Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hejka

    Czaczajak samopoczucie?

    Julka też ma ataki histerii, odprowadzam ją do drugiego pokoju, zazwyczaj chwilkę popłacze i przychodzi przeprosić, ale jeszcze neidawno potrafiła wyć i z godzinę..... Powoli doszła do tego, że nie ma sensu tyle histeryzować
    Ostatnio wzięło ją na gryzienie i szczypanie Nie wiem jak ją oduczyć.

    Aniusos Lenka cudna, a biżuteria też superaśna! Jak tam zdrówko?




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Witajcie po ciężkim dniu mam chwilke dla siebieMąż w pracy maluchy śpią.
      Mam pytanie czy któraś z Was stosuje plastry anty EVRA? biore teraz Yasmin ale zastanawiam się nad zmianą rozważam też wszczepienie inplantu pod skóre ale sama nie wiem




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Polcia jaka modelka




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          A ja jestem po dentyście. MASAKRA!!! Wczoraj pojawił się ból, który dziś narastał.
          Jak weszłam do gabinetu to dentystka już widziała, że prawa strona bo puchłam:ragesdedents: No i przeżyłam dziś kanałowe bez znieczulenia!!! Ale ledwo przeżyłam:cry:
          To był taki ból jak się dostała do kanałów, że myślałam że tam umrę!!!
          Stanowczo - WOLĘ RODZIĆ!!!
          A w przyszły poniedziałek ciąg dalszy mnie czeka tych przyjemności

          Uciekam spać, bo bez mocy jestem...
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Bry.

            Nator wlasnie dlatego ja sie boje dentysty. bylam z F w ciazy bo mi sie jedynka posypala.. i kuźwa.. na same wspomnienie ciary na doopie mam.


            Oskar wczoraj 1 dzien w p-lu. na początku placz, bo chcial byc w grupie swojej kuzynki a ona 2 lata starsza od niego. Ale po obiedzie po niego poszlam. ciut wczesniej zeby nie plakał ze dlugo sam był czy cos takiego, i co? dziec taki zachwycony plem ze calą droge nawijał co on robił ze malował patykiem z włosami ( pędzelkiem ), za sam jadł, ze dzieci spiewały ale on nie, bo piosenki nie zna i ze jutro ( dziś ) mam go mocno przytulic, zeby on nie plakal.
            dumna jestem z mojego przedszkolaka.

            i kurde. u niego są dzieci tez z 2007 roku. 2 lata starsze...a Oskar ich wzrostu jest.Od wielu dzieci jest nawet wyzszy..

            niewiedzialam ze mam takiego wielkoluda w domu..
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Bry
              Nator współczuje cierpień,wiem jak to jest.Miałam tak leczony jeden ząbek(górne 4) ale po roku zrobił mi sie torbiel na dziąśle i musiałam go usunać,na szczęście o czasie bo inaczej to bym straciła całe poł lewej szczęki bo torbiel rosła... Dentysty sie nie boje,jak cos mnie boli to odrazu wydzwaniam i sie umawiam na wizyte-prywatnie bo wtedy pewne że bedzie ze znieczuleniem a czemu bez znieczulenia ci leczyła zęba.....???????Nawet w ciazy mozna znieczulać tylko mniej czy jakos tak....Pisze tak bo z Emilka w ciąży leczyłam zęby ze znieczuleniem.Tyle że powiedziałam o ciaży.
              Dzis jade do dentysty z moimi laskami,Emcia ma kontrole(co 3mc chodzimy),pewnie bedzie lakowanie,Izie zrobi "tylko przegląd" bo ma zdrowe-jak na moje oko.No i przy okazji zajdziemy do przedszkola by zmienic godziny pobytu dziewczynek w przedszkolu-u nas listy na początku maja wiec juz blisko.A i musze dopisac u Emilki w podaniu żeby nie podawali jej świeżego mleka bo ich zażyga....Wpisałam "mleko" ale za ogólnie,bo chodziło mi o mleko świeże,toleruje tylko UHT.
              Miłego dnia,u nas zapowiada się słonecznie,to dobrze bo mamy troche do przejścia.Kalosze niunkom ubiore bo kałuz od h..... Pa.
              Last edited by chudagleba; 24-04-2012, 08:23.

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Dobry,

                Dziewczyny, ja nie dopuszczam zwykle do bólu zęba tylko latam na kontrole albo jak plomba wypadnie lub coś zauważę, ale nie dopuszczam raczej do zaniedbań, bo wtedy właśnie jest masakra.
                Niestety u mnie znieczulenia nie było, bo na tą wizytę miał iść Radulec a nie ja więc ona nie była na mnie przygotowana... bo jednak lepiej nie ryzykować.
                No i u mnie najgorsze to, że nie miałam zdjęcia, ale ja rtg nie mogę absolutnie robić, bo tą ablację co miałam robioną to właśnie pod rtg się robi i muszę unikać naświetlania teraz Więc ona ciut w ciemno waliła w kanały, bo nawet ja nie byłam pewna który ząb mnie boli..
                Ale dziś mam ulgę niesamowitą!!! Udało się trafić!

                Renata, ale mamy duże dzieci Mój też taka wysoka koza!

                Oj, no i jeszcze chwila i dzieci nas nie będą potrzebować już prawie wcale...

                A do mnie dziś przyszła nasza niania i myje okna. Ja sama tego niestety nie zrobię, jak by to zrobił R... pewnie teraz byłoby lepiej... a i Pani Wandzia zadowolona, bo sobie dorobi, bo odkąd Kapi w przedszkolu to u nich słabo z kasiorką.
                Więc lecę działać.
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  hej,

                  ja nadal kaszle i nie mam już sił, ten kaszel i Piórka już chyba męczy bo dzisiaj przez całą noc miałam napięty i twardy brzuch dzwoniłam do lekarza i nie ma już dziś numerków ale powiedziałam co i jak i odpowiedziała, że mam przyjechać i pokazać się lekarce i mnie przyjmie.. więc jak tylko Sławek przyjedzie z pracy to jedziemy, teściowie od niedzieli u mnie więc Amelka zostanie w domu..

                  strasznie się męczę, znów mi ropa z krwią leci z nosa najgorsze jest że mam suchy kaszel i nijak go mogę odkaszlnąć

                  nator
                  Kochana współczuję, wyobrażam sobie jak cierpiałaś, ale na szczęscie już po, ja też niestety nie byłam juz ładnych parę lat i też miałam iść po Amelii ale "nie musiałam" i nie poszłam nawet na kontrolę..
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    a miałam Wam jeszcze dać zdjęcie z urodzin Amelki..
                    Attached Files
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hejka

                      Ale dzis tu gwarno....

                      Czacza a może to alergiczny ten kaszel? Ja też ciągle kaszlę choć dwa razy robiłam testy i nic nie wyszło. Cały czas biorę Claritine i jest znośnie.

                      Czacza wklej więcej fotek z nową fryzurą Amelki Ślicznie jej w tej grzyweczce

                      Renatka grzatulacje dla przedszkolaka!!!!! Ale masz chyba w domu luzik do południa, co?

                      A u nas prądu nie było do 15.00 bo elektrycy cos naprawiali, normalnie tragedia, nic nie można zrobić. Wybrałam się wiec na małe zakupki przedporodowe i jakoś zleciało Kupiłam sobie biustonosz do karmienia hehe i kolczyki

                      A za chwilę wybieram sie do biblioteki, bo mam super książki do odbioru na które czekam chyba z 2 miesiące m.in nową książkę Joanny Chmielewskiej "Gwałt", która czyta Chmielewską?




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Hejki

                        czacza, Amela ślicznie dmucha, no i widzę, że rzeczywiście tort typowo dziewczęcy, hi hi.

                        Kasia, Tobie 7 dni do terminu zostało Szok!!! A jak się czujesz???
                        Czytaj czytaj, bo może ostatnie wolne chwile, hi hi, bo za chwilkę dwie panienki będą
                        Ja nie czytałam chyba nic Chmielewskiej, ale ostatnio w ogóle jakoś osłabłam z czytaniem, bo odmóżdżam się przed tv wieczorami, a w dzień latam...
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          hejka
                          Renatka-super z tym przedszkolem gratki wielkie
                          Czacza-tort Amelkowy super
                          co do zachowania to Dominik bardzo czesto się po prostu obraża i idzie do drugiego pokoju siedzi tam czasem dośc dlugo póżniej przychodzi mówi że przemyslal i jest ok ale ogólnie jest slodkim lobuzem
                          Kala-menu bardzo mi podpasowaloaz mi ślinka leci he he
                          Kasiar-trzymam kciuki za dobre samopoczucie no i odliczamy dni do Waszego porodu ja drugi raz tez sie balam bardziej-ale bylo ok i szybciej niz za pierwszym-bardziej swiadomie napewno mogę rodzić ponownie:0







                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            ok, wstawiam fotki Amelki, z dzisiaj bo dostała w końcu prezenty

                            a ja po lekarzu, mam antybiotyk Amotaks, lekarka powiedziała, że sama brała będąc w ciąży więc się nie boję, syrop Stodal no i oczywiście bakterie..
                            Attached Files
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              https://apps.facebook.com/konkursklo...ry.aspx?id=356

                              proszę o głosy
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                czacza bardzo ładnie Amelce w grzywce i jakie ona ma piękne rzęsy
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X