Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Amelka przecudna i te jej oczy dwa węgielki Ładny torcik




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      dziękuję dziewczyny

      kurde ale ja się czuję źle normalnie gardło mam już takie zryte od tego kaszlu że nie mogę, boję się o Piórka, brzuszek wczoraj i dziś prawie cały dzień napięty i twardy
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Bry. Czacza wspolczuje. wiem co przechodzisz, ja cale dwie ciąze z anginami chodzilam i kaszlem. I dla mnie lekarz amotaks przepisywał.

        jezu jak mi sie zle spalo. Oskar znowun w nocy wstal i ja poszlam do niego do lozka. a ono jakies takie ciasne..

        laski..waga moja dziś rano pokazala 54,3 kg. ale mam banana na facjacie.
        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hej laseczki
          przepraszam za to ze mnie nie było tyle czasu ale jakoś nie mam ochoty na nic jestem ciagle zmęczona,usg wyszło ok cyce pierwsza klasa hehe ale ja nawet stresika nie miałam

          Wszystkiego najlepszego dla Amelci i ślicznie wygląda
          Polcia też elegancka laseczka hehe

          Paulinchen ja za plastrami nie jestem bo one czasem lubią sie odklejać moja koleżanka ma a myślałaś nad wkładką(spiralom )masz na 5 lat z głowy

          Kasieńkotrzymam kciuki za idealny i bezbolesny porodzik i oby dzidzia była zdrowa jak rybka i piekna jak księżniczka hehe i tak będzie piękna i zdrowiutka tu kciuków nie trzeba nawet trzymać

          moja hania już sama nie wie co ze sobą zrobić tak wariuje i wymyśla jak jest sama
          wczoraj było tak ciepło ze cały dzionek spędziliśmy na podwórku i dzis będzie podobnie

          lecę bo mam torcik nieduży i potem na kawkę
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            cześć

            gdzie Was wszystkie wywiało? pogoda do bani, całą noc padało, teściowie jeszcze byli ale rano się zmyli, ja nockę miałam ciut, ciut, ciut lepszą i jakby rano kaszel mniejszy, tzn mogę w końcu jakoś go odkaszlnąć ale w nocy o 2 znów się dusiłam i siedziałam w łazience zanim się porządnie nie wykaszlałam i wysmarkałam

            dziś jestem już taka słaba i zmęczona tą chorobą, że szok.. dziś dzień lenia, Amelka ogląda bajki, M od rana był w piwnicy bo zaczął makiety a teraz pojechał do pracy, trochę nie będę miała teraz swojego męża ale świetnie że się w to tak zaangażował.. spotyka się z dwoma dziewczynami ale niby w piątek mają obie przyjechać do nas do domu by omówić kwestię pieniędzy więc je sobie obakam czy jest na czym oko zawiesić

            Amelka odpukać jest nie do poznania, wizyta teściowej ją troszkę odmieniła, jakaś zmiana jej chyba była potrzebna, jest posłuszna, słucha mnie (na razie) oby jak najdłużej znów utrzymywał się ten stan

            kasiar pisz jak tam? jakieś skurcze przepowiadające już masz? czujesz że zbliża się TEN dzień? myślami jestem z Tob..
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              renatka uspokoiłaś mnie i utwierdziłaś w przekonaniu że można brać antybiotyk..

              dziękuję majorka, faktycznie długo Cię nie było..
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hejka,

                No Czacz, to na doopsko dostanie, że wcześniej nie poszłaś do lekarza!!! Pięknie, skoro bakcylki są!
                Kuruj się kuruj....

                Majorka, już myślałam, ze teraz dookoła świata pojechałaś, hi hi! Nowa fura, prawko... i śmigasz.

                A ja wczoraj latałam do późna i zrobiłam baaardzo dużo - no mam wybitny syndrom wicia gniada, hi hi.
                No i wczoraj przegląd dokumentów zrobiłam i mam cały wielki wór na śmieci papierków do spalenia Bosz, ile człowiek tego naznosi do tej chałupy...
                No i wieczorem pity w końcu zrobiłam, no i dziś w końcu odwiozłam. Jak ja tego nie lubię robię, bo mnie szlak trafia jak patrzę ile podatków w roku płacę.... a do lekarza i tak prywatnie zasuwam... ech!
                lecę ryż odlać i obiad mojemu księciowi dać
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                  Hejka,

                  No Czacz, to na doopsko dostanie, że wcześniej nie poszłaś do lekarza!!! Pięknie, skoro bakcylki są!
                  Kuruj się kuruj....
                  natorku a co to bakcylki?
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    helloł
                    Czacza do lekarza pędz. zobaczysz jak ci ulzy.. mowie to ja co do lekarza z kaszlem 3 miesiące szla



                    Ale dziś wieje u nas. jezusie.. leb urywa. Niemoge sie weekendu doczekac, ponoc upalnie ma byc. łoj poopalam sie troche

                    OSkarowy 3 dzien w p-lu zaliczony. placz rano,standardowo.. ale uhahany byl jak po niego p[rzyszlam. juz w wejsciu slyszalam co fascynującego robił laurke mi nawet narysował slodziak moj maly
                    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      renatka a czemu ja mam znów lecieć do lekarza, przecież wczoraj byłam
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Cześć

                        Czacza
                        ja antybiotyk brałam w ciąży z Julią i teraz też jeden już zaliczyłam, więc jak trzeba to trzeba.

                        A mnie nic nie bierze Julię urodziłam tydzień po terminie tak więc i teraz nie nastawiam się, że będzie przed 1 maja. Na razie luzik




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Napisane przez czacza Pokaż wiadomość
                          renatka a czemu ja mam znów lecieć do lekarza, przecież wczoraj byłam
                          ups.. widocznie nie doczytalam. ale co sie dziwic.. slepa dziś jestem.. a teraz mnie glowa zaczyna pobolewac. chyba przez ten wiatr...
                          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hejki,

                            Czacza - bakcylki to bakterie, które Ci ropkę produkują i przez to cierpisz bido nasza kochana! A pewnie niedogrzana wirusówka zakończyła się potrzebą antybiotyku
                            Wiem wiem, jak tu leżeć jak Amelka lata, ale...

                            Kasiu, co do terminu, to ja ostatnio z moim rozmawiałam, że zakłady idą, czy urodzę przed po czy w dniu moich 29 urodzin (19.08.2012).
                            Kacpra urodziłam 2 tyg przed terminem. Ale doktorek powiedział, że nie ma zasady, choć częściej drugie bobo rodzi się szybciej lub o czasie... ale... nie ma co się nastawiać.
                            Śmiał się tylko, że zależy o co zakład i jak się sama nie rozpakuję do 19, to mogę negocjować z nim, hi hi On ma dobre poczucie humoru.

                            A widziałyście prognozy na weekend - ja już leżaczek wyciągam, hi hi...
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Czacza bidulko też brałam antybiotyk w ciąży z Alą to dosyć często i wszystko było oki
                              Majorka myśle nad inplantem on jest na 3 lata narazie mam tabsy na 6 miesięcy,więc mogę poczekać
                              Wczoraj byłam z Alą u okulisty była bardzo dzielna następna kontrola za rok,bo wszystko jest oki
                              Oli został przyjęty do szkoły mam niecałe 10 min i w tym samym budynku przedszkole do którego pójdzie Ala.Także ciesze się bardzo




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Majorka dziekuje za życzenia w imieniu Ali
                                Dla wszystkich Naszych forumowych trzylatków wszystkiego naj..naj... troszke spóźnione ale bardzo,bardzo gorące




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X