Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hejka Kochane,

    Pinka, nie martw się! Wiem że bez kasy jest ciężko, ale pociesz się, że udało ci się wyrwać od niego! Ja Cie podziwiam! Jesteś niesamowita! A chłopa do sądu, bo jak sie dupczyć potrafi, to niech bierze teraz odpowiedzialność za konsekwencje-bo dziecka sama z sobą nie masz, a jak tatuś nie potrafi stanąć na wysokości zadania, i się zająć to łachy nie robi, że kase ma dać! A do tego mozesz go pozwać o alimenty na siebie, bo skoro obecnie nie pracujesz, bo wychowujesz dziecko to "obnizyła Ci sie stopa zycia" skoro on was zostawił. A swoją drogą to moim zdaniem takich powinni kastrować!!!
    Yoenne - podpowiedz Pani Prawinik jak to jest dokładniej!
    A Ty kochanie się nie obwiniaj, bo każdej z nas czasem nie styka nerwów... a kapiel i świece pewnie pomogą, ale zamiast książki wciągni do wanny mężka tyle sie naczekałaś, he he!
    Co do wagi to dziś też sie wybrałam do lekarza i mały waży 8045g - czyli malusio, bo to zaledwie miedzy 10a25 centylem, a długi jest na 76cm - moja sznurówka kochana.
    Kala, jeśli chodzi o szczepienia, to tżeba szczepić, ale nie wolno ładować w dziecko miliona szczepionek. Właśnie niestety ale coś takiego moze się przydażyć, ale to sa pojedyńcze przypadki i uważam, że były juz jakieś predyspozycje i tendencje... ale nie ma co kusic losu, bo każde szczepienie obciąża organizm. To jest przeciez podanie pewnej dawki bakcyli lub wirusów, żeby organizm "nauczyc" co robić jak je "spotka" jeszcze kiedyś.
    Grygorku, a foty rewela, i jakie Maiki ma długie włoseczki - szok!
    Aniu, to już tak nie długo... aj, jak ten czas leci Panienko! Heh, to już niedługo będzie fotorelacja!

    A gdzie nasza Majorka???
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      czesc dziewczyny
      noc u mnie fatalna, tym razem Maik prawie wogole nie spal, choroba i jego nie minela...zatkany nos wysoooko, nawet gile jeszcze nie ciekly czyli sam poczatek, ale poczatki zawsze najtrudniejsze, mam nadzieje, ze sie chlopak przyzwyczai do cieknacego interesu i juz czekam z utesknieniem na wieczor, coby do wyrka wskoczyc

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        u mnie tez nocka jako tako
        naszczescie moja nikola nie miala goraczki
        ja jak zawsze nie wyspana tyle pobuxdek w nocy
        pinka ty to jestes silna baba dasz sobie rade a z czasem wszystko sie ulozy
        majorka jaka ty ladniusia jestes
        ankasos naciesz sie paniensatwem przez te 4 dni
        a co do szczepionek to straszne ze tak moze dziecko skrzywdzic i jego rzodzicow kala to i tak szczescie ze matka nie oddala dziecka bo najczesciej takie dzieci sa oddawane z chorobami i co wtedy takie dzieciaczki musza czuc
        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          a tak wyglada moja nikola jak wstaje wlosy stoja dembA i sie cieszy
          moja nikola wczoraj dostala tego kotka grajacego swiecacego dziadek jak wrocil to jej przywiozl objezdzil u nas wszyskie biedrony zeby kupic slimaka ale nie bylo
          kurde zapomnialam wam powiedziec co chce moja tesciowa kupic nikoli lalke i wozek czaicie jak ona w grudniu bedzie miala 9 miesiecy to ja bedzie interesowala lalka moja tesciowa mowi ze po zimie bedzie chodzila to jeszcze ma urodziny ale moim zdaniem to za wczesnie a wy jak sadzicie
          ja myslalam z moimi rodzicami o jakis edukacyjnych zabawkach co graja i swieca bo to przyciaga jej uwage
          a lalki mam jeszcze po sobie co mowia mama i placza jak bylam mala to dostawalam jedna w roku i mam chyba ze trzy w dobrym stanie tylko trzeba uprac nikola sie bawi jeszzce moimi zabawkami co dla mojej tesciowej to jest szok bo jej wnuczek wszystko rozpie....
          Attached Files
          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            A tak poza tym jestem przeszczesliwa, bo ustalili wczoraj, ze dzieci od 6 miesiecy do 4 lat tez otrzymaja refundowana szczepionke na swinska grype, takie szczescie w nieszczesciu bo jednak uznali ta grupe wiekowa za grupe ryzyka..coraz wiecej zarazonych przyjmowanych do szpitali to wlasnie ten przedzial wiekowy...ja juz prawie nie wychodze z domu z dzieciakami, tym bardziej, ze Vincent ostatnio taki "otwarty" na te wirusy, i juz sama niewiem czy to Pawel do domu przynosi czy co, bo jak nawet zdazy sie ze musze isc do sklepu, to dzieciaki nic nie tykaja bo w wozku swoim siedza i zel dezynfekujacy juz przy sobie nosze, ale guzik to wszystko chyba znaczy jak i tak gdzies lapie ,
            nawet te glupie reklamy co wrzucaja do domu-caaala wielka sterta tygodniowo - Vincent pierwszy do czytania i juz wirusik czeka,, ech musialabym sie chyba zabarykadowac w domu do wiosny,

            dawno juz nie balam sie tak zadnej choroby, jak teraz i jak juz przysla zawiadomienie dla chlopakow o szczepieniu napewno skorzystam

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Hejka laseczki jestem

              byłam wczoraj u mamki i przedwczoraj też późno wracałam a do tego jeszcze mam @ i to bolesną aż stać nie mogę bo mi nogi ciągną

              Dzięki za życzonka,Syrwunia a ty gdzie mnie wypatrzyłaś że ci sie tak spodobałam?

              Hania ma cały czas katarek wodnisty i wczoraj zaczęła kaszleć szczekająco byłam u pani doktor i nic czysto zdrowa jak rybka niby to alergia ale leki dopiero od 1 roku,a i ząby nam idą bo dziąsełka spuchnięte i mówiła że ten katar też od zębów może być

              Mam telefonik jak na razie super tylko muszę sie troszke połapać bo nawet za bardzo czasu nie miałam zeby przysiąść

              a co do szczepionek to tak jak wcześniej mówiłam te skojarzone wywołują i autyzm i padaczki i inne objawy ale tylko wtedy gdy dziecko neurologicznie ma coś nie tak a jak rodzice nic nie wiedza to potem właśnie tak sie dzieje ja bardzo bałam się o Maje ale po tomografi głowy wszystko wyszło ok a i tak nie szczepię na nic oprócz podstawowych

              moja mama nafaszerowała wczoraj Maję 2 kalendarzami adwentowymi a potem był ryk bo zęby zaczęły boleć no i tak się napłakała ze usnęła o 17 a wstała dziś o 7.45
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                WSZYSTKIEGO NAJ DLA ANIOŁKÓW

                Pinkaa ty się nie daj walcz o swoje bo ile wyrwiesz to będziesz miała i to bardzo ważne dla was oboje,na pewno ci sie uda
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Boże jak ja dziś się napłakałam dziewczyny chyba oczy wypłaczę...
                  Filip znowu sfrunął z łóżka i rozciął sobie wargę o ząbek ale żeby tego było mało to Damian chciał szybko wstać z krzesła i go złapać ale nie udało mu się i to krzesło jeszcze mu na głowę spadło
                  Ma wielkiego siniaka na brwi i spuchniętą wargę wygląda jakbym go pobiła na szczęście miałam lód i szybko mu przyłożyłam ale nie wiem czy coś to dało...
                  Nie wiem co ja mam zrobić nie mogę go spuścić z oka bo natychmiast coś się dzieje, non stop gdzieś raczkuje ja już nie wytrzymuje nerwowo tego!
                  Teraz cały czas go obserwuje, jak spał to słuchałam czy oddycha... zachowuje się normalnie, śmieje się i psoci jak zawsze a ja jestem taka przygnębiona
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    hehe widzisz majorka jak ja mysle o tobie
                    ogkladam zdjecia grygor i zamiast jej wpisalam ciebie ale ty tez sliczniutka jestes
                    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hej dziewczyny,moja starsza corcia jakis miesiac temu spadla ze swojego lozka na glowe(w jej pokoiku sa kafelki),dzwonilam do lekarza to kazal wzywac pogotowie-nie mialam z nia przez chwile kontaktu,bardzo ja zamroczylo no i usnela-dwa dni trzymali w szpitalu.Na szczescie nic jej nie jest.Bylam w takim szoku ze nie poznalam glosu wlasnej matki jak do mnie dzwonila.....Nie umiem wsawic zdjec...
                      Last edited by chudagleba; 10-11-2009, 09:27.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        ania jeszcze nie raz nam dzieci spadna z lozka i nie zamarwiaj sie jak sie normalnie zachowuje wiem co czujesz bo przeciez wiesz ze mi Niki tez spadla a ze glowki maja twarde to na cale szczescie ze nic im nie jest w saganki bedzie dobrze przykladaj lodem albo czyms zimnym to sladu nie bedzie ja tak zrobilam i bylo oki glowa do gory nie smutaj sie
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Czesc kobitki
                          ANIU obserwuj Filipka i nie obwiniaj sie bo rownie dobrze mogł spaść przy kimś innym.Ala dostała niedawno chodzik i nie wsadzałam jej ale ona też jest bardzo żywa i wszedzie jej pełno i do tego jeszcze Oli i żeby była bezpieczniejsza w chwilach kiedy będe musiała zrobić coś w kuchni czy w łażience wsadze ją jednak do chodzika ona i tak prawie całe dnie stoi więc nic jej nie bedzie przez te pół godzinki dziennie.




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Dla czystwgo sumienia zadzwoniłam do rehabilitanta do którego chodzilam z Olkiverem jak był mały i powiedział,że jeżeli niunia potrafi chodzić za rączki co ostatnio robi przez większość dnia to chodzik jej nie zaszkodzi także jestem spokojna.A zapomnialam Wam napisać kupiłam małej buciki takie specjalne ortopedyczne do nauki chodzenia troche śmiesznie wyglądają ale najważniejsze ze zdrowe.




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              cześć kobitki
                              Kubuś właśnie siedz mi na kolanach i podryguje do muzyczki ale to słodko wygląda i zajada się chrupaczkiem ryżowym
                              u nas dziś paskudnie tzn jest ciepło ale jest mżawka i mgła ale musiałam iść do apteki więc zaliczyliśmy mały spacerek.
                              Aniu nie martw się jeśli Filipkowi nic nie jest dzieciaczki to twarde sztuki mi Kuba też kiedyś zlądował a łóżka i myślałam że padne ale nic mu nie jest i nic sie nie zmienił. córka mojej siostry tez wypadła z łóżeczka i też jej nic nie było. Wiadomo że się martwisz ale bedzie dobrze. a swoja drogą to Fifi cięższy od mojego bobasa a myślałam że tylko ja mam taki słodki ciężarek

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                i od wczoraj mamy czwartego ząbka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X