Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    ja też zawsze się cieszę z każdej drobnostki ale ostatnio wydaje mi sie że Hania zrobiła się taka kochana przytulaska i spokojna nie raz nerwa tylko pokaże ale kto ich nie ma

    Lencia świetnie sie rusza moja siedzi i nawet nie drgnie jak leci piosenka jakaś sztywniara nieruchawa za bardzo no cóż dogoni pewnie kiedys te wasze dzieciaczki ale jak tak się przyjrzeć to każde robi co innego a to jedno siedzi a drugie jeszcze nie a to raczkuje stoi albo kręci dupka jak Lenka superowo to wygląda

    ja niedługo do wyrka póki panienki śpią mam nadzieje że choć dziś mi dadzą pospać już drugiej takiej nocki nie zniosę
    jeszcze zajrzę
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      no i pustki więc i ja spadam do wyrka bom ledwo na oczka patrze

      pewnie Yoennejeszcze na koniec zajrzy ale nie będę czekać do juterka kofaniutkie
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        A zajrzy, zajrzy Majorka
        Skończyłam zakupy na święta przez net, nareszcie już miałam dość, pytań o dostępność towaru, przesyłki itd... ale na szczęście już mam z głowy.
        Dziś miałam masę zajęć. Nic teraz idę się wykąpać i spać, bo padam na twarz a ten mój Mały Gnomek jeszcze popłakuje w nocy trochę i budzi się często i patrzy czy mama przy łóżeczku stoi
        No myślę, że może już jutro dwójeczki zaczną nam się przebijać
        Nic dziewczynki, dobranoc i do jutra.

        a Ankasos - super jest ta Twoja Lenka, sama słodycz na tym filmiku
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          hajka
          Lenka ma taką fajną buźkę jak sie uśmiecha moja mama przyniosła wczoraj dla Filipka takiego pieska który szczeka, chodzi i oczy mu się świecą ale był ryk hehe chyba te oczy go najbardziej straszyły
          nocka u nas dobrze zasnął o 23 słyszałam jeszcze jak się obudził w nocy ale pogadał sobie i zasnął z pupką w górze no a o 6 wstaliśmy wszyscy.

          teraz młody jak zwykle ogląda bajeczki i trzaska wszystkimi szafkami i otwiera szuflady a ja idę po śniadanko i herbatkę
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hej ja już na nogach od 6 Hania dziś wstała o 4 i powiedziała ze wyspana ale ją jakoś dolulałam a o 5 powtórka i komarzyła do 6 u mnie w wyrku

            takiego pieska dostała córeczka(24 kończy roczek) mojej koleżanki od dziadka i też sie go bała ale bardziej przez szczekanie,tamten jest brązowy z zielonymi oczami

            moja właśnie poszła spać Maja bajki oglada a ja śniadanko wcinam zaraz idę poćwiczyć bo jakoś sie zebrałam i od tygodnia już ćwiczę nawet troszkę mniej mnie kręgosłup boli ale plecy mi nadal drętwieją więc wizyta u lekarza mnie nie ominie
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
              tamten jest brązowy z zielonymi oczami
              mama kupiła identycznego
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Dzień dobry

                Jak minęła nocka ?? u nas w miarę spokojnie. Weronika poszła spać o 21, przebudziła się przed 1 ale zasnęła, potem pobudka o 4, ale po piciu zasnęła i obudziłyśmy się ok 8. Chyba będą nam górne jedynki wychodzić.

                Jakie macie plany na dzisiaj ?? u nas w sumie każdy dzień wygląda podobnie także specjalnych planów nie mamy. Może jakiś fajny pomysł mi wpadnie co do obiadu... hmm...

                A co do jedzonka to Weronika też miała taki okres że tylko słoiki jadła, potem przez kilka dni domowe, potem jej się odwidziało i znowu słoiki, ale stwierdzam, że po tym słoikowym zaraz ma twardsze kupki i trudniej się jej wypróżnić. Teraz znowu jemy domowe i chyba tak już zostanie bo i kupki fajne i Weronika zadowolona
                Także wielkie gratulacje dla Kubusia
                Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  my dziś siedzimy w domu bo Damian zapomniał mi wyjąć wózka z bagażnika jak jechał do pracy eh. Na obiad też nie mam pomysłu jest jeszcze wczorajsza pomidorówka ale coś z zamrażalnika muszę wyjąć

                  co do prezentów to ja wczoraj poszłam poszukać czegoś dla moich bratanic no i się pytam ich mamy co one lubią no to ona żebym poszukała czegoś o Hanie Montanie (pierwszy raz słyszałam) ja wchodzę do księgarni a tam caaała jedna ściana w gadżetach z tego filmu szczęka w dół normalnie i w końcu dla jednej kupiłam teczkę taką do zerówki a drugiej skarbonkę bo ona lubi oszczędzać pieniążki, jeszcze dokupiłam po 2 kolorowanki i zapłaciłam 56zł! na szczęście pół na pół z mamą... masakra co te dzieciaki teraz dostają a to się okazało że to jakaś piosenkarka chyba ta Hana Montana
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    gdzie się podziewacie laseczki?
                    idę ululać Filipsa i wpadam na kawkę i ploty mam nadzieję że będziecie
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hej Kochaniutkie.

                      U nas nocka nie najgorzej choć kilka razy wstawanie i przytulanie było. Ale nie wiem co w moje dziecko wstąpiło...Jest taka wkurzona dzisiaj, normalnie pierwszy raz ją taką widzę, istny szał, drze się, krzywi, rozwala zabawki, nie można do niej podejść...rzuca się jak ryba w wodzie...Myślicie, że to może te jej zęby do takiej rozpaczy i nerwicy ja doprowadzają? Normalnie łzy jak grochy się leją.
                      A co do planów na dziś to my nie mamy żadnych specjalnych. Tak jak Jamirka mówi, dzień jak co dzień. Zaraz drzemka Hanki, ja obiad robię , potem spacer, potem drzemka itd... W międzyczasie mam prasowanie, które odkładam całkiem skutecznie od tygodnia, mając nadzieję, że mnie ominie...zupełna naiwność bo co wejdę do pokoju to nic nie ubywa a wręcz odwrotnie
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Melduje sie na pokladzie!!!WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ DLA JULECZKI!!!Musze pisac jeszcze raz bo mi sie wszystko skasowalo...Czytalam wasze wspomnienia z porodow,mile to one nie saJa swoje wspominam prawie ok,Emilke rodzilam 12 godzin,wyblagalam znieczulenie w kregoskul,nie umialam jej wyprzec i tak jak Ani_2288maluszka wyjeli mi proznociagiem,5 tygodni nie moglam usiasc na pupie.A Izunie rodzilam 6 godzin,nie musialam przec bo mi sama "wylazila",dwie godziny po porodzie normalnie wstalam z lozka i poszlam pod prysznic... Mam od niedzieli okres i normalnie zalewa mnie!!!W nocy mnie zalalo.Dzis jade z Izunia do poradni preluksacyjnej na kontrol bioderek i az sie boje zebym nie miala przeciekow.Wstawiam kilka zdjec(na trzecim Iza raczkuje z golymi nogami-tzn taka przybiera poze).
                        Last edited by chudagleba; 17-02-2010, 12:24.

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          jestem z kawą
                          Filip sobie zasnął a ja otworzyłam okno w pokoju niech trochę przywieje tego mroźnego rześkiego powietrza
                          Niedługo Damian wraca z pracy bo nie mają co robić to też się wybiore na spacer muszę jakiś dłuższy płaszczyk sobię kupić bo ta moja kurteczka to taka bardziej ładna niż ciepła
                          Yoenne mój mały też jakiś szalony dziś, moze nie tyle że szaleje cały czas ale usypiałam go z płaczem, od 2-3 dni jest tak że jak tylko kładę się z nim to wije się, ryczy, kopie i za chiny nie da się go przytulić.. ja nie wiem od czego mu się tak porobiło
                          Chuda Filip też tak podciąga nóżki jak jest na gołe bo im zimno w kolanka chyba hehe JA TAKŻE PRZYŁĄCZAM SIĘ DO ŻYCZEŃ!!
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Wiecie co dziewczyny, kupiłam w końcu ten śpiworek Quinny. Ale miałam przeprawę zanim znalazłam kogoś, kto go ma. Żaden ze sklepów na necie do których pisałam nie miał go na stanie, trzeba zamówić po nowym roku, może będą mieli. Kurde...w końcu się wkurzyłam jak mi babka mówi, żebym pod koniec stycznia zadzwoniła i mówię do niej..."a może w lipcu, latem jak wakacje będą, przyda się na plażę"...Rozumiem, że 250zł to nie mało ale jak się prowadzi sklep to powinno się mieć towar a nie jest tak, że zdjęcia na necie piękne ale dopiero jak złożysz zamówienie to musisz czekać 2 tyg. bo oni dopiero te rzeczy od producenta ściągają. Nie tylko z moim śpiworkiem tak jest, większość rzeczy takich drożysz nie posiadają. No ale znalazłam sklep na Allegro i tam był od ręki
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              hej mamki
                              u nas nadal nie ma zeba
                              w nocy nawet bylo dobrze tylko zgubil sie gdzies kapturek i nini sie wsciekla za nim go znalazlam....
                              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                I jeszcze dwa
                                Last edited by chudagleba; 17-02-2010, 12:24.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X