Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Bry po raz drugi.
    Dalej nieciekawie z moim ojczymem,od wczoraj przetoczyli mu litr krwi nadal wszystko wylatuje.... Do tego ma stan podgorączkowy,bardzo niskie cisnienie(80/40)więc jego stan oceniaja jako powazny...."Walczymy" - tak powiedział dzis lekarz mojej mamie...W sobote jade do mamy bez dziewczynek,musze ja jakos wesprzec,sama siedzi w domu i wiadomo-mysli ciągle...Pojade na noc,razem pojedziemy do szpitala.Musimy byc dobrej mysli

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Chuda, wszystkimi ciepłymi myślami jestem z Wami!!! Trzymam mocno kciuki!

      Aniu kreacja piękna i zestaw kolorystyczny super!!!

      Czacza, ja od wczorajszego wieczoru mam Mutsy w domku - jest super!!! Pogadaj z Majajula, bo Ona miała???
      I cieszę się, że rogal się sprawdza! To słodkich snów życzę

      A widzisz Renata, a mi się chyba Fifi zdarzyło nawet napisać Przepraszam. Mnie irytuje jak się komuś zwraca uwagę i ma to w doopie, albo robi celowo na złość. Do mnie mówiono Natasza - nie znosiłam tego, a teraz już mi lotto...
      To chyba ze złośliwości ludzkiej wynika, albo czasem sklerozy i przyzwyczajeń... gorzej jak właśnie szanowna babcia "zmienia" imię na siłę
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Cześć dziewczynki

        spóźnione życzenia urodzinowe dla Kacperka od cioci i Bartoszka

        Nator gratuluję dziewczynki,

        Chuda bądźcie dobrej myśli, jesteśmy myślami z Tobą

        Czacza ja nie robiłabym amiopunkcji a poduszkę ja ci polecałam a nie Madzik

        Ja od poniedziałku w pracy jest ok, tylko muszę się przyzwyczaić bo prawie 8 h na nogach a jak z domu wyjade o 7 to jestem z powrotem o 17.30a na dodatek mały chodził do przedszkola 4 dni w zeszły piątek zachorował i do dzisiaj bardzo chory kaszle goraczka juuz drugi antybiotyk dostał, a ja w sobote i niedziele do szkoly i nie moge z nim posiedziec w domu

        Musze was doczytac jeszcze
        Aniusos sukienka i dodatki fajne ale w takich butach to całego wesela na bank nie wytrzymasz wiem po sobie

        A co do wozków ja sie zakochałam w maxi cosi murze 4 czarnym nooo cudo ale musze sobie jeszcze troche poczekac
        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          no i nie doczytałam tylko po łebkach bo wziełam się za szycie torebki dla mamy na wesele
          co do imion to ja miałam dla dziewczynki własnie lena, nadia i natasza bardzo mi sie podoba ale jakoś mi się z taką panią przy drodze imie natasza kojarzy nie wiem czemu ale i tak śliczne jest no ale m wybrał z trzech Lene
          a dla chłopca to szymon, konrad lub igor
          Attached Files
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            NAtor ja tak mialam jak do mnie kiedys Renia mowili. Potrafilam z pazurami sie rzucić. teraz mi minelo.. chciaz jak wiem ze ktoś chce mnie wnerwić i renia do mnie mowie, to ignoruje. w zadzie tego kogoś mam.


            mam trudne popołudnie. @ na dniacha mnie nerwy szarpią. noz mam ochote w kogoś piznąc. Chlopcy mnie do szały doprowadzili jedzac zupe. ponad godzine. F z jekiem ze on obiad w szkole jadł i w domu zupy nie bedzie, woli z nutellą kanapke. A mnie jakby ktoiś w lico strzelił.. myslalam ze rozniose to dziecie. Potem O cyrk odstawił. najpierw odchodził od stołu potem makaron zaczął w rekach nosic po pokoju, a na koniec rece w zupie mył i brzuch. No i glosno bylo. myslalma ze przywale tym dzieciom. Mialam wielką ochote..

            Musze coś na uspokojenie.. samotny wyjazd czy coś..
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              czesc baby
              Jeszcze raz sie powtorze, Naaaator!!!!!! kurde balanga, jak ja ci zazdroszcze , ale nic zgroznego

              U nas dzisiaj noc taka se, bo Vini budzil sie co godzine z rykiem, niewiem co to za akcje, na szczescie jeszcze spi, a ja z Maikiem do przedszkola o 8 wychodzimy. Pawel ma wolne, wiec o tyle dobre ze nie musze go budzic specjalnie, bo V. ma piatki wolne. Wczoraj mialam mini wywiadowke z Vincenta nauczycielka, i wszystko ladnie pieknie, jedyny punkt alarmujacy, co moze kiedys zaowocowac problemem to jezyk oczywiscie...maly wachlarz slow....a wiec bierzemy sie za nauke....a poza tym wszystko ladnie pieknie, jest baaaaardzo wrazliwy i uczuciowy....strasznie emocjonalnie reaguje jak jakies dziecko robi cos, czego nie mozna robic, bardzo empatyczny...noooo to akurat nie do konca zaleta ... w domu mnie to czasem wkurza, bo wzgledem Maika jak sie tak zachowuje....wymaga ode mnie kazdorazowej reakcji hehe, jest po prostu bardziej konsekwentny ode mne


              Z nowosci to wklejam wam moj, nie moj, bo wzorowany na innym obraz, przedwczoraj zaczelam, caly dzien - z przerwami malowalam i wieczorem byl skonczony, wczoraj tylko zaimpregnowalam i oto jest
              Attached Files
              Last edited by vini-miki; 16-03-2012, 07:45.

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                a ja dzisiaj idę znowu z Polą do przedszkola, zobaczymy jak sie dzisiaj zachowa

                a gdzie jest madzik
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  hej..

                  tak megi Wy mi się zawsze mylicie z madzikiem hihihh sorka, nie zmienia to faktu że Tobie też dziękuję za doradzenie

                  grygor pięknie!!!

                  dziewczyny pomóżcie - Amelka ma mega odparzony odbyt i krocze w nocy piszczała i mówiła że ją pipka boli, dzis posmarowałam jej delikatnie sudokremem i zobaczymy, nie mogę się dodzwonić do lekarki, ja tej nie pamiętam żeby miała taki brzydki odbyt, musi ją to szczypać może za dużo pije z cytryną???
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hejka
                    ja dziś wszystkich w domu mam oprócz m
                    Maja w nocy gorączkowała więc do przedszkola nie poszła a że ja na zakupy musze i pozałatwiać sprawy na mieście więc i synuś został w domu by pilnować Mai hehe
                    Natorkuja też mam takie @ że normalnie na kibelku tylko siedzieć ale ja biorę Cyclonamine dostałam od mojej gin i jest lepiej ale też 2 dni leci jak z kranu no coś za coś ja to się bałam że mi macica odrzuci bo takie skurcze miałam po załozeniu że 2 dni umierałam

                    Aniusos torebeczka super

                    Megi współczuję choroby niech szybko mu minie a z pracą niestety tak jest to jest właśnie ten duży minus pójścia do pracy na nic czasu nie ma

                    Grygorkuty cholero jedna talent to ty masz nie dość że piękna jesteś to jeszcze z talentami hehe cudowny ten obraz dawaj na licytacje będziemy się o niego biły hehe

                    no parę dziewczyn znowu zamilkło WRACAĆ MI TU ZARAZ !!!!!!!

                    wiecie co moja sąsiadka tak mnie wczoraj zaskoczyła ze normalnie stanełam jak wryta widzi mnie co dziennie bo chodzę do niej na kawe a wczoraj poszłam cos sie zapytać a akurat jechałam do miasta związałam sobie włoski w kitkę ubrałam swoja nową skórę a ona mi wyskoczyła z tekstem "no jaka ty śliczna jesteś " i tak z 3 razy a potem "jaka ty młodziutka "hehe no kurcze byłam bardzo mile zaskoczona ale co jej strzeliło do głowy hihi
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Czaczamoze być ze od cytryny ma zakwaśny mocz i to ja podrażnia,sudokrem jest bardzo dobry na takie sprawy nam zawsze pomaga nic innego ci nie doradzę puść ja z gołą pupą niech powietrzy przemywaj i smaruj często
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                        Czaczamoze być ze od cytryny ma zakwaśny mocz i to ja podrażnia,sudokrem jest bardzo dobry na takie sprawy nam zawsze pomaga nic innego ci nie doradzę puść ja z gołą pupą niech powietrzy przemywaj i smaruj często
                        dzięki...
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej
                          Czacza u mnie Emilka ma bardzo często czerwona pipke i wtedy nam pomaga "TORMENTIOL".Jedna wada-brudzi ubrania
                          Wstawie fotke opakowania,w aptece mozna kupić bez recepty,koszt to około 7zł.
                          Grygorku ładnieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
                          No to przy okazji wstawie fotki moich pokemonków
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            dzięki dziewczyny!

                            dodzwoniłam się i powiedziała że przemywać korą dębu, mogę normalnie Ją do miski są wsadzić i niech sobie posiedzi w tym naparze, grubo linomagiem (sudokrem w tym przypadku nie wchodzi w grę) no i ewentualnie srom clotrimazolem...

                            musimy lecieć do apteki bo korę mam do 06.2011 gggrrrrr
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              masz rację majorka, to miłe jak kobieta kobiecie prawi komplementy miło
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Ale mi posta wcięło

                                Dzień dobry,

                                to tak skrótowo:

                                Czacza, jeśli kora jest sucha to możesz ją spokojnie zalać wrzątkiem wystudzić i stosować.
                                No i Clotrimazol, chyba najlepszy bo delikatny a zabezpieczy przed nadkażeniem grzybiczym
                                Co do badań ja nie robię co miesiąc. Morfologię mam zwykle super, tylko mocz za bardzo zasadowy...

                                Grygorku - WOW!!! PIĘKNIE!!!

                                Majorka, to urosłaś, jak usłyszałaś takie miłe słowa i to od drugiej kobiety
                                Co do krwawień to ze mnie, po lekach, lało się przez 4-5 dni, a krwawiłam w sumie prawie 2 tyg. po czym infekcja...
                                No ale u mnie początki były super, a po roku zaczęły się jaja.

                                Chuda, co u ojczyma??? Macie wieści?
                                Dziewczynki śłiczne, a dobrze zrozumiałaś - ja też czekam na moje kitki

                                Kala, Pola to rezolutna dziewczynka więc pewnie po chwili pół przedszkola ustawi pod siebie
                                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X