Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hejo

    ostatnio tak narzekałam, że nic nie piszecie a tu proszę NIEPODZIANKA i tyle stron do nadrobienia!!!! Ale się cieszę oczywiście!

    Majorka marsz po test, bo i my sie stresujemy z Tobą! A po co nam taki ogólny stres? Zrób teścik i będziemy mieć z głowy

    Nichol gratki dla Krystianka z okazji przebicia się ząbków! No i fajną macie tą nianię, spostrzegawacza!

    Aniu i my mamy takiego kwiatka grzechotkę tylko czerwoną z żółtym.

    A ja zakupiłam Dentinox żel i posmarowałam Julci dziąsełka, w sumie poszła spać to nie wiem czy ja przestało boleć. Oby działał naprawdę ten żel nie tak jak Bobodent.




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      A jak wy się czujecie dzisiaj? Bo ja umierałam na ból głowy, ale taki straszny.... Normalnie na oczy nie mogłam patrzeć, jakieś gwiazdki widziałam, wzięłam 2 tabletki i dopiero teraz przestało trochę... Dobrze, że miał kto Julkę bawić (babcia), bo nie dałabym rady, słaniałam się na nogach...........




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        no i żebyś wiedziała Syrwunia jak ja nie gotowa to on nawet przed czasem a jak dwa razy pod rząd się uszykowałam i odpicowałam to mnie wystawił,najgorsze że Hania na rehabilitacji nie była
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          wy będziecie mieć z głowy a ja na głowie

          WSZYSTKIEGO NAJ DLA KRYSTIANKA Z OKAZJI NASTĘPNEGO ZĄBKA!!!!
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            no i co dziewczynki wsiąkłyście...
            Filip wierci się jeszcze w łóżeczku ale mam nadzieje ze zaraz padnie bo mam ochotę na spa w łazience a co

            do jutra moje drogie
            dobrej nocki!
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Ja jestem, ale komp mi zawiesił i po pół godziny pisania posta wszystko dupa wzieła

              A napierniczałam na sąsiadke, która 2 miechy temu mówiła że ma chodzik do sprzedania, prawe nieuzywany, za który dała 90 zł. Stwierdzilismy że pewnie opchnie taniej więc opłaca sie jak młody pewno tylko teraz bedzie sobie w nim stał, a potem piwnica. Dziś sie okazało że niby dała za niego 190 zł (), więc teraz 9 dych za niego chce. Ok, ale sprawdziłam na allegro i za taką kase, takie same ale nowe stoją. Małpa głupia myślała że nam zrobi kuku! Wysłałam chłopa żeby jej go oddał a ona zwróciła kase, to zamiast ją zrypać że w kulki leci, to powiedział, że zonie sie nie podoba, bo troche zniszczony. Brrrr... JA to bym ją skolorowała pewnie
              Ale ciul, w piątek jedziemy na zakupy to synuch dostanie sliczny, nowy, bajerancki pojazd!

              Uciekam pod prysznic


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                no nieźle z tym chodzikiem

                nie ma za co Aniujak szukam coś na allegro i wpada mi w łapki okazja zawsze powiadamiam swoją koleżanke ale ona teraz mało dostępna więc korzystajcie

                a do nas przyszło pisemko że jakieś raty płacić mamy za kogoś nie wiem komu mężek żerował ale jutro ruszam do banku masakra 2000 do spłacenia ja tu na swoje długi i życie ledwie mam a tu za kogoś mi płacić przychodzi i jak tu się nie załamać z każdej strony kłody pod nogi

                aż się żyć odechciewa gdyby nie te moje dzieci to bym chyba na koniec świata uciekła
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Majorka, kondolencje! Mój M poręczył kredyt przyjacióce swojej siostry i potem spłacał 7 tysięcy ale po spłaceniu wszystkiego wytoczył jej protest i do dziś odbijają jej po troche z wypłaty i przelewają na jego konto.
                  Wiem że juz tai naiwny nie bedzie
                  A co z tym testem? zdecydowałaś sie?

                  uciekam pod kołderke bo wymiękam pomalutku
                  dobranoc *


                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hej Kobietki!
                    Doczytałam dopiero, ale cały dzięn tak sie ciulowo czuję, że uciekam za raz pod kołderkę...
                    Dzien miałam dzis dramat, tak mi słabo było i gardło i nos i wszystkie kości, no dramat!
                    Wiec popisze coś jutro.
                    Buziolki
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Cześć kobitki!!!
                      Dopiero doszłam do siebie po wykladach grrr...ambitny profesor dal na 16 pozycji do przeczytania z pedagogiki masakraaaa...no ale cóż od jutra zaczynamy walczyć
                      Widze,że Nasze dzieciaczki forumowe mają nowe ząbki gratulacje u nas cisza...
                      Majorka to przesrane jednym słowem ...My też spłacaliśmy poręczony kredyt ...




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Doczytałam,że pisałyscie o szczeniaczku uczniaczku my mamy takiego Bo Oli dostał w prezencie od Ali jak przyszła na świat i to raczej zabawka dla niegomała tylko gryzie uszy a Oli chodzi i śpiewa z pieskiem piosenki generalnie rewelka a kszesełko uczydełko jak dostała na roczek do dziś się nim bawi




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          no i na koniec pięknego dnia wymiana słów z M więc już mi się nic nie chcei zaraz ide lulu

                          do jutra może jutro będzie lepiej
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Majorko nasza kochana nie martw się, zawsze masz nas i my ci coś doradzimy, pomożemy. Ja też ostatnio nie za dobrze miałam z mężkiem jeśli chodzi właśnie o wymianę słów ale tak sobie pomyślałam że trzeba to zlekceważyć, dość już mam tego rozmawiania szczerego i innych pierduł, np wczoraj rano jeszcze był wkurzający i na do widzenia do pracy się na siebie wydarliśmy ale przesłałam mu mmsa ze zdjęciem Filipa i jakiś tam komentarz co dziś zrobił i już wrócił z pracy uśmiechnięty... Powodem twoich zmartwień jest też te cholerne samopoczucie leć proszę po test nic się nie stanie jeśli to wcześniej wykryjesz nie daj Boże a po co masz to ciągnąć w nieskończoność i się zamartwiać... Naprawdę ulżyj sobie i nam a my trzymamy kciuki

                            A my wczoraj kupiliśmy samochód, tzn nasz szwagier zajmuje się sprowadzaniem i sprzedawaniem aut, no i mój M myślał że dostanie kredyt bo już wcześniej mu proponowali 10 tys. No i on tam poszedł a potrzebowaliśmy tylko 4 tys i nie chcieli dać no i też uzgodnił ze swoją siostrą że spłacimy im raty jedne które mają akurat na 4 tys.... 300 zł więcej w miesiącu ale za to jeździć jest czym bo już się wkurzałam wszędzie łazić z wózkiem..

                            No rozpisałam się troszkę, czas na śniadanko i herbatkę
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Dobry

                              dziewczyny co jest grane? ja też ostatnio się pokłóciłam ostro z mężem - kurczę my obydwoje to cholerycy jesteśmy i jak już zaiskrzy to wióry lecą, najgorzej że to było przy Amelce taka byłam na siebie zła, bo sobie obiecalam nie kłócić się przy dzieciach
                              no ale już teraz jest ok, kiedyś czytalam, że największym sprawdzianem dla związku jest dziecko - niektóre mogą tego nie pprzetrwać, a jeszcze jak jest więcej niż jedno, to naprawdę bywa ciężko, człowiek niewyspany, przemęczony, dziecko płacze (u nas ciągle) no i nerwy puszczają
                              także majoreczko rozumiem Cię doskonale i powtarzam za dziewczynami - rób ten test - chociaż jeden problem się wyjaśni

                              no a u nas nadal zero zęba i dużo płaczu

                              byłam wczoraj na tej gastroskopii - samo badanie nawet nie najgorzej - 2 minutki, lekarz super, ale okazalo się że mam przepuklinę przełyku
                              poczytałam troszkę i średnio to wygląda, trzeba być praktycznie cały czas na diecie - zero kawy, smażonego, przypraw, slodyczy, coli itp no i leki trzeba brać, a jedzenie to najlepiej w formie papek
                              ogolnie jak się to ma to już nie zniknie, a operacji raczej się nie zaleca - w związku z tym mam lekkiego doła
                              Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                              Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                ojej Negri przykre to może akurat trafisz następnym razem na innego lekarza to ci poradzi co zrobić. W sumie mówił ci że masz jeść papki czy tylko wyczytałaś? bo może ty masz jakąś lekką odmianę tej choroby i nie musisz się tak katować

                                Wiecie na te kłótnie to chyba ma wpływ jakieś przesilenie jesienne nawet na mieście widzę że wszyscy na siebie fukają i krzyczą
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X