Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    znalazlam cos takiego i przypisalam to mojemu dziecku
    http://kobieta.wp.pl/kat,26335,title...adomosc.html?P[page]=2

    niby sie zgadza to co teraz dzieje sie u nas

    ide sie malowac i bedziemy jechac po gajerek, a moze maz zonce cos kupi


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Momo moja ma to samo co pisze w 6 miesiącu

      5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

      14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Delff - bardzo fajny ten zestaw gimnastyczny. Moze uda mi się namówić mojego chłopa, żeby kupić to małej na Mikołaja - to już niedługo.
        Chcemy też kupić jej takiego misiaka: http://www.allegro.pl/item801118572_...a_i_nauka.html

        Moja siostra ma tego szczeniaczka uczniaczka z FisherPrice http://www.allegro.pl/item804667964_...rcem_6014.html tylko jest nieco drozszy. Siostra sobie go chwali, ale ja chcę wypróbować miśka, tymbardziej, że mówi on też po ang.
        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Witam.
          Dziewuszki mam pytanko: czy dajecie już swoim maluszkom mleczko "2"?? Ja mam zamiar dziś zacząć, bo skończyło mi się NAN 1 a w domu mam tylko NAN 2 i to w dodatku HA bo takie przyszło w paczce. Mam nadzieję, że to nic nie szkodzi. Nie mam możliwości pojechania i kupienia innego mleczka więc jestem zmuszona dać to. A przechodziłyście tak od razu na "2" czy mieszałyście jakoś z "1"?
          Wielkie dzięki za odpowiedź.
          Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
          http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
          http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Momuś ja jutro jadę do rodziców. Wstępnie mieliśmy pojechać tam naszą całą trójką tylko na weekend, ale ja się uparłam i zostaję z Edytką na cały tydzień. Chcę pobyć z rodzicami i rodzeństwem, bo odkąd się wyprowadzili, to został nam tylko telefon i krótkie weekendowe wizyty. A i chętnię odpocznę od domowników i tutejszej atmosfery (m. in. tego co działo się u nas przez ostatni weekend )

            Martaula, niestety ja Ci nie pomogę, bo nadal podaję cycka i raz na dzień trochę słoiczka.
            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Halo! Co tu taka cisza?! Robicie kolejne dzieci, czy jak?! :P

              Ja po części jestem spakowana, Edytka też, jesteśmy zabezpieczone na ewentualne śniegi i mrozy.

              Eytka śpi od pół godziny, przez ten zatkany nos jest markotna i marudna, więc szczerze mówiąc jestem wniebowzięta tym, że mała śpi
              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                my juz po zakupach i po wizycie u lekarza. gajer kupiony- wogole mezus sie caly opkupil, a ja tylko kolczyki...i gdzie ta sprawiedliwosc.ehh

                martaula ja podaje bebilon pepti i na opakowaniu jest napisne jak przechodzic na dwojke. codzinnie nowa miarke wsypywac do jedynki tak to trwa przez ok tydzien, my jeszzcze podajemy 1 bo nawet dzis learz powiedzial ze przy infekcjach nie powinno sie robic zmian, wiec wykupilam jeszcze 5 puszek 1 i jedna 2 wiec bedziemy dopiero zmieniac z jakis tydzien.

                skoczus to udanego i spokojnego odpoczynku zyczymy..

                mrtwilam sie ze mlody malo je, a lekarzwytlumaczyl ze to przez atar ktory spywa mu do gardelka i przez to czuje dyskomfort, mam sobie dac na wstrzymanie i sie nie denerwowac. no i powiedzial ze lada dzien wyjda jedynki gorne, bo dziaselka jz tak spuchniete, ze niedlugo eksploduja. przepisal nam syropki i krople do nosa. aaa i powiedzial, ze dziecko zabkujac jest bardziej podatne na infekcje i kazal kupic tantum verde i smarowac nim dziaselka, takie odkazanie.

                lece bo mlody domaga sie juz kapieli

                do jutra kobitki


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Cześć dziewczyny, nie wiem czy jeszcze mnie pamiętacie sporo czasu mnie tu nie było i widzę że dużo się pozmieniało . Jestem mniej więcej na bieżąco z tym co napisałyście! U nas jak na razie ząbków brak, choroby brak ( choć parę dni temu dopiero wyleczyliśmy Kubę z kataru i kaszlu) ogólnie mały nie marudzi ,ale w nocy zbytnio spać nam nie daję, od kilku tygodni jego godzina to 4 rano,gada wtedy i ciężko go uspać i oczywiście ląduje w naszym łóżku.... to tyle co u nas. Miłej nocki mamusie
                  Kubuś ur. 28.05.2009

                  Nasz synuś ma już...
                  http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                  Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Kochane Dziewczyneczki!
                    Już dzisiaj wyjeżdżam! Ale będzie mi Was brakowało! Szkoda, że rodzice nie mają jeszcze Internetu, żebym mogła się odzywać. No cóż, nadrobię to po powrocie.

                    Teraz umyłam sobie włosy i piję kawusię. Któraś dołączy?
                    Muszę jeszcze popakować drobiazgi typu: witaminy, aspirator do nosa, moje kosmetyki itp.

                    Nie chce mi się jechać ze względu na długą podróż - około 4 godzin. No i ta jesienna aura...Zanim wyjedziemy z domu zacznie robić się szaro, a jeszcze musimy wstąpić do marketu przed drogą.

                    Jeśli Atusia pozwoli wyślę dla Was pozdrowienia przez sms!

                    Więc chyba się już pożegnam, bo czeka mnie jeszcze sporo roboty - a propos - nie znoszę nigdzie wyjeżdżać podczas jesieni lub zimy, bo ledwo spakujesz ciepły sweter i skarpety, a torba już prawie pełna :P

                    Trzymajcie się Kochane! Nie dajcie się choróbskom! Uściski dla Waszych pociech! :*
                    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Z okazji pół roczku
                      tylko trzy życzenia:
                      1. kochaj Mamę
                      2. kochaj Tatę
                      3. kochaj babcię, dziadka,
                      słonko, kwiatki, chmurki,
                      drzewka, kotki, kurki...
                      bo oni wszyscy kochają ciebie!
                      Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszego solenizanta - Kubusiolka! Kochany żyj nam sto lat, bądź zdrowy i nie dokuczaj rodzicom! Tego Ci życzy zasmarkana Edytka i jej Mama Magduśka.
                      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Wszystkiego najlepszego dla Kubusia

                        Skoczku życzę udanej podroży wypocznij u rodziców i naładuj baterie

                        5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                        14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          SKOCZKU PRZYJEMNEGO WYPOCZYNKU I SZEROKIEJ DROGI

                          KUBUSIU NAJLEPSZEGO Z OKAZJI POL ROCZKU ZYCZY MACIUS I CIOCIA MOMO


                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            HEJ DZIEWUSZKI

                            u nas dzis doscyc ladna pogoda, ale lekarz kazal nam siedziec w domu przez jakies 3-4 dni, wiec ze spaceru nici a sama z checia bym sie przewietrzyla.

                            u nas nocka w miare okej, mlody obudzil sie o 3 dalam mu herbatke wypil 200 z za chwile zow krzyczal wiec dalam mu mlesio i zjadl 150- moj glodomorek, chyba wraca do zdrowia
                            wlasnie skonczylam sprzatac, jeszcz tylo pranie powiesic i zajme sie soba.

                            wczoraj przyszla do mnie z allegro bluzka koszt 10 zl a przesylka 15, i wyobrazcie sobie ze koles nie policzyl za bluzke, tylko przy odbiorze mialam zaplacic 15 zl a nie 25. kurcze jak bym byla wreddna, to bym dala spokoj, bo to przeciez faceta wina, ze zle druk wypelnil, ale cos mnie sumienie gryzie i chyba napisze, zeby podal numer konta i wysle mu te 10zl. taka ze mnie dobra istota, a dopiero dzis do spowiedzi..hihi

                            ewelka fajnie ze do nas wrocilas


                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Momuś ładnie się zachowałaś, ja chyba nie przypomniałabym o sobie w takiej sytuacji. Mój mężek powtarza - jak dają to bierz, jak biją - uciekaj.

                              A ja złożyłam życzenia Kubusiowi, bo mnie jutro nie będzie, a pół roczku to on ma jutro :P
                              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                hehe skoczus a my wszystkie po tobie z zyczeniami wyskoczylysmy..hihi..ale lepiej pamietac wczesniej niz wcale ja tez jutro dzien biegania, bo niunius ma chrzest wiecie mam treme z tego powodu, jak to bedzie i czy wszystko sie uda.

                                no nic- cisza tutaj okropna..gdzie sie kobietki podziewacie


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X