede sie z nim normalnie porozumiewac ale nadal nie zamierzam prac, gotowac, sprzatac i zmywac. Ku mojemu zdziwieniu m dzis zapamietal ze skonczyly sie ziemniaki i chleb i kupil. A teraz z racji tego ze ja myje swoje naczynia a jego leza w zlewie to zajal sie zmywaniem. Mam nadzieje ze cos trafi do niego. I tak jak Ola pisala jak troche ochlone to rozmowa koniecznie. Bo generalnie nie uwazam sie za sprzataczke, praczke itp. Jak by mi sie to tak podobalo to bym sie zatrudnila jako pomoc domowa przynajmniej placili by mi za to.
                            My dzis bylismy na kontroli u dentysty- Ewela juz ktorys raz i jest ok a Krzys pierwszy i tez jest ok. Pani jedynie co powiedziala to to ze Krzysiowi moze wogole nie wyjsc 2 na gorze bo sa juz 3 i tak sie czasem zdarza ale mowila ze nie ma sie co przejmowac bo to nic niepokojacego to sa mleczaki wiec ok. Nawet nie wiedzialam ze tak moze byc.
                            Momo super zdjecia i fajnie ze wyjazd Wam sie udal. A pogode mieliscie wprost rewelacyjna.

                            Madziu tak jak pisza dziewczyny jak to sie powtorzy to zwroc uwage, albo zglos kierownictwu ze instruktor zamiast uczyc zalatwia prywate. Czapka i butki rewelacyjne. Edzi bardzo pasuje ta czapeczka.

                            Elu zupelnie nie przejmuj sie takimi gadaniami u mnie w pracy to jest norma. Wiekszosc twierdzi ze jest to zawod meski a przy kobietach nie mozna ani poprzeklinac ani wulgarnych zartow opowiadac wiec u nas wiekszosc uwaza ze ktos kiedys zle zrobil ze wposcil baby do resortu.

                            Agatko brawo dla Blani. GRATULACJE !!!

                            Olu super ze wyjazd sie udal, a watroba na pewno wroci do formy- zregeneruje sie a co do M to fajnei ze tak z wlasnej inicjatywy przemeblowal pokoj. Nie wazne ze malo funkcjonalnie liczy sie gest A co do tej kolizji to mam nadzieje ze bedzie ok.

                            Aniu dobrze ze wzrok Agatce sie poprawia. To jeszcze troche i pewnie okularki nie beda potrzebne. No i super pomocnicy Ci rosna. U mnie Ewela jeszcze pomorze ale Krzys to tylko rozrabia. Jemu w glowie tylko zmajstrowanie czegos. Ciagle cos broi.

                            Ewela ale powera dostalas., ale nie ma sie co dziwic. Lepiej robic etapami niz pozniej wszystko na raz. A tak na spokojnei sobie porobisz. A zdjecia Kubunia sa super. Oczym ma poprostu czarujace. Od dziewczyn on sie nie opedzi


                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Dobry wieczór

                              Humorek mi dzisiaj już dopisuje, bo brzuch przestał w końcu boleć (a do południa męczył mnie znowu pęcherz), Edytka śpi od pół godziny, mąż zrobił mi herbatkę, a popołudniu pojechaliśmy z m. na zakupy, bo chciałam kupić sobie coś na siebie na Andrzejki i wróciłam zadowolona. Trudno było znaleźć coś na krótki rękaw i z przewiewnego materiału, więc zdecydowałam się na tunikę z golfem, ale za to z krótkim rękawem. Założę do tego czarny pasek i legginsy i będzie

                              Buczku jak tu nie mieć dobrego humoru, skoro piszesz, że szykujesz się na wizytę u fryzjera. Nie dziwię się, mi sama myśl o fryzjerze poprawia nastrój.
                              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Właśnie wyczytałam na wątku mam kwietniowych, że jedna z dziewczyn jest ponownie w ciąży. Ale fajnie!
                                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X