Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Agatko tak w tym hotelu czekają nas tygodniowe wakacje, bo m. wygrał w konkursie VOUCHER TURYSTYCZNY

    Paula zgadzam się z Ewelką, musisz być silna, przede wszystkim dla Tomcia....myślę, że to wynika również z sytuacji w jakiej się znaleźliście, ale nie możesz dać odczuć tego małemu...głowa do góry...

    a ja skończyłam prasowanie i teraz idę szykować obiadek.....pa




    http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      ela fajnie tak wygrac wakcje Kiedy wypad macie zarezerwowany?

      Paula przyzwyczaisz sie musi minąc troche czasu aa

      JIdziemy na dwór bo juz is ei w domu siedziec nie chce narzie

      Sernik wyszedł pyszny

      5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

      14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        hej kochane!

        niestety nie doczytałam wszystkiego, ale odpiszę teraz bo zaraz muszę mykać.

        Wiec po pierwsze Ewelinko-SUPER SUPER ,że z mamusią choć ciut lepiej-bynajmniej nadzieja nie umiera , a daje nowe szanse!wciąż trzymam kciuki!

        Madziu, Buczku ja do kudowy/polanicy też mam "rzut beretem"

        Aniu, brak mi słów...tyle zachodu a teraz jeszcze się odwlecze,,,masakra jakaś

        A co do żlobka Madziu to ja nie jestem cudotwórcą a mój urok osobisty nie jest aż tak skuteczny... (niestety). Oddałam małego do prywatnego , bo tylko taka opcja u nas jest.Naszych znajomych syn był już na jakimś tam 18 czy 20 miejscu oczekiwania kiedy to nagle przekroczył 20 m-cy i przenieśli go na listę ciut starszych i jest teraz na ...64 miejscu!!!! no i też musieli wysłać do prywatnego! nas aż to tak boleć finansowo nie bedzie bo to tylko 1 w tyg wiec max 150 zł z jedzeniem.
        Momo te kryteria to typowo dla przedszkola. W tym żłobku gdzie był dziś kuba przyjmują dzieci wtedy gdy umieją chodzić.

        A kuba oczywiście dał trochę Paniom popalić.Uderzył 2-je dzieci (z 3 które dziś były poza nim....) no i pani też się dostało....a uprzedzałam
        Czyli zaliczyl już karne krzesełko , uciekał przy śniadanku i z sali, ale nie dlatrego że się bał czy coś-ot tak żeby coś się działo-taki jego urok
        ale panie dzielnie stwierdziły że dadzą radę a ja z bratową smiałyśmy się ze pewnie się cieszą że nie bedzie u nich "na pełny etat"
        AAAA no i pieluchy nie dał sobie przebrać...dobrze że kupki nie miał!

        taki to łobuz z tego mojego syna...


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Witajcie !!!

          Ewelinko trzymaj sie kochana, na pewno będzie dobrze, trzymam za was kciuki

          Przepraszam was bardzo, ze tak długo nie pisałmam, nawet byłam przez jakiś czas na biezaco, ale jakoś się nie napisałm i im dłuze się zwleka tym gorzej, ale mam nadzieję że jakoś się wkręce

          U nas wszystko w porządku, mały cały czas zdrowy, nie był ani razu chory w tym sezonie Ja już od stycznia pracuję na 3 /4 etatu, ale czsu dla małego mam dość dużo bo dalej w systemie 12 godz.
          My mamy w planie posłać małego od listopada do przedszkola, bo u nas jest takie co już przyjmuje 2,5 latków, więc mam nadzieję, że się dostanie. Przyda mu się kontakt z rówieśnikami bo przyznam, że kolejnej zimy w domu to sobie nie wyobrażam bo mam wrażenie, że małemu się nudzi,bo ile można bawic sie z rodzicami lub dziadkami, u nas w rodzince brak dzieci, a tak to się wyszaleje i wybawi z dzieciakami. Mamy zamiar zostawiac małego tak na 5 godz.

          Przepraszam, że nie odpisuje ale mam nadzieję, że się poprawię i już będę na bierząco. Sorki za błedy ale pisze z takiego dziwnego kompa, gdzie jest inny układ klawiatury i nie ma słownika
          Kajtuś 56 cm 3700 g

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Agis fajnie że jesteś i mam nadzieję, że jednak uda ci się zaglądać do nas częściej i popisać z nami troszkę.

            Ale tu sie fajnie zrobiło i Momo jest częściej i Wiktoriab i teraz Agis oby już tak zostało to zapowiada się niezły ruch.

            Ja już na dzisiaj skończyłam jutro tylko sałatki jedna na słodka a jedna warzywna z brokułami i upiec devolaje i wszystko zrobione.
            Tylko jeszcze dokończę rano sprzątanie bo już większość ogarnęłam, nakryć stół i świętować.
            Torcik kokosowo- cytrynowy też sie udał więc dzień zaliczony do udanych.

            Paula no to u nas jednak inne przepisy, bo żona kuzyna do póki nie wzięli ślubu dostawała taką pomoc, pomimo że kuzyn był normalnie wpisany jako ojciec.

            A Madzia gdzie zniknęła? kiedy miała wyjeżdżać na urodziny brata bo nie pamiętam?
            AGATKA 16.04.07r
            Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
            W końcu w komplecie
            Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              jak tu ślicznie się zrobiło na forum...i Agis w końcu do nas wróciła a i Delff stara się zostawić jakiś ślad

              a ja zwijam się z bólu przez @ do południa jeszcze nic mnie nie bolało a po 15 było coraz gorzej, więc wpadłam wam poweidzieć DOBRANOC i idę pod kołderkę ale wcześniej muszę wziąć nospę albo apapa bo inaczej nie wyrobię...

              ja też dziś ogarnęłam w domciu więc jutro tylko poodkurzam i umyję podłogi a potem dłuuuuuga kąpiel i o 19 ruszamy w tany ale to pewnie jeszcze do was zajrzę jak będę po kąpieli...

              pa




              http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Pozdrowienia z zapiecka u Mamusi ślą Skoczki!!!

                Kochane, odezwę się w niedzielę, jak wrócimy. Pa!
                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  ja na sekundkę, pochwalić się Małym po metamorfozie
                  Więcej napizę wieczorem jak znajdę chwilkę
                  Attached Files



                  Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    hej kobietki...

                    ja właśnie położyłam młodego na drzemkę i czekam na m. aż wróci z pracy powinien być lada moment a potem zwijam do wanny

                    pogoda u nas paskudna, tzn. wieje, jest pochmurno i zimno, ja chce już wiosnę

                    dobra i tak tu dziś pustki, więc ja też znikam, o właśnie m. wjeżdża na podwórko...miłego wekendu kochane, bo jutro mogę nie być w formie żeby do was pisać

                    Paula śliczna fryzurka




                    http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Madzu życzę udanego wypoczynku

                      Paula Tomus super wygląda!!!!!!!!!!!!!!

                      Elu udanej mprezk Wam życzę!!!!!!!!!

                      A u nas nocka tym razem spokojna
                      Last edited by wiktoriab; 19-02-2011, 13:36.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Cześć.
                        Mi już tylko zostało nakrycie stołu i czekania na gości.

                        Wiktoriab oby już nocki takie spokojne zostały na zawsze.

                        Madziu korzystaj i naciesz się rodzinką.

                        Eluś ja również życzę udanej zabawy i tańców do białego rana.

                        Paula czy ty na pewno rodziłaś w maju 09r bo twój Tomuś wyglada teraz na 4 latka, ładnie mu w takich włoskach.

                        Dobra zmykam do jutra, może zdążę wpaść, bo lecimy jutro na czwarte urodzinki chrześniaczki.

                        Papatki.
                        AGATKA 16.04.07r
                        Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                        W końcu w komplecie
                        Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Aniaszku, TAK, 14.05.2009 :P na dowod moge wkleic akt urodzenia



                          Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Witam w niedzielny, mroźny poranek!

                            Madziu, baw się dobrze!!!

                            U nas jak weekend mija całkiem spokojnie. Nie licząc piątkowej scysji z teściowa o byle g... No ale nie będę tam chodzic i wszystkim wyjdzie na dobre, a mnie to już napewno.
                            Wczoraj od rana miałam dość aktywny dzionek. Rano wstaliśmy dopiero o 9;15 (daaawno tak długo nie spałam), po sniadanku poszłam z Młodym do fryzjera. O dziwo całkiem grzeczny był. Trzeba było Go zabawiać, ale dał radę. Pod koniec cięcia jednak chciał usilnie zejść z krzesełka i płakał. W samą pore do fryzjerki zadzwonił telefon, który potem Mały otrzymał do zabawy i do końca strzyżenia było już ok. Efekt szokujący! I macie rację, wygląda na 4 latka, a nie niespełna 2.
                            Popołudniu byłam umówiona z moją mamą na długi spacer i ogólnie u niej dzionek. Byłyśmy na cmentarzu u mojej sistry, młody wyspał się na świerym powietrzu, a potem w domu szalał jak nakręcony Dorwał mamy świeczniki, stary telefon, a nawet butelkę po piwie, które z mamą wypiłyśmy. Było super!
                            Potem wieczorem okąpałam młodego i całkiem szybko zasnął.
                            Dziś idę do Kościoła (od niepamiętnych czasów) na 11. Mały zostaje z teściami, a potm T do nich idzie a ja wracam do domu. Do teściowej nie pójdę już. Niech sobie z T radzą sami. Ja u taty mam co jeść, Ona mnie żywić nie musi!
                            Tak więc będę miała trochę czasu dla siebie. Muszę kumpeli naszykować rzeczy po Małym do wysłania i ogólnie trochę ponadrabiać netowe zaległości.

                            Zostawiam Was z fotkami z wczoraj:
                            1) alo alo
                            2) z piernikiem w buzi
                            3) z mamusią
                            4) z mamusią wariacje
                            5) z babcią
                            Attached Files



                            Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              i jeszcze kilka:
                              6) turlanie swiecznika
                              7, 8, 9) piiiwoooo
                              10) leniuszek
                              Attached Files



                              Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Cześć.
                                Ja już wyspana, imprezka udana, szwagier i m. jeszcze twardo spią, ciekawe czy wstaną do kościoła, ale to jest raczej wątpliwe bo się wczoraj troszkę skuli.

                                A u nas sypie śnieg takie ogromne płaty, że jak do wieczora tak zostanie to nas zasypie.

                                Idziemy dzisiaj na te urodzinki ale weny jakoś mi brak, w sumie nie chce mi się ale do małej przecież muszę iść.

                                Lecę po kawkę i pewnie będę dopiero jutro udanej niedzieli.
                                AGATKA 16.04.07r
                                Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                                W końcu w komplecie
                                Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X