Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    kurcze dziewczyny - ile nas już tu jest, nie mogę nas zliczyc co chwile ktoś dochodzi - SUPER!!!

    ja przeżyłam koszmar w nocy - Amelia zleciała ze swojego łóżeczka a przy tym był taki huk jakby ktoś stół przewrócił, przyleciałam do niej i się cała trzęsłam, mówię Wam byłam przerażona i latałam jak galareta a Amelka w sumie tylko się bardzie wystraszyła, wzięłam ją do naszego łóżka i uspokoiłyśmy sie obie i nie chciała u nas leżeć i cały czas powtarzała że chce do swojego pokoju.. bałam się że na głowę spadła i nawet nie mogę sobie wyobrazić jak do tego mogło dośc i na co tak naprawdę spadła, nic ją nie bolało i nigdzie żadnego śladu, ale co przeżyłam to moje, no i oczywiście noc nieprzespana więc wstałam dziś w takim kiepskim humorze że całe rano do siebie nie mogłam dojść, teraz przyjechali teściowie (mama do lekarza) i będa spali u nas bo jutro teść swoim autem odbierze z M nasze nowe łóżeczko jakos doszłam do siebie

    natorku coś wczoraj w podbrzuszu czułam, nie wiem czy to był Piórek ale chciałabym w to wierzyć lekarz powiedział, że tak pomiędzy 17-18 tc, z Amelką tak właśnie pierwsze ruchy odczułam.. więc już niedługo

    we czwartek idę na comiesięczną kontrolę i ciekawe co będzie mi robiła, chyba USG tym razem nie będzie bbuuu a chciałabym zobaczyć Pływaka jak mi kiwa hahahah

    dziś mierzyłam i warzyłam Amelię i siebie, Amelka mierzy 96 i waży 16 kg troszkę jej się przytyło na tą zimę, a ja przytyłam od zeszłego m-ca 1 kg, a jem nieraz się śmieje jak św...nia i gdzie to wszystko jest?! obym nie tyla tak jak z Amelką..

    inka faktycznie kupę czasu Cię nie było, no i nawet mało płacisz za to przedszkole..
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Hej dziewczyny.
      Ja już po obiadku - odgrzałam wczorajszy i jak zwykle o tej porze Zuza szykuje się do snu a ja mam relaks.
      Pogoda u nas do d********* i nawet na chwilę wyjść na dwór nie można. Może jutro będzie ładniej to sobie jakiś spacerek zrobimy bo M. ma wolne.

      Natorku ja tak jak Ty zrobiłam w ciąży, ale całkiem nieświadomie. Pracowałam jako pedagog na 1/2 etatu i od września podpisałam umowę na dodatkowe 1/2 etatu jako wychowawca, a już 28 września byłam na zwolnieniu.

      Widzę, że ładnie te Wasze dzieciaczki ważą. Moja waży niecałe 12 kg i jest okropnym niejadkiem. oczywiście wszystko co słodkie to wciąga od razu ale już coś takiego jak chlebek lub obiad to z wielką niechęcią. Już nie wiem co z nią robić

      Czacza moja Zuzka też raz spadła z łóżka. Miała podstawione krzesło ale nie wiem jakim cudem spadła w nogach, prosto do pojemnika z pieluchami.

      Skoczku zdjęcia zostały wysłane.

      Dziewczyny, których dzieci mają orzeczenie o niepełnosprawności - odliczacie sobie te 2000 za dojazdy na zabiegi? Jak tak, to co trzeba mieć? Ja mam zaświadczenie, że na jednych zabiegach byłam ale już z drugich nie mam zaświadczenia i też mam faktury za paliwo. Coś jeszcze potrzeba? Pierwszy raz bym to odliczała dlatego niestety nie wiem
      Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
      http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
      http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        aha pisałyście o tym jak sie ubieracie teraz, ja tez wskoczyłam w leginsy i od jakiegoś czasu tylko w tunikach chodzę, niestety jeansy już prawie nie dopinam a Ty nator? myślałam że dopiero tak na marzec - kwiecień zacznę kupować ciążowe ciuszki a tu juz w jeansy ledwo co, najwygodniej w domu w dresie a na dwór w leginsach i różnych tunikach
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hej,my juz po spacerku,byłysmy 50 minut bo jakos wieje no i ciągle pada śnieżek.Ale zdążyłysmy zrobic drugiego bałwanka,ja odsnieżyłam przed garażem dla mezuska.
          Nator fakt,Iza bardzo duzo przytyła przez niecały rok,ale powiem ci że obie moje panny jedza zawsze razem i zawsze to samo,ilościowo też.Tyle że moja Emilka kupki robi 3-4 razy dziennie a Iza raz no i chyba tu jest pies pogrzebany... Zreszta sama niewiem.... A no i Izy nie dokarmiam.
          Martaula dla niejadka najlepiej odstawić słodkościJa robie tak że jesli np któras moja pani nie zje danego posiłku,nie wymyslam czegos w zamian tylko każę czekac do nastepnego posiłku.Może to brutalne ale działa,napewno nie za pierwszym razem ale po jakiś czasie córa ci sie zorientuje że nic jej nie dasz by "dokarmić" i zacznie jesć.Warto sie przemęczyc by potem świętować zwyciestwo.Tyle ode mnie na ten temat.
          Skoczek no ja też dostałam obraz Żyda na pierwsze urodzinki Izabelki,od tamtej chwili kasy mi nie brakuje.Działa jego moc działa :-)
          Last edited by chudagleba; 21-02-2012, 14:41.

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            wróciłam niedawno z miasta wózek wygladał jak iglo bo mam folie na stelażach a snieg tak padał ze normalnie zalepiony był tylko okienka jej robiłam od czasu do czasu do puki nie zasnęła

            ja na obiadek dziś kurczaczka upiekłam a dla dziewczynek dodatkowo pomidorówkę z ryżem bo w takiej postaci zjedza na pewno (szczególnie Hania bo Maja je wszystko) kurczaczka też skubną ale znając Hanie to nie za dużo

            jeśli chodzi o ruchy to równo w osiemnastym tyg ciaży za zwyczaj są więc poczekajcie jeszcze a przy drugiej ciąży mogą sie zdażyć wcześniej albo później w zależności od wyczucia mamusi
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Chuda Zuza nigdy nie dostaje łakoci jak nie zje podstawowych posiłków. Tak więc ona wie, że jak nie zje np. śniadania to zero słodkości.
              Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
              http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
              http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Bry. Chuda, Oskar od bilansu przytył ok 2,5-3 kg. wazy teraz ok.15,5-16.

                F za to przez rok. nawet niepelny bo 30 marca 2011 jak szlismy na zabieg wazył 17,7kg. a pod koniec stycznia 24 kg wazył.
                popasli sie oni strasznie.


                i zapomnialam co mialam napisac.
                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Hejka.

                  U nas nic nowego,praca, dom,haha(spanie ) i tak codzień

                  Dostałam dzisiaj meila ze Street********* ,że dostałam sie do kampanii TetraPacku.
                  Czy któraś z Was brała w nim udział,bom ciekawa co przyślą do testowania

                  Aaaaaaa,i zakupki moje przyszły dzisiaj
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hejka dziewczyny,

                    ja dziś na obiadek zrobiłam wynalazek: rybkę w sosie śmietanowym z koperkiem i zupą cebulową, do tego talarki ziemniaka odsmażone z czosnkiem i papryką na masełku, a do tego kiszona kapustka - było pyszne!!!

                    Witaj Inka. Fajnie, że jesteś. Co do decyzji o ciąży lepiej, żeby był pewien... bo inaczej wzmocnienie kryzysu gwarantowane. Porozmawiajcie na ten temat, przedstaw swoje za, wysłuchaj jego przeciw- szukajcie porozumienia.

                    Czacza, to nie zazdroszczę nocy, bo stracha się pewnie najadłaś nie nażarty?!

                    Renia, to u was też dobre przyrosty wagowe, he he. Mój jest "małojadkiem" i nic na to nie poradzę. Szlabany na słodycze nic nie dają, zmuszanie tym bardziej... on jak jest głodny to przychodzi i mówi: chcę chlebek, jajko, serek... a najczęściej chce naleśniki!

                    Majorka, ja z Kacprem to przełom 17/18 tydz już byłam pewna na 100%, ale ja wcześniej już czułam bąbelki, tylko nie wiedziałam, że to to
                    Z tym, że ja mega chuda jestem, więc podobno wtedy szybciej się słyszy kontakt.
                    Ja dziś poczułam taki dość mocny "trzepot skrzydełek" i jak przyłożyłam rękę w to miejsce to znów... a później Radzio przyłożył i też coś poczuł... ale to bardzo subtelne i nie wiem czy to to... Zobaczymy jak się sprawa rozwinie w kolejnych dniach?!

                    Czacza, co do spodni, to ja już nawet nie próbuje. Wyjęłam po pierwszej ciąży garderobę, wiec latam w jeansach ciążowych lub getrach. A na górę to się śmiej ostatnio, że takie obcisłe długie bluzki noszę , na to ramoneskę i do tego chustka - pięknie brzusio już widać, a ja cała dumna chodzę

                    A ja znów siedzę z wywalonym brzuszydłem i znów jest twardy... Byle do czwartku...
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      nator ja wiem że trzeba rozmawiać, przed faktem dokonanym nie chcę go stawiac. zresztą to jest tak że ja bardzo bym chciała żeby on mnie w tej decyzji wspierał bo to jest ze mną tak że i chciałabym i boje się tylko jak z nim rozmawiałam to najpierw był że nie bo cos tam, żadnego konkretnego argumentu tak naprawdę. po jakims czasie, kiedy znów podjęlam temat zastanawiająć się jednocześnie czy mozna unieważnić małżeństwo noa ja wiem że konsumpcja i żywy dowód tej konsumpcji jest ale że np.okłamanie tudzież zatajenie przed malżonkiem że nie chce mieć wiecej dzieci niż jedno. no to stwierdzil że on by mogł miec drugie dziecko już nawet teraz tylko się boi czy ja sobie poradzę z dwójką dzieci bo jego wiekszość czasu w domu nie ma. więc jak ja juz sie nakręciłam, zaczęłam planować co i jak i kiedy najlepiej to on znowu zmiana frontu że dziecko nie prędko jeśli w ogóle! normalnie szlag mysląlm że mnie trafi! z tego wszystkiego to już nawet ochota na sex mi przeszła tak więc ciesz sie majorka że u ciebie tak wszystko się super układa.


                      Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        i jeszcze na to wszystko się dziś wkur....łam bo czekalam na pit-a z up i w koncu dziś się do nich przejechałam z pytaniem czy juz wysłali. a babka mi gada że mój już w czerwcu w zeszłym roku był wysłany! tylko jakims dziwnym trafem do mnie nie dotarł przez ten czas! i w zeszłym roku było to samo! ja nie wiem czy oni coś kręcą czy na poczcie im listy giną...


                        Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hejka laseczki
                          Inkano widzisz tak to z naszymi chłopami jest ja to się mojego o zdanie nigdy nie pytałam powiedziałam ze chce i tyle musiał robić hehe on nigdy nie pytany jak chce coś kupić to po prostu mu mówię ze chcę i realizuję z jego pomocą

                          jejku muszę iść zaraz torcik zrobić a tak mi się nie chce lenia mam ogromnego a potem po południu jadę do mamy i do lekarza ide bo tabletki mi się kończa na tarczyce i wyniki muszę zrobić
                          dziś na obiadek jak byś Chudzinkopytała to ja mam dziś rybkę i frytolce na szybkiego bo m z pracy wraca i zasuwamy
                          Renatkanapisz mi na priv ile ty dostajesz na filipa tej opieki bo mi tu coś wyrównali i nie wiem za co oni stawkę podnieśli ? niby 100 dodali ale ja coś nie czaję
                          Martaula co do rozliczenia to ja nie odpisuję ja tylko za 3 dzieci się rozliczam nic więcej się już nie da
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Bry
                            Majorka ha ha ha,a ja dzis na obiadek mam pierogi z kapustą i z grzybami(to dla dorosłych,bo moje nie tkną),dla dziewczynek zrobie kopytka lub kuleczki,niewiem co sobie zażyczą,no i będą ze mna robić

                            Martaula no domyślam się że nie karmisz swojego dziecka słodkościami,chodzi mi o niedokarmianie w zmian.Zrób tak jak pisałam wczoraj,tzn jak twoja niunia nie chce np obiadu to niech czeka do podwieczorku i naprawde z czasem zacznie jeśc.Moja Emka może powietrzem żyć,ciągle "pracuję" nad jej apetytem,może mi o tyle jest łatwiej ze mam dwie pociechy i jak wiadomo jedn drugą naśladuje

                            Renatka no Twoim to się przytyło
                            Ale i mi sie przytyło,waże 50,300kg - jak na moje możliwości to baaardzoooo duzooooooooooo....
                            Zaraz wracam,przerwa na kupe,oczywiście nie moją - emilki.

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Wróciłam
                              Pisze monolog....
                              Mam kawe i paluszki z sezamem,kto sie przyłaćzy...?
                              Kasiar moja mama kupiła dla moich dziewczynek nożyczki dla leworęcznych,za tydzień będę u niej to niuńki je przetestują

                              No i pytanko do mam które maja 4-5 latki.....
                              Pozwalacie na kożystanie jeszcze z nocnika...?
                              Emilka-juz teraz lepiej ale -kupke woli robic na nocnik,jak jej każę na duze wc to po chwili wraca i mówi "juz mi sie nie chce"...,czyli wstrzymuje.Jak pisałam,juz lepiej,udaje jej się na tym wc dużym,Iza znowu woli wszystko robić na duzy kibelek.Mam schować nocniki czy jak mi doradzicie...?

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                dzień dobry
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X