Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Bry
    Zdrowiec babeczki zdrowieć
    U nas nudy,niedługo ide z niunkami na dwór,posiedzimy do obiadku,po obiadku pewnie jeszcze wyjdziemy bo u nas dzis słonecznie.
    Niewiem co tu pisać,we wtorek byłysmy u dentysty,Iza ma zdrowe ząbki,Emilce malowała.Byłam w przedszkolu ale PECH chciał że akurat dyrektorki nie było Dzwoniłam wczoraj rano to niby na początku czerwca bedą listy to wtedy MOŻE bede mogła zmienic godziny pobytu,bedą jaja jak juz nie bede mogła....hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.
    Spadam,pa.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Hejka

      Ale pustki, chyba wszystkie korzystacie z pieknej pogody? A jutro zapowiadają upały, ciekawe, ciekawe... Fajnie by było

      My też śmigamy na polko, byłyśmy już na grządkach, zobaczyć nasze (mamy) warzywka a teraz wyruszamy na piaskownicę.

      Miłego dnia!




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Kasiar tak spojrzałam na twój suwaczek-5 dni ci zostało.Pamietam ze jak byłam z Izą w ciąży to właśnie 5 dni przed terminem biegałam z Emilką w figlolandzie-miało sie siłę hehehe...Dzień przed terminem urodziłam
        A gdzie reszta...?Pewnie sie opalaja hihihi.U nas wieje ale jest ciepło.

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          witam!

          dziś już lepiej się czuję, odzyskuję moc
          muszę Wam powiedzieć, że wczoraj wieczorem myślałam że umrę, zaczęłam się trząść, ręce mi drżały i trwało to ok 5 min, byłam tak słaba że musiałam się położyć i leżałam bez ruchu, na szczęscie Amelka ładnie się bawiła w swoim pokoju.. kurde ale mój organizm się wykończył przez tę chorobę, dziś przespałam prawie całą noc, pierwsza od 1,5 tygodnia, nie obudził mnie atak kaszlu..
          dziś odpoczynku cd, rano tylko poszłam z Amelką po zakupy, teraz się świetnie bawi i nie chce nawet wychodzić na dwór, u nas pięknie, ciepło ale wiatr okropny więc dziś se darujemy, żeby mnie nie przewiało

          zaraz kawka i prince polo zapraszam
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            hej
            upalnie dziś u nas ja w krotkich spodenkach, opielilam ogrodeczek, bo te zielcho rosnie w zastraszającym tempie, posadzilam warzywka

            Oskarek dziś nie plakał w p-lu.
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              hej hej
              u nas dziś cieplutko i slonecznie z przedszkola bez kurtki wracalismy
              od jutra juz wolne w przedszkolu az do7maja-ja mam wolne więc nie zapisalam Dominika na te dni pomiedzy wolnym
              do zoo planujemy się wybrać moze fotelik na rower uda się kupić wcześniej to jakieś wycieczki zaliczymy
              Gratulacje dla Oskarka za aklimatyzacje-zuch chlopak
              Kasia-trzymam kciuki poród tuz tuz a Natorku-pisalas ze drugie podobno szybciej sie rodzi to u mnie sie nie sprawdzilo-Matiego w terminie urodzilam a Dominika tydzien po
              ale oba porody expresowe he he
              gdzieś o tyciu w ciazy pisalyście-ja z Mateuszem11kg przybralam a z Dominikiem26!!
              pochwale się moim zakupowym szaleństwem-dominikowi jak zwykle nakupilam mnóstwo ale juz na lato plus kolezanka mnie obdarowala po swoim synku-i mam zapasy na dlugo hehe
              a ja sobie troche bluzeczek sprawilam w takim ze tak sie wyraze nowym stylu-ale czuje się doskonale
              a co do ciuchów-Czacza-jakieś letnie ciązowe potrzebujesz?jak coś pisz
              a Ty Natorku-na paczke czekaj dla malej księżniczki-tylko adres podaj i lece na poczte







              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                oj ubita jestem. caly dzien gdzies chodze, coś robie. A to do szkoly i p-la, potem do sklepu, potem rowerem do mamy, pozniej znowu do szkoly, 4 dzieci do domu prowadzilam. Matko i corko..!! a jak to ogarnąć jak wszystkie coś do ciebie mowią.. i kazde chce zebyś to jemu odpowiadala... jeden spacer i leb wielki..

                no a potem to pielenie, to grabienie, to sadzenie, wiatr zaczął wiac ciut wiekszy niz wial..,i wez mądry bądz i samodzielnie wlukniną nakryj.. ile ja sie nagimnastykowalam..

                teraz nogi mi w d..e wlazą. niewiem jak do wanny wejde, bvo to trza gire zadrzec/..

                Jutro jade z Oskarem i bracmi do alergologa, w poniedzialek mlody ma urodziny i zapowiedzial ze idzie do p-la bo musi cukierki zaniesc

                smieszny taki jest.. i jakis taki duzy chlopak sie wydaje, taki doroslejszy, powazniejszy. To juz nie to samo dzieciątko co tydzien temu dorasta mi chyba chlopak.

                F za to pokazuje mi co to znaczy miec 7 lat i swoje zdanie. jeszcze kilka dni takiego jego zachowania i uwiąze go..
                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  cześć

                  u mnie dziś już lepsza nocka, ale za to Amelia mi kaszlała gggrrrrr nie mam już pojęcia czy to jakieś alergiczne czy chorobowe..

                  może faktycznie czas zrobić Jej jakieś testy?

                  miłego dnia Wam życzę i weekendu..
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    itka no mam nadzieję, że jak już wydobrzejemy to spotkamy się wszystkie u Ani i chętnie przygarnę coś ciążowego, mam nadzieję, że będzie na mnie dobre k
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hej hej,

                      no właśnie Itka, to nie ma zasady, choć, jak to lekarz powiedział, częściej w tą stronę podobno?! Ale to takie ciut zabobonne!

                      Chuda, a o co chodzi ze zmianą godzin, bo jakoś nie ogarniam???

                      Czacza, teraz wszystko rusza z pyleniem, może to jest powód??? No i pisałaś o grzybie w szafie? Może on też swoje dokłada???
                      U nas jak pod tą boazerią był ten grzyb, to też wszyscy częściej kaszleliśmy.

                      A u nas jest dziś tak pięknie, że ja za chwilkę lecę po Kacperka do przedszkola i do ogrodnika po tuje, bo kilka mi zdechło po przesikaniu po naszym piesku

                      Dobra to do wieczora Babińcu
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Nie no, nie ma co poczytać, wszystkie korzystacie z takiej super pogody, ale my też korzystamy, teraz chwilkę w domku, Julia na bajeczce a ja odpoczywam Dziś Julka biegała na krótki rękaw i w spodenkach Normalnie LATO

                        Czacza
                        jak tam kaszel? Julia ma inhalator, jak kaszle ma wziewy z berodualu i pulmicortu a potem sam pulmicort. Ja też często korzystam z berodualu, bo naprawdę pomaga. Może jak wam nie przejdzie to zapiszcie się do pulmunologa? Nam pomogła pani doktor.

                        A gdzie Grygor przepadł i nowe mamusie???

                        Z nudów wkleję wam moje ostatnie foto z brzucholkiem hehe - tydzień 39
                        Attached Files




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Kasiu wyglądasz przecudniechyba za wiele nie przytyłaś?




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            możliwe dziewczyny, że ten grzyb nam nie pomaga wyjść z kaszlu

                            kasiar fajnie wyglądasz i faktycznie szczupła jesteś

                            postanowione, wyjeżdżam z Amelką na tydzień do rodziców, M na dobre wziął się za robienie makiet, dziś były te laski obgadać szczegóły, nieźle to brzmi, najgorsze jest to że ponad m-c będzie to robił, więc męża i tatusia nie będziemy miały hoho dobrze że to będzie robił u nas w piwnicy więc zawsze można zejść ale i tak całe dnie będziemy same siedziały gggrrrr
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              itka może uda nam się spotkać? dam znać na kom ja już będe sie lepiej czuła

                              słuchajcie jestem tak zmęczona fizycznie i psychicznie tą chorobą że mam nadzieję, że nie wpadnę w jakąś deprechę
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Wpadłam powiedzieć dobranoc,

                                Kasieńko - pięknie wyglądasz. A jak się czujesz w takie upały???

                                My dziś też ogródkowi byliśmy i Wam powiem, że było mi słabawo od ciepła... i aż się boję co to będzie w lipcu - sierpniu jak będzie duży brzusio

                                Uciekam mamuśki.
                                pa pa
                                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X