Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    no i dupa
    jestem trzecia och Ania a tylko pomyślałam że zaraz będziesz
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      ha a widzisz
      Filip zaczyna marudkować, dam mu kaszkę i postaram się uśpić. Wpadnę później
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        wstawiam kilka zdjec z tego tygodnia, tzn z zeszlego
        Last edited by vini-miki; 30-08-2010, 08:32.

        Skomentuj


          i jeszcze kilka ...
          dziewczyny na tych kolejkach jezdzilam,,,,, w zyciu tak sie nie darlam jak na tym slupie, dosc szybko wciaga cie na gore, w ********ziet wysoko, pozniej jakis czas siedzisz tak na samej gorze iiiiiiii maaaaasakrycznie szybko spadasz w dol, ludzie patrzeli na mnie jak na wariatke, a ja nie moglam smiechu powstrzymac, masakra, jak nacpana chodzilam, to juz ta kolejka gorska nie byla taka straszna
          Last edited by vini-miki; 30-08-2010, 08:32.

          Skomentuj


            Boże Aneczko jakbyśmy stanęły obok siebie to wyglądałabyś przy mnie na 16 lat masz taką delikatną buźkę Vini jest podobny do taty a Miki jeszcze chyba nie wiadomo co?

            Fifi odpadł przy butelce, najwyższy czas w końcu wstał o 5:30....

            Mam jeszcze takie pytanie do was, kiedy trzeba zacząć dbać o ząbki dziecka? tzn czy jak mam już myć małą szczoteczką te dwa brylanty Filipa
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              a gdzie to tak wesoło?
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                ach te oczka on ma tak śliczne ze już patrzeć w nie nie mogę

                a moja juz z mama na kolankach
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  haha, 16 na zdjeciu a w papierach ni huhu nie chce byc inaczej niz 27
                  a tak wesolo jest w najblizszym parku rozrywki od nas gdzies 60 km, wczesniej jezdzilismy do Walibi World, a ten jest taki bardziej pod dzieciaki zrobiony, ale dla starego tez ubaw po pachy, daaaaaawno nie jezdzilam na takich cudenkach to teraz malo brakowalo a korzystalabym z pampersa

                  Skomentuj


                    ja lece dziewczyny zaraz do olsztyna spacerowke moze kupimy dzis.
                    napiszcie mi co z tymi zabkami
                    pa
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      musze disiaj wyskoczyc po jakies ozdoby do domu na vincenta urodzinki, ma w piatek ale zrobimy w niedziele, a tak mi sie nie chce ruszyc z domu, bo juz od wczoraj caaaaaaly czas siapi deszcze tragedia..nic sie nie chce robic

                      Maiki tez dopieka, nerwus maly w dodatku baaaardzo towarzyski

                      piszczy pryka wije sie a jak tylko zagadasz do niego albo poprostu wystarczy przy nim byc - tara - banan od ucha do ucha - rozdwojenie jazni

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        i czy ona może być chora przeciez po niej nic nie widać zawsze uśmiech od ucha do ucha
                        Attached Files
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          a oto Maja i czupryna Hani
                          Attached Files
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Hanka jest niemozliwa niejeden lysol moglby jej pozazdroscic fryzury

                            slicznie

                            Skomentuj


                              nooo, o mAJCE to juz nie wspomne

                              Skomentuj


                                przz jakis czas nie moglam wejsc na forum, tez tak mialyscie, czy to poprostu moj komp zaprotestowal?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X