Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Momuś koniecznie zdaj potem relacje z dnia Chrztu. I wstaw też jakieś fotki, jak wrócę to sobie poczytam i pooglądam
    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Hej !!!

      My dziś wyspani, kruszek zasnął o 20, mleczko o 24 i dopiero o 6 rano, więc bardzo oki . Tylko jakoś dzionek nam się dzis cały poprzestawiał i kruszek teraz śpi, a o tej godz. to jemy obiadek i idziemy na spaceraek, no ale mam nadzieje, że jakoś do wieczorka mam to się wszystko ułoży. Ja dziś gotuje małemu zupke i wszystko przeciskam przez sitko, bo blender mi się zepsuł, a mam chęc do gotowania, więc szkoda tego nie wykorzystać. Wczoraj małemu bardzo smakował mój obiadek więc dziś podwójna mobilizacja
      Pogoda dziś nawet oki więć idziemy na spacerek i zakupki, jesteśmy umówieni z ciocią Olą i 4 mieś. Antosią, więc jak zawsze będzie bardzo fajnie.

      Momo powodzenia jutro

      Myszka fajnie, że się już urządziłaś.
      Last edited by agis82; 13-11-2009, 13:34.
      Kajtuś 56 cm 3700 g

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        oczywisscie, ze zdam relacje i dolac ze zdjecia

        mlody zjadl obiadek i szykuje sie znow do spania,,chyba ta pogoda nie fajnie na niego dziala, cisnienie niskie wogole sie zachmurzylo, a bylo tak cacy.


        dziewczyny co myslicie o kislu do dzieciaczkow? np. fisiel on jest z marchewka. zapomnialam sie wczoraj spytac lekarza, a moze wy cos wiecie na ten temat.


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Skoczku aleś nas zakręciła

          Momo udanej imprezki życze

          Mam do was pytanie jak podajecie dzieciom zupki z mięsem to gotujecie na mięsku i dodajecie juz wczesniej ugotowane miesko czy gotujecie na mięsku z wszystkim. oczywiscie wszystko bez soli.

          5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

          14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            delff z tego co ja wiem to obecnie dziecią gotuje się na wywarach warzywnych tzn. do zupki dodajesz osobno gotowane mięso. Ja tak robie
            Kajtuś 56 cm 3700 g

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Delff wcześniej nie miałam czasu bo mały wzywał. Z tymi wywarami to chodzi o alergie, bo w mięsnych wydziela się białko i może dawać odczyn. Chyba lepiej poczekać do 7-8 mieś., choć wiele osób odrazu gotuje na mięsie i maluszką nic nie jest.

              Ale tu dzisiaj ciiiiiiszaaaa !!!!
              Kajtuś 56 cm 3700 g

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Hej. Ja dosłownie na chwile. W niedziele mam egzamin z prawa pracy i ostro się ucze. Niby mam test który będzie, ale ja mam troszkę większą motywacje niż wkuć odpowiedzi.
                Skoczek oczywiście pisać możesz
                Ewelka jak wyślesz dokładne dane Kuby to w poniedziałek dopisze Was do listy.

                Poza tym u nas ok. Lada dzień powinny wyjść zęby, bo dziąsła są strasznie opuchnięte. Jesteśmy zdrowe. Jestem już 3 tyg bez męża. Jeszcze dwa i przyjedzie na dwa dni. Ale strasznie już tęsknie. Dobrze, że mam ten egzamin, bo nie wiem jak by, zniosła tą rozłąke...

                No nic spokojniej nocki. Jutro postaram się wpasć z życzeniami
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Wszystkiego najlepszego dla Kuby !!!

                  ja juz po śniadanku i mała mi wstał wiec niestety dużo sie nie napisze.

                  Atusiatrzymam kciuki za zdany egzamin

                  5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                  14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    cześć dziewczyny
                    w czwartek byłam z Ewelką u lekarza i niestety zapalenie płuc nie minęło jeszcze i nadal mamy utrzymać antybiotyk. Mała już w domu dostaje korby i jak w czwartek wyszłyśmy do tego lekarza to nie chciała wracać do domu. Krzyś też zaczyna pokasływać- byliśmy dziś kontrolnie się przebadać i nic mu się nie rozwinęło na szczęście. Mam nadzieję, że do chrzcin nic nie złapie.
                    U nas kolejny weekend w domu Mieliśmy się spotkać ze znajomymi, ale u nich grypa jelitowa także zostaje nam telewizor i może jakieś winko na poprawę humoru. M właśnie pojechał po zakupy.
                    Wszystkiego najlepszego dla naszego Kubusia rozrabiaki żeby w końcu zaczął ładnie sypiać w nocy
                    Skoczku udanego wypoczynku u prześlij troszkę górskiego powietrza
                    Atusia powodzenia na egzaminie, a skoro tyle się uczysz to pewnie 6 będzie.
                    Momo nie martw się wszystko wyjdzie idealnie na chrzcinach czekamy na relację.


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Wszystkiego najlepszego dla Kubusia !!!

                      Hej !!!

                      Ale cisza, tak dziwnie jak nie ma prawie nic do czytania, dziewczyny gdzie się podziewacie ???

                      Atusia powodzenia na egzaminie i miłych chwil z m

                      Buczku współczuje wam tego chorubska, mogło by was już ono opuścić. Życzymy wam dużo zdrówka

                      U nas dziś nic ciekawego, ale za to pogoda była śliczna i byliśmy na długim spacerku. Mały sobie coś przestawia w rytmie dnia i mama się gubi. Ja chce po staremu, a mały chce inaczej. Mam nadzieje, że do następnego poniedziałku wszystko się ułoży, bo wracam do pracy i chce zostawić rozporządzenie pisemne jak traktować mojego syneczka. Oczywiście rozporządzenie dla tesciowej

                      Pozdrowienia i życzymy udanej niedzieli !!!
                      Kajtuś 56 cm 3700 g

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Sto lat dla Kubusia z okaji półroczku

                        A ja dzis dostałam 4+ z anglika Pokrywka (nasz nauczyciel) robi nam takie mini testy dla chętnych, nie daje złych ocen. A że zrobiłam pierwsza i tylko jeden błąd to dostałam 4+. Zaraz zrobiłam koleżace co jej anglik kiepsko idzie i też dostała 4+

                        Dzisiaj gadałam z M 30 min przez tel. Jeszcze 2 tyg i będziemy razem na weekend.

                        Lece pooglądać Mam talent i powtórze moje notatki Jutro o 11.30 mam egzamin. Trzymajcie kciuki
                        ur. 16.05.2009
                        3590 g
                        56 cm

                        Moje Największe Szczęście





                        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Atusiu to ja cos źle zrozumiałam, myślałam że m teraz przyjechał
                          Kajtuś 56 cm 3700 g

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Miał przyjechać, ale plany się pozmianiały

                            Sto lat dla Maciusia i Zuzanki z okazji pół roczku.

                            Jestem po egzaminie i dostałam 4
                            ur. 16.05.2009
                            3590 g
                            56 cm

                            Moje Największe Szczęście





                            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Witam.
                              Nie miałam czasu albo sił żeby coś nadrukować ale czytałam co nadrukowaliście.
                              Nie pokazywałam się bo opętała mnie jakaś mania sprzątania.
                              W czwartek wzięłam się za posortowanie ciuszków z których moje dzieciaczki już wyrosły początkowo chciałam je wynieść na strych ale potem zrobiło mi się ich szkoda, jak zaczęła przeglądać te fajnusie sukienki po Agacie i postanowiłam, że oddam je siostrze mojej znajomej, która na dniach miała urodzić, no i ciuszki zawiozłam w piątek a dzisiaj o 9 rano już urodziła dziewczynkę, ważyła 4400 więc ciuszki bardzo się jej przydadzą bo kupiła tylko kilka na początek, bo wiadomo ktoś coś zawsze przyniesie ale właśnie rozmawiała z siostrą że akurat nikt z rodziny nie ma żadnych ubranek do oddania, bo chętnie by przyjęła, więc jak dowiedziała się że ja mam i to duży karton to była mega zadowolona a ja chyba jeszcze bardziej że jej się tak przydadzą i nie będą mi żółkły na strychu.
                              AGATKA 16.04.07r
                              Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                              W końcu w komplecie
                              Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                hello

                                Macius juz ma wygonionego diabelka a bylo to tak..msza byla na 18 i pozniej po mszy kiedy "moherowe berety" wyszly odbyl sie chrzest, zosstala tylko sama rodzina w kosciele. macius nie mogl usiedziec ani we wozku ani na raczkach, chcial tylko hopaa hopa troszke pomarudzil ,ale jak ksiadz lal mu wode swicona to mlody ucichl i patrzyl sie co on robi. pozniej pojechalismy do restauracji i siedzielismy tam do po 21, jedzonko bylo super, torcik mniam mniam, pozniej wstawie wam zdjecie jak pieknie udekorowanyozniej imprezke przenieslismy do domu i siedzielismy do prawie 2. miasiak dobrze, ze dal nam dzis pospac do po 9, wiec nie narzekam na to ze nie wyspana jestem. teraz mysia jest z babcia na spacerku, bo ja musialam pomyc te wszystki naczynia i ogarnc troche. moj maz czyta od 1,5h instrukcje fotelika ktory niunia dostal prezencie, i nie moze dojsc co do czego. macius bardziej byl zainteresowany nie zawartoscia ale opakowaniem prezentu
                                pozniej wstawie jakies zdjecia na nk, to zobaczycie jak niunius byl ubrany:-)
                                ide teraz jakas kawule wypic, bo niedlugo znow rodzinka sie wbije na ciacho

                                atusia macius dziekuje za zyczonka
                                do pozniej


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X