Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Paulina a ja to co? Przecież ja też często wstawiam zdjęcia mojej Kruszynki

    Akurat zjedliśmy obiadek i odpoczywamy.
    Rano wzięłam się za porządki, pomogłam babci przy obiedzie, wyskoczyliśmy z m. do Jysku i tak nam dzień mija.

    Mój mąż dzisiaj bardzo mnie zaskoczył. Raczej jakoś specjalnie nie obchodziliśmy Walentynek, jak do tej pory, a dzisiaj dostałam od niego piękny naszyjnik z Apartu, a na wieczór zarezerwował stolik w restauracji No w szoku ciężkim jestem, bo on do takich facetów, co to kobity prezentami (zwłaszcza w biżuterią w moim przypadku) obsypuje nie należy! Więc super niespodzianka na dzisiaj.

    A ja dostałam przesyłkę i wręczyłam swoją Walentynkę Darkowi - grę erotyczną i żel z Durexu. Ten to się dopiero zdziwił! Wieczorem planujemy sprawdzić czy sprzęt działa
    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Madziu a jaką grę kupiłaś??bo ja swoją też zamierzam dziś wypróbować
      Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
      http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
      http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Madziula, zwracam honor Nonono... czyżby plany powiększenia rodzinki??? ;D

        Boże, przeraziłam się właśnie.... Miałam czas, więc zrobiłam przesiew we wszystkich ubrankach Małego, zarówno tych które ma w komodzie, jak i w zadużych, by sprawdzić co na teraz sie nada... No i 3/4 szafki poszło do wora A z tych zadużych to ma 3 pary bylejakich spodni i jeden swetek, do tego na lato sporo koszul z kr.rekawem i chyba ze 4 ppary spodni i mase czapek. Masakra!!!! Tyle rzeczy musialam odlozyc, ze w pale sie nie miesci. Spodnie nosi juz na 98, bo na 92 krotkie sa, takie na styk. Bluzki wciaz na 92. Poza tym u taty w lozku brata byly jeszcze rzeczy malego z okresu niemowlęcego, po porodzie. Takie maciupkie Znalazlam śpioszki, które "nosił" i przylozylam do Niego, szokkkkk!!!!!
        Aż sie łezka w oku zakręciła i zachciało się drugiego Bąka



        Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Martuś ja zamówiłam Arkana miłości, ale wczoraj mi sprzedawca zadzwonił, że akurat brakło tej, więc wysłał inną, najbardziej popularną - Sekrety miłości. W środku są karty, plansza, kajdanki, wstążka i wibrator. Ja jeszcze kupiłam żel Durex, bo byłam ciekawa doznań Jak się sprawdzi, to może dam Ci jutro znać.
          A Ty co, kochana wybrałaś? Ale musisz przyznać, że wybór w grach jest ogromny!!!

          Paula my starania musimy póki co odłożyć na dalszy plan, ale szczerze mówiąc, to by się chciało - przynajmniej z mojej strony.
          Wiem co czujesz, bo ja tydzień temu pożyczałam wszystkie niemowlęce ciuszki siostrze i przy okazji przeglądałam. Tak, łezka się zakręciła - takie najmniejsze skarpetki odłożyłam sobie do pudełka na pamiątkę.
          Moja Kruszynka jest bardzo drobna, teraz dopiero zaczęła nosić 80. W tygodniu znajoma podrzuciła mi ciuchy po córce, która ma 3 lata, a już chodzi w rozm. 134! Długa, nogi wielkie, no szok! Te rzeczy długo sobie poleżą na naszym strychu, zanim Edytka je założy. Ale to nie przeszkadza.
          Za to zauważyłam, że Edytka zrobiła się cięższa i taka zbita, pewnie waży już więcej niż 10 kg.
          Aż pójdę z ciekawości ją zważyć
          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Madziu, oj tak, sentyment nie mały Maleńka ta Wasza Edytka!!!!
            A to Tomcio i Jego pierwsze spioszki, jaka różnica
            IMG_0623.jpg IMG_0625.jpg

            A ja mam wolną chatę, znaczy się jestem sama z Małym. Tata wybył, T na piwku z kumplem, a my sami, chorzy. Pisałam smska do kumpeli, ale pracuje do 22, wiec musze sobie posiedziec jedynie z Mlodym.
            Mały własnie dopadł do regału z książkami i już 5 wielkich książek wywlekł



            Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Jeżeli o ciuszki chodzi to Kuba nosi teraz jeszcze 86 ale jak teraz będę mu kupować ciuchy na cieplejsze dni to na pewno na 92, spodnie na 86 są na styk,bluzki troszkę luźniejsze ale zanim do lata dojdzie to na pewno numer 92 będzie miał.

              Madziu Edzik to faktycznie kruszynka, a kiedy ją ostatnio warzyłaś że mówisz że 10 kg waży ? Kuba tydzień temu jak był u lekarza to ważył niespełna 13 kilo i równe 90 cm długości.

              Paula ja też lubiłam oglądać małe ciuszki z okresów niemowlęcych,ale już dawno się ich pozbyłam,dlatego teraz nie mam porównania z tym jaki Kuba jest teraz a jaki był wtedy,ale Tomcio to urósł ci nieziemsko No i ogólnie duży ten Twój syn,po kim to???

              Ja dopiero co Kubę położyłam spać, jak tylko zaśnie to idę sobie sałatkę na kwaśno zrobić bo mam straszną ochotę na nią....
              Co do gier na walentynki to zazdroszczę,bo my to nijako spędzimy walentynkowy wieczór, nie mam głowy myśleć o zabawach podczas gdy... zresztą wiecie ,co wam będę mówić,dlatego w tym roku walentynki będą dość smutne.... No ale myślę że mąż mnie zrozumie

              Byliśmy dziś z małym na placu zabaw i w parku,mam krótki filmik,jak zgram na you tube to wam tu go wkleję,fotki też chęcią dodam,ale najpierw muszę je pozmniejszać.




              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Ewelka, chyba po obojgu. T ma 185cm, a ja 180cm wzrostu, więc najmniejsi nie jesteśmy. Moi rodzice też wysocy, więc po dziadkach też.
                Koloska mam małego. Muszę Go obkupic w sporo ciuszkow, ale juz przynajmniej wiem co konkretnie. Cosik maławe te Wasze Brzdące, widzę, że Tomcio chyba największy, skoro na 98 Go juz ubieram

                maly jeszcze buszuje, a ja uciekam dać Mu melczko i polozyc spac. Dobranoc!



                Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  dzień dobry kochane...

                  jest niedzielny poranek a my z młodym znów sami w domu, mam nadzieję, że m. za niedługo wróci

                  wpadnę po śniadaniu napisać kilka słów....




                  http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Paulina, Kuba też do najmniejszych nie należy, 90 cm wzrostu to nie jest mało, tutaj dzieci są dużo dużo mniejsze i jak mówię u lekarza ,czy na placu zabaw że Kuba ma 20 miesięcy to oni nie dowierzają,bo tak ich dzieci wyglądają w wieku 2,5-3 lat straszne drobinki tu są. A to nie my mamy takie małe dzieci tylko ty masz takiego klopsa

                    Artur właśnie siedzi z małym w pokoiku, Kuba zasypia, ja w trakcie szykowania obiadu jestem,dziś robię ulubione placki mojego M - po węgiersku,więc mam z tym trochę roboty, ale i Kuba bardzo lubi wiec moja praca na marne s pewnością nie pójdzie...

                    U nas kolejny słoneczny dzień i bardzo ciepło dziś chyba będzie,bo już teraz mam okna pootwierane i nawet nie czuje tego w pokoju ,żadnego chłodniejszego wiaterka czy powietrza.

                    A wy macie jakieś plany na dziś? Bo mnie M męczy żeby gdzieś się wybrać po za miasto,ale nie mam koncepcji gdzie.... nie wiem jeszcze,dużo zależy od tego kiedy Kuba wstanie z drzemki i zje obiad.

                    Miłego dnia




                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      hej!
                      Ewelka, moze faktycznie to ja mam takiego koloska. Małemu też nikt nie daje 21 miesięcy (jutro kończy), tylko nawet 3 latka! No cóż, najważniejsze, ze rośnie zdrowo
                      Poproszę o przepis na placki na pw!!!
                      A co z mamą, masz jakieś wieści?


                      uśmiałam się właśnie z mojego Małego.Siedzi mi na kolanach, a ja lukałam fotki Przyjaciólki na mailu i Mały na nią "tata" On na wszystkich TATA gada, nic tylko alimenty wołac

                      Ale mnie T rano wpienił Szykował sie do Kościoła, bo idzie z Rodzicami. Ja z racji tego, ze jestem chora zostałam z Młodym w domu. T cofnął się po coś i by nie wchodzić do pokoju w butach, moj tata mu podał. No a ten papieros za siebie i zadowolony. Mały doszedł niemalże do samego żaru, gdybym nie zauważyła, to by mi dziecko popażył Normalnie szlag mnie trafił!
                      Poza tym T nie traktuje obecnego miejsca pobytu jakos swojego domu, wszystko musze mu dawac, wszstko za Niego robić. Kapac sie chodzi do mamusi, bo nasza wanna nie jest najlepszej jakosci i sie nie moze przestawić. Normalnie "hrabioskie dziecie"



                      Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        sorki, wiem, że miałam być po śniadanku, ale junior nie pozwolił siąść mi przed kompa tylko chciał się bawić...

                        niestety nasze spotkanie dziś nie wypaliło, bo nasza Madzia się pochorowała...najpierw biegunka, a potem i wymioty...pisała mi, że jest coraz gorzej no nic, mam nadzieję, że następnym razem jednak uda nam się spotkać choć w moim wypadku nie będzie to prędzej niż w kwietniu

                        no nic idę do moich panów...

                        jutro napiszę wam więcej co działo się u nas w wekend...

                        spokojnej nocki...

                        Ewelka z mamusią lepiej???




                        http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Cześć.
                          Ja tylko na momencik bo zaraz będą znajomi z piwkiem m. już po nich jechał a ja to winko będę popijać bo piwa na razie nie piję.

                          Ewelka widzę, że nastawienie masz pozytywne i starasz sie jakoś w miarę normalnie spędzać czas, dobrze że potrafisz choć na chwilę oderwać sie od zmartwień i czarnych myśli, dla Kubusia to na pewno dobre jest.

                          Madziu dużo zdrówka.

                          Szkoda, że spotkanie nie doszło do skutku a tak długo sie umawiałyście ale kiedyś to nadrobicie.

                          U nas wczoraj nasypało śniegu i mamy znowu zimę i -11, brry ale zimno.

                          Dobra zmykam do zobaczenia jutro, pewnie ruch będzie większy.

                          Paula dla ciebie też dużo zdrówka bo wyczytałam, ze ty też jeszcze chora jesteś.
                          AGATKA 16.04.07r
                          Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                          W końcu w komplecie
                          Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Co do mamy to lepiej nie jest,nadal bez zmian.. stan nadal krytyczny,leki nadal podają i nie wiemy nic więcej... Może jutro gdy babcia pojedzie do szpitala i porozmawia z lekarzem dowiemy sie czegoś więcej , ogólnie to panuje straszne zamieszanie raz mówią tak,raz inaczej..... każdy lekarz mówi co innego,pielęgniarki to już w ogóle kręcą nieziemsko.. Może jutro się wyjaśni co nie co!

                            Aniu próbuje za dnia zająć się domem i Kubą, oczywiście myślę o tym na okrągło i do tej pory łzy mi lecą jak sobie o niej przypomnę,ale muszę też zająć się małym i normalnie żyć,wszystko w rękach Boga! Muszę być dobrej myśli, nic innego na dzień dzisiejszy mi nie pozostało...


                            Idę zajadać sernik na zimno zrobiony przez mojego mężulka,a póżniej myć się i przed TV bo dziś klub szalonych dziewic leci
                            Całuje was mocno

                            Madziulka dużo zdrówka dla ciebie (pewnie Jelitówka ciebie dopadła biedactwo )




                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              dzień dobry kochane...

                              Aniu no to ładnie, znów masz śnieg u mnie też -8 ale śniegu na szczęście na razie nie widać, choć to pewnie kwestia godzin, bo niebo zachmurzone i nic tylko czekać kiedy zacznie sypać....

                              Madziu kochana i jak się czujesz???mam nadzieję, że choć ciut lepiej??? Oby Edzia nie złapała niczego od ciebie

                              a my już po śniadanku i nawet zjedliśmy je we trójkę, bo m. ma dziś i jutro szkolenie więc jechał dopiero na 9 i ma nadzieję, że maksymalnie do 12 mu zejdzie, ale to się jeszcze okaże...
                              dziś obiadku nie muszę gotować bo mamy od wczoraj tylko podgrzać i kluseczki ugotować i będzie...

                              wekend minął nam dość spokojnie i "normalnie" tzn. w piątek wyskoczyłam na piwko z kumpelą, w sobotę imprezka urodzinowa przyjaciela, a niedziela jako, że nie udało nam się spotkać to wyskoczyłam kupić troszkę rzeczy które potrzebuję na zabawę, tj. tacki, kubki, balony, serpentyny....

                              no nic to tyle co u mnie, mam nadzieję, że od dziś znów zapanuje tu jakiś ruch, co kochane???




                              http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                mnie to juz chyba nikt tu nie pamieta
                                ewela bardzo wspolczuje i mam nadzieje ze wszystko sie skonczy dobrze

                                a wpadam do was zeby cos wam pokazac http://www.kochamylaure.pl/ jak sie czyta takie rzeczy to sie docenia ze ma sie zdrowe dziecko

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X