Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Dzień doberek

    Co do pogody to u nas +13 i piękne słońce za oknem,oby sie nie zmienila ta pogoda! bo planujemy zakupy jedzeniowe (tak jak u Buczka) i długi długi spacer z Kajtkiem Teraz sobie jeszcze smacznie drzemie, zaraz ide za obiad sie brac zeby mąż po powrocie z pracy mógł coś zjeść

    Miłego weekendu kobitki




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      To jeszcze raz ja.
      Chciałabym wam coś powiedzieć a raczej napisać no i może przemyślicie i się zdecydujemy na coś takiego jak AKCJA MIKOŁAJKOWA !!! Zgłosiłyby se mamuśki które chciałyby wziąć udział odbyło by się losowanie i wysłałybyśmy prezenty pocztą do wybrańców. Na kwotę jaka wydamy możemy się zgadać (bo wiadomo święta wiec wydatki większe się szykują) Pisze specjalnie wcześniej żeby można było coś wcześniej znaleźć jeżeli wogóle się zdecydujemy


      Co do Ewelki( która w inszej części mieszka,- oczywiście jeśli chętna, wyśle prezent jak będzie w Polsce, no chyba ze zakupy przez internet zrobi i rodzinką się posłuży i na odwrót

      Pewnie po weekendzie mi odpiszecie wiec sprawę przeanalizujemy w przyszłym tygodniu
      Teraz to już na pewno kończę

      Chyba zaraz u nas lunie deszcze

      5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

      14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        a u mnie ciasto sie piecze- znalazlam fajny przepis na jablecznik na biszkopcie z bita smeitana. mam nadzieje ze mi wyjdzie taki ladny jak na zdjeciu no i oby dobry byl.
        Widze ze mamy dzis cos ze soba wspolnego- Agatka, Ewelka i ja tylko u nas chyba na zakupach jedzeniowych sie skonczy i niestety bez spaceru bo lunal deszcz Do Ciebie pewnie tez przyjdzie Agata to paskudztwo
        Narazie m wrocil z nowa oferta meblowa i musimy rozwazyc ja.

        A co po pomyslu mikolajowego to ja jestem ZA zobaczymy co reszta mamusiek na to.
        uciekam pilnowac mojego ciacha.


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Cześć Kochane.

          Ja dopiero teraz, bo wzięłam się po kawie za mycie okien, do tego okazało się, że mam problem z firankami (czy to możliwe, że firanki w praniu się skurczyły???). Firanka która była kiedyś długa teraz nie zasłania mi całego okna, więc musiałam pożyczyć od teściowej jakieś stare zasłony, (bo ja chciałam teraz mieć bez zasłon) żeby to jakoś zamaskować. Planuję sobie po Barbórce kupić jakieś ładne jasne zasłony i teraz muszę mieć jak mam, więc tymczasem przez te zasłony, które są bardzo ciemne i długie do samej ziemi, mam ciemno w pokoju :/ Brzydko!!!

          Agata jak możesz to napisz coś więcej o tej akcji, bo nie bardzo rozumiem, to mają być prezenty dla maluchów czy dla nas? I to tak między nami czy łączymy kilka forum?

          Ja teraz lecę, bo czeka mnie jeszcze kupa roboty, jak to przy sobocie, ale na razie idę upiec ciasto, żeby było do kawki.

          Odezwę się wieczorkiem, a tymczasem miłej soboty
          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            hej....

            ja już na dziś mam wolne przed chwilą skończyłam myć podłogi a mały na szczęście jeszcze śpi wiec mam chwilę dla was...

            Agata ja jestem za pomysłem mikołajkowym

            Madziu no to nieźle masz z tą firanka a co do tych mikołajek to myślę że Agacie chodziło o nasze forum, ale to jeszcze się dowiemy....

            idę zrobić sobie kawusię i troszkę poleniuchować bo jak Samek wstanie to pewnie będzie chciał od razu na podwórko a tam to nie usiądę z nim nawet na minutkę

            miłego popołudnia wam jeszcze życzę...




            http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Ja właśnie skończyłam sprzątanie i już nic więcej dzisiaj nie mam zamiaru robić. Padnięta jestem niesamowicie.

              Zrobiliśmy sobie z mężkiem kawkę i zajadamy się murzynkiem.

              Teraz już tylko odpoczywam.
              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Wstawiam Wam jeszcze fotki z dzisiaj.

                1. Kiepska widoczność, ale chciałam Wam pokazać, jak mój m. ma blisko do pracy - za oknem widać jego kopalnię

                2. i 3. Edytka pomagała mamusi myć okna
                Attached Files
                Last edited by Skoczek; 06-11-2010, 17:13.
                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Dziewczynki piszcie coś, bo akurat jestem przy kompie. M. przez cały ten czas, kiedy ja sprzątałam, siedział przed kompem i stwierdził właśnie, że on się już nasiedział i mogę siedzieć sobie nawet i do rana
                  Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                  Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    no no ładnie Madziu ci już córcia pomaga...fakt twój m. ma bardzo blisko do pracy ale to chyba dobrze???ja jeszcze idę dziś obrać ziemniaczki na jutro zeby zrobić kluski ale czekam na m. bo na razie siedzi w garażu i próbuje naprawić swoje auto...

                    byłam z młodym na spacerku ale szybko się ściemniło i do tego zaczął padać deszcz, ale jednak 1.5 godz. sobie spacerowaliśmy...
                    mam w planie wziąć dziś długą i gorącą kąpiel ale czy mi wyjdzie to się zobaczy bo w sumie chciałabym również pojechać do kumpelki żeby posiedzieć pogadać ale zobaczymy czy Samek zaśnie i w ogóle...

                    no nic idę zrobić mojemu synowi jakąś kanapkę bo coś nie chciał dziś zbytnio zjeść obiadu więc pewnie teraz coś zje...

                    miłego wieczorku...




                    http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Elu pewnie, że dobrze. Teraz, jak jeszcze są takie ciepłe dni to jeszcze jeździ na rowerze, więc migiem dojeżdża do pracy.

                      A ja wczoraj przy tej mojej chandrze posiedziałam z książką w wannie i dobrze mi to zrobiło.

                      Delff póki co to ja też się piszę na tą akcję mikołajkową. Mam nadzieję, że nie będzie w tym miesiącu jakichś niespodziewanych wydatków.
                      Zajmiesz się organizacją?
                      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        za mna bardzo pracowity dzien i jestem juz taka zmeczona ze wpadlam tylko powiedziec dobranoc.
                        Zakupy jedzeniowe tak mnie zmeczyly a do tego jeszcze bylismy ogladac armature sanitarna, ze w zasadzie padam z nog. Jak przyszlismy to tylko maluchy w pizamy poprzebieralam- Ewela zasnela w aucie wiec na spiocha ja trzeba bylo przebrac a Krzyn jeszcze kasze zjadl i tez do spania poszedl; a ja kapiel, a w zasadzie prysznic i spronbowalam swoje ciach i musze powiedziec ze wyszlo pyszne.
                        M naprawia kompa kolezanki a ja zabieram ksiazke i spanko. To do jutra


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          to znowu ja....

                          Madziu mam pytanko jakie macie plany na jutro???Bo m. powiedział że moglibyśmy pojechać jutro do Rybnika w końcu mogłybyśmy się spotkać!!!




                          http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Elu super by było, ale pamiętaj, że moja mała jest solidnie przeziębiona, nie chciałabym, żeby Samuś się od niej zaraził! W sumie to zwykły kaszel i katar, ale sama wiesz, jak dzieci męczą się przy głupim zatkanym nosku
                            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Cześć Dziewczyny.

                              My na nogach od 7, jakoś już nie mogłam zasnąć. Zauważyłam, że coraz częściej budzi się w okolicach 7.

                              Ja już kończę pić kawkę.

                              A co u Was?
                              U nas mokro, szaro i ponuro.
                              A ja się pochwalę za siebie i Elę - spotykamy się dzisiaj u nas
                              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                cześć....

                                za nami nocka spokojna wczoraj wieczorem odwiedził nas jeszcze kumpel i posiedzieliśmy do 23 m. poszedł w wyrko a ja chwilę po nim...
                                wstaliśmy o 7 30...teraz wybieramy się do Kościoła...

                                no właśnie jedziemy z m. i Samkiem do państwa Skoczków no i co jest prawie niemożliwe był to pomysł mojego lubego...dobra muszę lecieć doprowadzić się do ładu bo zaraz trzeba wychodzić...

                                miłego dzionka...




                                http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X