Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    ZNALAZŁAM WAS

    no w końcu...trochę się naszukałam.
    Długo mnie nie było i pewnie już mnie nie pamiętacie
    Minęło pół roku, ale czas tak śmiga że mam wrażenie jakbym była tu kilka dni temu.

    Pozdrawiam
    Roksanka 13-02-2005 r.


    Tymek- 10-05-2009 r.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
      ZNALAZŁAM WAS

      no w końcu...trochę się naszukałam.
      Długo mnie nie było i pewnie już mnie nie pamiętacie
      Minęło pół roku, ale czas tak śmiga że mam wrażenie jakbym była tu kilka dni temu.

      Pozdrawiam
      Przepraszam, ze nie odpisałam ale teraz dopiero zauważylam wiadomość gapa ze mnie i zanim zdążyłam odpisać patrzę a już jesteś
      więc witaj z powrotem i pewnie że pamiętamy
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        A gdzie się podział stary wątek ???

        Nie dam rady nadrobić lektury z mojej nieobecności ale postaram się bywać tu częściej.
        W końcu kupiłam sobie laptopa i nie będę uzależniona od męża

        Wiecie co - dziś oglądałam w dzień dobry tvn materiał o chłopcu urodzonym z przepukliną rdzeniową ( czy jakoś tak ) i przypomniała mi się jedna mama od nas ( chyba Sylwia ) której maleństwo też miało podobny start
        Wiecie co się u NICH dzieje, co z dzieciątkiem ???
        Roksanka 13-02-2005 r.


        Tymek- 10-05-2009 r.

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Gospi witamy ponownie u nas

          Majorka
          ale niezła ta książka, ciekawe czy ona nie była wydana tak dla jaj. Bo naprawdę jest tak napisana jakby ktoś sobie jaj robił.

          Kala to mnie pocieszyłaś. Moja Hania niby normalnie w normie ale lekarz mi powiedział, że do tego wzrostu mogłaby o kilo więcej ważyć ale ja nie chcę jej tuczyć a w siatce centylowej się mieści. Na granicy ale się mieści.
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Ale ja gapa, nie przywitałam się.

            Dzieńdoberek!!!

            Ja mam już obiad zrobiony, wczoraj wieczorem ulepiłam 52 pierogi. Hania dzis ma słoiczek.U mnie góra już posprzątana, dół jeszcze został ale teraz muszę uśpić Hankę i jakoś mi to nie wychodzi bo ta się rozgadała.
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Gospi swego czasu szlachetni admini chcieli niby zrobić porządek i połączyli wszystkie miesiące z roku 2009 zrobil sie bałagan jakiego malo i przeniosłyśmy się tu bo tam nagle nie wiadomo było z kim sie i o czym pisze
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Witaj Gospi!
                No w końcu! A już straciłam nadzieję, że mama Toruniowa wróci
                U Sylki dobrze z tego co pisała, to Nikoś rośnie i jest ok. Miał zabieg po urodzeniu... ale dawno też do nas nie lookneła, więc dokładnie nie wiemy.
                A jak u Was??? Jak Tymek rośnie??? Co już potrafi???
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Gospijak fajnie że w końcu jesteś a ja myślałam że zrezygnowałaś z nas na dobre
                  wstaw jakieś foty i daj nam dane na Nk jak możesz bo my tu wszystkie sie już dobrze znamy i każda każdą przekukała doszczętnie
                  a jak tam twoje maleństwo ile waży i co już potrafi?

                  a Sylwimały już ok tylko coś sie nie odzywa aż zaczynam poważnie się martwić czy u nich wszystko ok

                  ja wczoraj miałam mały sajgon bo mój M wrócił z pracy z jednym okiem bo w drugie mu się coś stało dokładnie mi nie powiedział co i jak ale jak to w lesie dostał gałęziami po oczach i coś mu sie wbiło na szczęście sobie wyjął i po kropelki musiałam na pieszo zasuwać do apteki ach te prawko kiedy ja sobie zrobie no ale dziś jest już ok
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    no i mnie Natorekwyprzedził
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      cześć dziewczyny

                      my już w domku wczoraj nas wypisali, miałyśmy wyjść w pon, ale infekcja poszla na uszy, więc w sumie wyszło 13 dni antybiotyku i kontrola laryngologa za tydzień, bo coś jeszcze w jednym uchu nie bardzo
                      a do tego przez tydzien Ala nie miała apetytu, nic poza cycem nie brala do ust, więc morfologia słaba, trzeba będzie powtarzać za dwa tyg
                      teraz zaczyna jeść, góra dwie łyżeczki zupki i już nie chce, ale stopniowo apetyt wróci
                      powiem Wam że w tej sytuacji to dziękowałam Bogu że karmię piersią, bo by chyba na kroplówkach jechala cały czas, a tak to przy cycu co dwie godz, chociaż najprzyjemniejsze to nie było, ale najważniejsze że wszystko powoli wraca do normy
                      sam pobyt w szpitalu ok, tylko dostałam salę obok zabiegowego - ale się nasłuchalam płaczu dzieciaczków - już myślałam że nerwowo nie wyrobię, ale za to sala jednoosobowa, więc ok
                      no i najgorsze, że Amelcia dostala żołądkówki, cały dzień ją męczyło i dołem i górą, a ja nawet nie mogłam do niej pojechać, żeby nie przywieźć tego świństwa z powrotem do Ali

                      muszę teraz uciekać, później poczytam co tam naskrobałyście przez tydzień, pewnie mi się zejdzie

                      pozdrawiam i do potem
                      Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                      Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Hej laski,nie chce mi sie szukac do kogo te pytanie wiec pisze bezimiennie-POPROSZE O NAZWE PIELUCH Z LIDLA!!!!WCIĄŻ CZEKAM...U mnie nocka tez nie najlepsza.Izulka w nocy ciagle sie budzila,mam nadzieje ze to wina zabkow bo gorne dziaselka ma bardzo spuchniete.Na dole ma juz trzy zabki a na gorze pusto,smiesznie to wyglada jak sie smieje Jutro jade na zakupki do Olsztyna(oczywiscie z moimi dziewczynkami),w koncu troche odreaguje,juz dwa tygodnie siedze w domu.Moj maz juz sie ze mnie smieje ze ciesze sie z tego wyjazdu jak dziecko.Witam GOSPI-my sie nie znamy wiec sie przedstawie:Mam na imie Anka,mam 29 lat,dwie córeczki- Emilke(2latka3mc) i Izunie(za 4 dni skonczy 8mc).To tyle,spadam malowac z Emilka laurke bo jutro jej dziadek ma imieniny

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Dzięki za miłe przywitanie
                          Linki do NK wyślę chyba na prywatne. Zdjęcia wstawię jak tylko będę miała jakiś program do ich zmniejszania bo narazie mój komputer jest ubogi w programy.
                          Tymon waży 10 kg. Trochę sam posiedzi i mówi tata do taty ale nie wiem czy to czai.
                          Wielkościowo jest cały czas poza siatką centylową a ciuszki mamy średnio na 18m. Przez to że jest taki ciężki nie mogę się z nim zabawiać tyle co z córką gdy była w jego wieku. Samo wniesienie go po schodach jest dla mnie uciążliwe.

                          Na NK jest sporo zdjęć.
                          Biorę się za prywatne wiadomości
                          Roksanka 13-02-2005 r.


                          Tymek- 10-05-2009 r.

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hejo hej

                            Gospi witaj z powrotem Bierz się, bierz za te wiadomości, bo do mnie nie dotarła a już mam chętkę na oglądanie fotek na NK Współczuję tego szpitala, całe szczęście, że już jesteście w domku.

                            A u nas nocka ok, wstałyśmy o 8 i teraz Juleczka zasnęła. Dałam jej 3 razy antybiotyk i dostała wysypkę na brzuszku, pisze, że mogą być takie skutki uboczne




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              witam

                              a moja Pola kończy dzisiaj 8 miesięcy ( nie pisze tego bo sie domagam życzeń tylko tak informacyjnie )

                              [COLOR="black"]nator[/COLOR] to trochę dziwne co piszesz z tymi poduszkami w autach, w końcu ktoś te wyłączniki konstruował tak żeby działały, to chyba za poważna sprawa żeby miały nie zadziałać w razie czego , no ale niedługo zaczne ją wozić tylko z tyłu jak zainstaluje ten nowy fotelik a tam poduszek nie mam

                              moja Pola dzisiaj budziła mnie chyba z 10 razy żeby jej podać smoka , no chyba oszaleje , co chwila zrywanie sie z łóżka !!!! nie wiem jak ją tego oduczyć ??? macie jakiś pomysł ??? czy wasze dzieci też tak robią ???
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Widzę że wasze maluchy ostatnio nie śpią za dobrze. A jak to jest normalnie ??? moja córka spała całe noce a Tymon budzi się co 2 godziny Nie mam z nim problemu bo przy cycku zaraz zasypia ale miło byłoby gdyby pospał 8 godzin

                                Tak w ogóle to trochę smutno mi że czas tak szybko leci i on tak szybko rośnie. Nie planuję więcej dzieci ( może za 10 lat ) i być może ostatni raz przechodzę ten piękny etap.
                                Roksanka 13-02-2005 r.


                                Tymek- 10-05-2009 r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X