Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • JozefNowak
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Życzę mamom z 2009 szczęścia z Pociech i miłych rodzinnych wieczorów.

    __________________

    wynajem pracowników

    Leave a comment:

  •    
       

  • vicky0019
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Miałam okazję poznać kilka dzieci z tego czasu Są to tak żywe dzieci! Nie to co moje grudniowe. Jednak koleżanka ze swoim malcem musiała wybrać sie na echo serca dzieci warszawa , bo mały bardzo szybko się męczył i podejrzewają u niego jakieś problemy kardiologiczne.

    Leave a comment:


  • chudagleba
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hejka,Kasiar tak pracuje od półtora roku jako technolog w firmie gastronomicznej. Właściwie to na umowie tam mam ale robie wszystko..., od produkcji po sprzątanie zakładu...., ale zarobki ok, umowa na stałe...
    Na wiosnę stawiamy dom,WRESZCIE ucieknę od teściowej hihihi !!!!!!!!!!!
    Kala moja Izabelka tez się wybiera do 1 klasy,wstawie foty, fb nie masz wiec tu się pochwale moim skarbem
    W poniedziałek jade z mezem wybierac projekt domu,bedzie malutki ale mój...,taki wymarzony ( parter to królestwo moje i meża,góra dziewczynek ).
    Moze już jesienią uda nam się już fundamenty zalać... A na wiosne ruszamy z budową
    No to fotki wstawiam....
    Coś nie mogę wstawić fotek....

    Leave a comment:


  • kala8
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    kasiar oddzywam się

    co u nas ??
    Pola miała niedawno uroczyste zakończenie przedszkola spłakałam się jak nie wiem co zresztą większość mam też i nasza wychowawczyni , szkoda mi że to już mogliby jeszcze rok zostać ale cóż

    Pola idzie do szkoły tej co Gabi , chyba w przyszłym tygodniu kupimy jej biurko i nowe łóżko i inne szkolne sprzęty

    ja pracuje jak pracowałam , na wakacje tym razem do Polski w sierpniu do Niechorza jedziemy i jakoś mi tak nie leży , no cóż meblowanie pokoju dla Poli i ewentualny remont łazienki sprawiły że wakacje muszą być w Polsce, wszystko na raz się nie da

    dziewczynki jeszcze dodatkowo w lipcu jadą z moimi rodzicami do Karwi na 2 tygodnie
    no to tyle


    renatka gratuluję dziewczynki

    Leave a comment:


  • katarzynar
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hej babeczki

    No no no Renatka jakie wieści!!!!!!!!! To super, że dziewczynka!!!! A Blanka to śliczne imię

    Kala odezwij się, chociaż pochwal się wakacjami, gdzie jedziecie w tym roku????

    Skrobnijcie coś kobietki

    Leave a comment:


  • ankasos25
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Napisane przez Skoczek Pokaż wiadomość
    Aniu a u Ciebie który już tydzień?
    16-ty

    szczerze mówiąc to juz bym chciala mieć ciążę z głowy bo tą najgorzej przechodzę :/

    Leave a comment:


  • Skoczek
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Aniu a u Ciebie który już tydzień?

    Leave a comment:

  •    
       

  • ankasos25
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    ja bym już chciala wiedzieć bo jeśli jednak kolejne jajca to muszę zacząć sprzedawać te wory ubranek co po Lence trzymam.
    ja sie już nawet nie muszę upierać przy Blance jakby co bo to imię to już przy Lenie miałam, albo Blanka albo Lena ale m. wtedy wybrał Lena a z meskich wybrała mloda bo powiedziała, ze jak będzie chłopak ma być Alan...no w sumie nam się podoba

    Leave a comment:


  • renatkaa09
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Dziekuje. Magda...z rozowym szalalm juz wczesniej.. ze swiadomoscią ze jesli bedzie Nikodem to w rozowe body bede Zelde ubierac ( psiak york ).

    Anka, bedzie Blanka. Chociaz Ł coś sie focha.. ale on i Oskara chcial Krzys nazwac.Uswiadamiam go ze w ciazy jestem ja... wiec ja imie wybieram. On coś przebąkiwał o Elizie... ale nie po to ja znosze te mdlosci, te napierdalające biodro, teraz sie okazalo ze mam wysoki cukier.. ja pojade rodzic, mi pipke natną,mi bedzie cyce rozrywac od nadmiaru pokarmu.. wiec niech daruje sobie filozofie ze on chce imie wybrac. Bede sie z nim klucic o tą Blaneczke.

    Leave a comment:


  • ankasos25
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Napisane przez renatkaa09 Pokaż wiadomość
    CZe zaglada tu ktoras?? Bo sie chcialam pochwali ze juz znamy plec


    Przedstawiam wam Blaneczke
    nooo gratulacje...czyżby imię wybrane to Blanka??
    no to powiem nieskromnie ze jeśli u mnie będzie dziewczynka to będą mialy tak samo na imię

    Leave a comment:

  •    
       

  • Skoczek
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Renata wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super! Cieszę się razem z Tobą!
    Oby się nic nie zmieniło. Kupujesz już różowości?

    Leave a comment:


  • renatkaa09
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    CZe zaglada tu ktoras?? Bo sie chcialam pochwali ze juz znamy plec


    Przedstawiam wam Blaneczke
    Attached Files

    Leave a comment:


  • renatkaa09
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    termin mam na wrzesien a nosze bobasa, sztuk 1 plec nieznana. Jeszcze.

    Leave a comment:


  • Skoczek
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Renata, przypomnij mi na kiedy TY masz termin i co nosisz pod serduszkiem

    Leave a comment:


  • renatkaa09
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    czesc

    Leave a comment:

       
Working...
X