Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Ania2288 zgadzam się z tym co napisała druga Ania, ten pierwszy fotelik wygląda super, ale ma bardzo mały odchył i własciwie dziecko siedzi cały czas, a nie można położyć za bardzo. Drugiego nie widziałam na żywo. My dołożyliśmy stówę i można praktycznie położyć małą jak zaśnie w aucie.
    Wybierz się tak jak mówi Ania pooglądać na żywo




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      cześc dziewczynki

      co do mojego męża to długie włosy ma odkąd sie poznaliśmy czyli chyba 19 lat, tylko kiedyś nie były takie blond

      kurcze mówie wam z tymi nocami to jakaś masakra , no znowu wstawałam chyba z 8 razy to chyba przez tego cholernego smoka wieczorem po kapieli jest super Pola zasypia sama, wkładam ją do łóżeczka daje smoka i wychodzę , pokręci sie 5 minut i śpi, ale ok 24 tej sie zaczyna to jej pomiałkiwanie i tak do rana co 1-2 godz potrzeba podania smoka, i ok 4-5 pije mleko i jeszcze pospi do 6 tej i koniec, gadanie na cały dom , śmianie sie i popiskiwanie , no szok !!!

      macie jakąś radę ????
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Zosia z tym karmieniem to najlepiej nie słuchać rad bo każdy miałby coś do powiedzenia. Sama wiesz najlepiej co Twoje maleństwo potrzebuje. Moja córka jak była malutka to była takim grubasem że nie mogłam jej umyć dobrze bo fałdy skóry były zaciśnięte. Teraz jest normalnym dzieckiem. Jak zaczęła biegać to zgubiła nadmiar.

        Mój synek przez 6 miesięcy był praktycznie na samej piersi. Próbowałam wprowadzac obiadki ale bez nacisku. Ostatnio obudziłam się że on już nie jest takim maluchem i czas na wprowadzenie stałych posiłków.
        No i mam mały problem bo mój cycol nie chce ani butelki ani kubka niekapka. Czasem chciałabym dać mu kaszkę do wypicia lub soczek ale jedyne co nam się udaje to podawanie łyżeczką. Ewentualnie picie z normalnego kubka.
        Macie jakieś sposoby na dzieci przywiązane do cycusia mamusi ???
        Moja córka też była cycol i karmiłam ją przez rok ale świetnie radziła sobie z kubkiem niekapkiem . Mały chyba nie jest zainteresowany
        Roksanka 13-02-2005 r.


        Tymek- 10-05-2009 r.

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          No i zapomniałam się przywitać
          Dzień dobry mamuśki

          Kala ja już kiedyś pisałam grygorannie ( tak się nazywała na kwietniókach ) że u mnie sprawdziło się wkładanie zabawek do łóżeczka i dziecko bawiło się a ja spałam. W sumie to takie spanie z jednym okiem zamkniętym bo kontrolka się zapala ale zawsze coś...
          Grygorannie chyba też się sprawdziło. Tylko nie wiem czy twoje maleństwo jeszcze nie jest za małe Zawsze warto spróbować



          A ten fotelik do 18 kg mam więc jak co to chętnie rozwieję wątpliwości. Ja jestem bardzo zadowolona a Tymon kruszynką nie jest. Wydaje mi się że jak on się mieści to inne dzieci w tym wieku tym bardziej
          Roksanka 13-02-2005 r.


          Tymek- 10-05-2009 r.

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Nichol a skąd wiedziałaś , że mały ma anemie? miał jakieś objawy? jak to rozpoznać?.
            Te nocki takie męczące to chyba na ząbki bo Mateusz budzi się i mruczy , piszczy bije się po buźce wydaje mi się , że na ząbki bo dziąsełka na dole koło swoich ząbków ma napuchnięte.
            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
            Waga 4180 i 58cm


            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
              Kala ja już kiedyś pisałam grygorannie ( tak się nazywała na kwietniókach ) że u mnie sprawdziło się wkładanie zabawek do łóżeczka i dziecko bawiło się a ja spałam. W sumie to takie spanie z jednym okiem zamkniętym bo kontrolka się zapala ale zawsze coś...
              Grygorannie chyba też się sprawdziło. Tylko nie wiem czy twoje maleństwo jeszcze nie jest za małe Zawsze warto spróbować
              ale dlaczego za mała ??? to ile miało twoje dziecię jak zastosowałaś tę metodę ??? tylko tak sobie myśle że ok 6 tej to ok można jej zabawki podać, ale w nocy to ona niby śpi tylko przez sen miałczy dopóki jej nie dam smoka

              zosia anemie można potwierdzić tylko przez badanie krwi, ale niedobory żelaza podobno objawiają sie np słabym apetytem cou twojego synka chyba nie wchodzi w grę
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
                ale dlaczego za mała ??? to ile miało twoje dziecię jak zastosowałaś tę metodę ??? tylko tak sobie myśle że ok 6 tej to ok można jej zabawki podać, ale w nocy to ona niby śpi tylko przez sen miałczy dopóki jej nie dam smoka

                zosia anemie można potwierdzić tylko przez badanie krwi, ale niedobory żelaza podobno objawiają sie np słabym apetytem cou twojego synka chyba nie wchodzi w grę
                ha ha masz racje to raczej nie wchodzi w gre.

                To aktualne zdjęcie mojego synka: (link na dole)
                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                Waga 4180 i 58cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Kala pisałam że nie wiem czy nie za mała bo wszystko zależy od dziecka - jak siedzi, jak sobie radzi z zabawkami. Ale z tego co pamiętam Twoja mała ma ponad 8m więc pewnie już sobie świetnie poradzi.
                  Mój Tymon jeszcze się przewraca przy siedzeniu i zabawki mu uciekają więc u niego nie mogę tego stosować. Ale Roksanka jak miała 9 miesięcy to już biegała więc z nią pewnie szybko zaczęłąm. Tym bardziej że przy pierwszym dziecku nie byłam za bardzo zorganizowana i ciągle chodziłam niewyspana.
                  No i oczywiście chodzi mi o dawanie zabawek rano a nie w nocy
                  Last edited by gospi; 28-11-2009, 09:49.
                  Roksanka 13-02-2005 r.


                  Tymek- 10-05-2009 r.

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Dziewczyny mam prośbę. Napiszcie mi na NK jak się tu nazywacie bo mam problem
                    Roksanka 13-02-2005 r.


                    Tymek- 10-05-2009 r.

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      wrzucam jakas nowa fotke
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Witam wszystkie nie wyspane mamuski-ja tez sie do nich zaliczam.GOSPI twoja Roksana chodzila w wieku 9mc,czy zle odczytalam twoja wypowiedz..?A pytam sie bo moja Izunia (za 3 dni skonczy 8mc) przymierza sie juz do chodzenia............Od 2mc raczkuje,od jakis dwoch tygodni wstaje przy meblach a od kilku dni chodzi w lozeczku trzymajac sie szczebelkow...Czy to normalne zeby tak wczesnie zaczynala chodzic.?Wczesniej pisalam juz na ten temat ale pewnie nie czytalas(bo cie nie bylo),mam starsza corke i ona to wszystko co robi Izunia robila o 2mc pozniej.Chyba troche zakrecilam, a moze mnie zrozumiesz.SORY DZIEWCZYNY JESLI ZANUDZAM ALE TO DLA MNIE WAZNA SPRAWA,POPROSZE GOSPI O ODP.

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Napisane przez chudagleba Pokaż wiadomość
                          POPROSZE GOSPI O ODP.
                          Roksana chodziła gdy miała 9m. Wygląda na to że Twoja też nie zamierza czekać
                          Roksana nie raczkowała tylko jak nauczyła się siadać to kombinowała ze wstawaniem i było dokładnie tak jak u Ciebie. Najpierw w łóżeczku lub przy meblach aż pewnego dnia ruszyła w trasę od mamusi do tatusia Najgorsze były wtedy niekontrolowane upadki ale podobno to wina chodzika
                          Roksanka 13-02-2005 r.


                          Tymek- 10-05-2009 r.

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Dodam jeszcze że Roksanka zaczęła stawać przy meblach gdy miała 7m
                            Roksanka 13-02-2005 r.


                            Tymek- 10-05-2009 r.

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              gospi moja Pola urodziła się z hipotrofią i w 39 tyg ciąży ważyła 2400g co widać zresztą w podpisie więc niestety przez to ma małe opóźnienie ruchowe tzn np jeszcze sama pewnie nie siedzi, kiwa się , o staniu to wogóle nie ma mowy , za to robi przymiarki do raczkowania, ale byłam z nią u lekarki rechabilitantki i wszystko jest ok, w normach
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Kala każde dziecko ma swój czas. Nie wiedziałam że mała urodziła się z hipotrofią. Niestety nie jestem w stanie nadrobić tego co się u WAS działo pod moją nieobecność. Swoją drogą to te rechabilitacje wiele dają maluchom. Moja przyjaciółka też rechabilitowała synka i mały bardzo szybko "nadrobił zaległości"


                                A tak w ogóle która mama karmi piersią w nocy ?? Ciekawa jestem ile razy budzi się dziecko na piersi bo mój mały chyba przesadza.
                                Roksanka 13-02-2005 r.


                                Tymek- 10-05-2009 r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X