Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Wszystkiego najlepszego dla Marysi !!!!

    Cos dzisiaj cichutko na forum mało do czytania. Przecież dzisiaj taki paskudny dzień co wy tam robicie )

    5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

    14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Ja aktualnie umieram z nudów... Coś mi się chce i nie wiem co... Mam też ochotę na coś słodkiego. Dobrze, że jutro jedziemy na pyszniutkie rogale
      ur. 16.05.2009
      3590 g
      56 cm

      Moje Największe Szczęście





      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        No wlasnie dzien paskudny, wiec w miedzy czasie, kiedy Edka spala (od 11.10 do 13.50!) ja poprasowalam sterte ciuchow i ubran Edzi. Teraz mezek wrocil z pracy, zaparzylam nam kawusie, przynioslam od babci ciasto. Troche sobie razem odpoczniemy, a jak wroci Tesciowa to zostawimy jej mala, a sami pojedziemy do Tesco pochodzic sobie troche. Mysze kupic malej proszek do prania, bo w Biedronce nie bylo...

        No a Wy w tym czasie piszcie, piszcie!

        Wszystkiego dobrego dla Marysi!
        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Ale tu ruch....
          ur. 16.05.2009
          3590 g
          56 cm

          Moje Największe Szczęście





          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Wszystkiego Najlepszego dla Marysi Życzy Adaś, Agatka i ciocia Ania.

            My właśnie wróciliśmy z zakupów.
            Skoczku ja się załapałam na Rexa było go jeszcze całkiem sporo.
            Buczku Warto zobaczyć w Tesco bo mają tam teraz promocje na zabawki i taki mały laptopik kosztuje 40 zł.
            http://www1.tesco.pl/promocje/gazetk...5769/index.php
            AGATKA 16.04.07r
            Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
            W końcu w komplecie
            Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Witam, witam

              U nas dziś dzionek szybko zleciał. Mała dała nam pospać - od 19 do 6 - mleczko i do 9.15 . Po obiadku wyruszyłyśmy na spacerek bo ładna pogoda dość była i miło się spacerowało.

              Już się nie mogę doczekać piątku bo jedziemy wybrać panele i w końcu będziemy mieszkać jak cywilizowani ludzie .

              Kurde zepsułam coś w kompie - mam wyciszony głos i nigdzie nie mogę znaleźć tego głośniczka gdzie się robi głośniej. Jest możliwe, że go wyinstalowałam, bo ostatnio coś przez przypadek usunęłam??

              BUZIACZKI DLA MARYSI!!!!

              A oto moja niunia na swoim bujaczku...
              Attached Files
              Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
              http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
              http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Ja mam 2x1,8kg loveli do białego i koloru. Szczerze to już od jakiegoś czasu nie piore ubranek Misi w specjalnym proszku. Tata przywiózł pełno niemieckich proszków i są o niebo lepsze niż polskie. Żadnych podrażnień, uczulenia u Michasi nie zaobserwowałam. Mamy wszystko doprane i ładnie pachnące. A proszek kupiłam jak była okazja, Misia była jeszcze baaardzo malutka. A to tylko dlatego, że męża siostra cały czas pierze Wice w Loveli, bo miała podrażnioną skórke od innych proszków.
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Wszystkiego najlepszego dla Marysi!!!
                  Martaula ale malutka fajna chyba jej się podoba na tym bujaczku
                  Aniu u nas w tesco nie ma nic takiego ciekawego byłam dziś, ale nic mi się nie rzuciło w oczy. Ale ten zestaw do majsterkowania, który mi wcześniej pokazywałaś bardzo mi się podoba.
                  Atusia podeślij jutro jakiegoś rogala, ja mam ogromną ochote na takiego prawdziwego marcińskiego
                  Ola jak tam idzie Ci pakowanie? wyjazd juz tuż, tuż; przywieź mi troszkę słoneczka, bo mi bardzo brakuje
                  Ciekawe co tam u Momo i Agis dawno ich nie było ?


                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    melduję się po paskudnej nocce, cięzkim dniu i chyba przed ciężką nocką...jakaś masakra!dobrze że jutro o tej porze będe tuż przed wyjazdem!!!!tylko to mnie jakoś na nogach trzyma...

                    jutro całe pakowanie, muszę zabrać mase rzeczy Kubusia, do babci no i spakować siebie!mąż na szczeście sam się pakuje, wszystko poprane, więc powinno być jutro w miarę sprawnie! jutro już śpimy u teściów, bo do wawy musimy wyjechać ok 3, więc tam już mały pójdzie spać, także jutro pakowanie pewnie od rana!dobrze że czuję się znacznie lepiej!!!
                    teściowie kupili sobie łóżeczko turystyczne, w ktorym mój książe od jutra będzie sypiał i wogóle są bombowo przygotowani, także przynajmniej jeden problem z głowy!

                    a mnie od tego antybiotyku straszliwie wysyfiło!rzeźnia!ogólnie nie mam problemu z pryszczami, a teraz czoło i broda, cała w pryszczykach!

                    sto lat Marysiu!!!!

                    oo zaczyna się 39,5!


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      no i oczywiście bede wam regularnie przesyłała pozytywną energię z tych (oby) słonezcnych wakacji!!!
                      Skoczku życzę wam również owocnego wypoczynku!

                      A wy, moje kochane, trzymajcie się cieplutko i pamiętajcie o nas!

                      Zostawiam też życzonka, dla wszystkich szkrabików, które pod moją nieobecność będą swiętować swoje połówkowe urodzinki!oczywiście jak jutro znajdę minutkę , to zajrzę do was, ale w razie czego, to żeby nie bylo że nawet się nie pożegnałam

                      Myszko witaj ponownie i odzywaj się jak najczęściej!

                      spokojnej nocki mamusie!oby totalnie przeiwnej do mojej poprzedniej!!!


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Ola spokojnego lotu i udanych wakacji. Wypoczywaj i przywieź dla nas troszkę słoneczka Czekamy zdjęcia i relację z podróży. Jakoś tu tak będzie smutno bez Ciebie


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          olu udanych wakacji życzę.

                          Ja sie maluje i wybywam do kumpeli,szkrabik zostaje z tatusiem bo pogoda okropna wic nie ebde jej ciągac za soba niech sobie wyleży w domciu

                          5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                          14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Ola, udanych wakacji życzymy
                            Maria - 10.05.2009r., g.4:43, cc. 3030g. 54 cm.

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Marysia dziękuje za życzenia
                              Maria - 10.05.2009r., g.4:43, cc. 3030g. 54 cm.

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Witajcie dziewczyny !!!

                                Nie odzywałam się bo miałam troszke zalatane dni.

                                Wszystkiego najlepszego dla Marysi !!!

                                Ola udanych wakacji
                                Skoczku miłego wypoczynku
                                Dziewczyny wracajcie do nas szybciutko, jak ja wam zazdroszcze, my w tym tyg. też chcieliśmy gdzieś wyjechać chociaż na 2-3 dni, ale oczywiście nic z tego nie wyszło, bo m na prace, a już 2 lata nigdzie nie byliśmy i strasznie już nas to męczy.

                                Ostatnio chwaliłam sie fajnymi nockami i mam za swoje ostanie 3 należą do strasznych mam nadzieje, że to się zmieni. Pokłóciłąm się z moją teściową tzn. ja się starm jej unikać, ale nawet nie chce mi sie o tym pisać.
                                Nam te dni zleciały expresowo. W sobote mieliśmy wychodne i byliśmy u znajomych na imprezie, niedzielka zleciała u moich rodziców, w poniedziałek byłam u kumpeli która ma 10 mies. córcie było fajowo, a wczoraj byli u nas goście, więc od rana sprzątałam i robiłam zakupy. Ale się w......., upiekłam sernika i nie dało się go pokroić bo się rozwalał, w smaku oki ale nie dla gości i o 17 wczoraj latała jeszcze za ciachem Wieczorek ze znajomymi był superowy, pogadałm sobie z kumpelą oczywiście o dzieciach bo ona ma 4 mies.córcie. Kruszek grzecznie spał, ale jak goście poszli to zaczął harcować. U nas dziś straszna pogoda więc ze spaceru nici i pewnie cały dzionek będziemy siedzieć w domku.

                                pozdrawiamy i życzymy miłego dzionka
                                Last edited by agis82; 11-11-2009, 21:48.
                                Kajtuś 56 cm 3700 g

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X