Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Ja obejrzałam jutrzejszy odcinek Brzyduli. Lece pod prysznic i włączę sobie jakiś filmik.
    ur. 16.05.2009
    3590 g
    56 cm

    Moje Największe Szczęście





    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Ja juz przy śniadanku. Mała jeszcze nyna. Z tymi tematami to fajna sprawa, przynajmniej bedzie co czytac.
      Dzisiaj męzulo wybył do pracy,nadal kiepsko sie czuje,niby L4 dostał na tydzień ale nie che mu się w domu siedzieć. Moi rodzice tez chorują. Moja mała uczennica też sie pochorowała weic dzisiaj na angielski nie pojde żebym czegoś nie przyniosła jeszcze do domu i małej nie zaraziła

      A dzień paskudny, resztki mgły otrzymują się w powietrzu, strasznie nieprzyjemnie

      Wydaje mi sie ze lanka ma skok rozwojowy, strasznie marudna usiedzieć nigdzie nie chce tylko żeby mama przy niej była. Wybrzydza przy jedzeniu tzn obiadków mi tknąć nie che, deserki super wcina a przy obiadku tak usta zamyka ze nie ma szans na włożenie nawet kropelki. Zobaczymy co to będzie. Dzisiaj zamiast deserku podam jej obiadek zobaczymy jak zareaguje Może to chodzi o to że jej godzina nie odpowiada

      5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

      14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Cześć Dziewczyneczki!

        Ja już czekam na kawkę. Wstałyśmy dziś wyjątkowo wcześnie. Mała ma katar, nos cały zatkany, w nocy stawałam do niej jakieś 5 razy, bo marudziła i płakała. No to była akcja odciąganie kataru i wkraplanie kropelek do nosa.

        Mam nadzieję, że do piątku jej przejdzie, bo w piątek jedziemy w góry do moich rodziców - ja zostanę z Edytką na tydzień, a Darek wróci zaraz po weekendzie.
        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Skoczku ale ci zazdroszcze tez bym sie gdzieś wybrała na jakiś urlopik

          Ola jak tam pakowanie idzie?

          5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

          14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Delff, ja już od dawna marzyłam, żeby gdzieś wyjechać i odpocząć. Najchętniej właśnie u mojej Mamci w Dobrej. Jadę, bo muszę trochę odpocząć psychicznie od domowników i tej kiepskiej atmosfery w domu.
            Darek zostaje, bo pracuje. Zawiezie nas w piątek popołudniu, wróci sobie w poniedziałek do południa, a potem przyjedzie po nas za tydzień.
            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              witam.
              ja wszystko pozałatwiałam byłam dzisiaj na pobraniu krwi bo jakoś dziwnie się czuje może to powrót anemii bo kiepsko się czuje, jakaś taka wypompowana i nic mi się nie chce.

              Skoczku zazdroszczę wyjazdu w górach ostatni raz byłam 3,5 roku temu na dwa tygodnie, taka objazdówka Zakopane, Wieliczka, Kraków i wszystko dookoła co można zobaczyć ale teraz to bym pojechała tak po prostu po odpoczywać nie tak jak ostatnio pozwiedzać.

              Ola chyba zajęta pakowaniem.
              AGATKA 16.04.07r
              Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
              W końcu w komplecie
              Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Witajcie ja po długiej przerwie. Juz w swoim nowym uporządkowanym mieszkanku bo był istny bałagan przez to przeprowadzke zrobie pare zdjec to wstawie ale jak znajde aparat bo tego jeszcze nie znalazłam Mój Kubus ma juz 2 jedynki na dole przeprowadzke nawet dobrze zniósł najgorsza był pierwsza noc bo nie mógł zasnąć ale teraz jest już wszystko dobrze ja 16 listopada wracam do pracy ąz mi sie włos na głowie jeży jak o tym pomysle no ale cóż jak trzeba to trzeba narazie mam zaległości w czytaniu i za bardzo niewiem co tam u Was ale postaram sie doczytac Pozdarwiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  witam,
                  Myszka fajnie, że już jesteście na swoim i najważniejsze, że mały dobrze wszystko zniósł. My dziś dzień drugi adaptacji w żłobku i znowu było całkiem dobrze. Mały pobawił się pospał i troszkę pomarudził, ale jak to panie mówią w granicach przyzwoitości Miałam dziś przynajmniej 2 ha dla siebie, bo teściówka przyjechała i się zajęła Ewelką. Zdążyłam dzięki temu spokojnie zrobić zakupy. Przy okazji rozglądałam się za czymś na mikołaja dla mojego 3,5 letniego chrześniaka i za bardzo nie wiem, co mu kupić. Może ma któraś z was jakiś pomysł. Na pewno samochody odpadają bo on ma z 1000 i wcale nie przesadzam z tym.


                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Myszka! Kochana! Witaj z powrotem, odzywaj się częściej! Ściskamy Ciebie i Kubusia mocno!
                    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Myszka wszystkiego dobrego na nowym.
                      Wpadaj do nas częściej jak znajdziesz na to czas.

                      Buczku a może tablica nie koniecznie taka, może po prostu taka zwykła jednostronna tylko na kredę.
                      http://www.allegro.pl/item798019925_...i_zabawki.html
                      albo, nie wiem czym się interesuje
                      http://www.allegro.pl/item798039531_...e_pudelko.html
                      i taki prawdziwy zestaw dla chłopaka
                      http://www.allegro.pl/item798053615_...le_126909.html
                      może coś z takich zabawek przypadnie ci do gustu bo wiadomo nawet zabawki to każdy inne lubi.
                      Last edited by aniasz8206; 10-11-2009, 14:12.
                      AGATKA 16.04.07r
                      Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                      W końcu w komplecie
                      Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Ania ten stół do majsterkowania to super sprawa i tablica też mi się bardzo podoba. W sb będziemy się widzieć z nimi to spytam kumpeli, czy coś z tego ewentualnie mogło by być. Ja nie widziałam tego małego już jakieś 4 miesiące także sprawdzę, czy ma może jakieś zabawki, które by chciał, a jeszcze nie ma. Na urodziny dostał noodego, bo wtedy słuchał i oglądał bajki z nim.
                        Aniu bardzo Ci dziękuję


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Sto lat dla Marysi z okazji półroczku

                          Dziewczyny ja muszę robić obiad. Od rana jeździłam z tatą Odezwe się wieczorkiem
                          ur. 16.05.2009
                          3590 g
                          56 cm

                          Moje Największe Szczęście





                          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Hej!
                            Nasza Mania dzisiaj skończyła pół roczku

                            Atusiu, chciałabym obejrzeć pamiętnik Misi ale niestety nie znam hasła
                            Maria - 10.05.2009r., g.4:43, cc. 3030g. 54 cm.

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Jest ktoś z kawusią ?
                              Maria - 10.05.2009r., g.4:43, cc. 3030g. 54 cm.

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Aspargin hasło wysłane

                                Ja nie mam mleka na kawusie. Znowu mi tata wszystko wypił. Mama jak wróci z pracy to przyniesie.

                                Michasia w końcu nauczyła się kulać. Teraz ciągle kula się na brzuszek raz w jedną, raz w drugą stronę. U nas zero ząbków, zero oznak choroby.

                                Skoczek zabierz nas ze sobą Gdyby moja teściowa była inna to wybrałabym się do niej na tydzień. Zmiana miejsca też by mi dobrze zrobiła.
                                ur. 16.05.2009
                                3590 g
                                56 cm

                                Moje Największe Szczęście





                                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X