Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Dobranoc
    Skoczek to ty sie mnie pytałaś o ciemieniuchę Izuni...?
    Dzis drugi raz nasmarowałam jej glówkę,narazie zero poprawy.w razie czego na 10 kwietnia jestem umówiona na drugą wizyte u dermatologa,ta kobietka mówiła że jak to nie pomoże to da Izie sterydy..... Jutro w dzien obejrzę dokłdnie głowe Izuni,napisze co i jak.

    Dobranoc raz jeszcze,miłego wieczorka

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Martaula to do ciebie o tej ciemieniuszce

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hej Babińcu!!!

        No GRATULUJE PRACY Megi!!! To teraz trzymam kciuki dalej za wdrożenie - zdawaj tu relacje jak tam się rozkręca w pracy No i taki shopping... och... marzenie...

        Grygorku, jejku, to może już?! Rób test szybciutko. Może utęskniona dziewczynka? Już widzę jaka będzie piękna: te oczka, kości policzkowe i Twoje usta... jejku, no marzenie!!!

        Kala, zaproszenia piękne i bardzo eleganckie. Wśród kiczu komunijnego znalazłaś naprawdę perełki!

        Itka Skoczek, ja też nie chodzę w spódnicach prawie nigdy, bo wyglądam w nich dziwnie. na płaskim jak dzieciak a na obcasie jak ladacznica Jakoś nie potrafię się przekonać. Latem latam albo w sukni maxi, albo w mini takich doolowych odcinanych pod biustem, a zwykle to jeansy rurki albo leginsy.

        kurcze i znów skleroza...

        Dobra lecę na kolację bo mi w brzuchu piszczy i maluszek się domaga papu.
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          grygorku-to ja zaciskam kciuki za pozytywny wynik testu-i córcie
          a co do tych opisanych objawów obserwuje u siebie takowe od dluzszego czasu lacznie z mrowieniem w cyckach więc....sama nie wiem hm
          moze też jakis test zrobie







          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Bry

            witam nowe mamy. Jamirka witaj takze po tylu miesiącach rozłąki


            co do zazdrosci.. Ł jest baaaaaardzo zazdrosny. jakby mogł to by mnie na lancuchy trzymał, bo na kazdym kroku kochanek, czy jakas pokusa.

            co do stylu ubierania, malowania. to ja siksa jestem, bez pomalowanych rzes z domu nie wyjde. ryj musi byc nakremowany, lub podklad jakis zalez od stanu wyjsciowego i ilosci wągrów do ukrycia.
            a ubiór. Ł twierdzi ze powinnam dłzusze kiecki nosić i czasami moglabym ubierac sie " dojrzalej" czyli, zero spodniczek,dekoltów,czy tunik. ze niby tylkiem swiece. Ale kiedy mam swiecić? jak dzieci podrosną? a ja bede miala 40 lat?
            Ale zeby nie bylo nie ubieram sie jak lafirynda. tylko tyle ze mlodziezowo.A! i tylkiem niby krece. Ale jak go pytam czy jak latał za mną jak pies a suką to patrzył mi w oczy, cz w cycki i na falujący zad, to nic nie odpowiada. Facet!!

            Majorka, z tego co piszesz o swoim M to Ł podobne ma objawy.. i tak samo kolezanki twierdzą ze powinnam sie leczyc. Przystojny kochający mąż, a ja sie czepiam. Tylko ze gdyby popatrzyły jak to wyglada od srodka, ciekawa jestem czy dalej by trwaly w swoim zachwycie urodą mojego M.

            Megi gratulacje

            Grygor... zaciskac kciuki??
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              No ,no ,jaki rejwach tutaj

              Chuda doszło!!! Jest super,bardzo mi się podoba.Aaa,i dzięki za grosika na szczęście-chciałabym się jakoś odwdzięczyć

              Itka no ja też raczej w jeansach chodzę,spódniczki to raczej latem zakładam.Makijaż to taki delikatny,bardzo rzadko.

              Majorka No to nie zaciekawie masz,ale nie daj się,może M podejrzewa,że kogoś masz(zmiana figury,modne ciuchy i wyjścia)?

              Megi GRATKI wielkie!!!Pisz tu zaraz,gdie ta praca.I może potrzebują jeszcze kogoś to ja chętnie,tylko namiary musiałabyś mi podać.

              Grygorek No te objawy to już coś Ale kochana,ja miałam tak,że w czasie kiedy miał wystąpić okres "plamiłam" skąpo,brzuch mnie bolał i cycki,jak na @.Więc kto wie Oby Wam się udało.A póżniej zroniłam test i dwie krechy odrazu

              Witam nowe mamusie i Ciebie ,Jamirka


              A ja dzisiaj u lekarza byłam,zatoki wporządku ale mam duży nierzyt nosa.Dostałam Buderin i jakies tabletki,za miesiąc mam się pokazać.No!
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                madzik dostalas wiadomosc?
                ja w czwartek z malym do chirurga ide-az sie poce ze strachu co mu tez bedzie robic







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Napisane przez itka29 Pokaż wiadomość
                  madzik dostalas wiadomosc?
                  ja w czwartek z malym do chirurga ide-az sie poce ze strachu co mu tez bedzie robic
                  Wczorajszą?DostałamI czekam na znak
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Kala zaproszenia bardzo ładne.

                    Megi wielkie gratulacje!!!!

                    Grygorek no ja na Twoim miejscu zrobiłabym jeszcze jeden teścik, ale z większą czułością, bo objawy mówią same za siebie .

                    Chuda dzięki za odpowiedź. A nie dało się tej ciemieniuchy zlikwidować starym sposobem czyli oliwka i wyczesywanie?

                    Itka a może Ty też już nosisz małego człowieczka pod serduchem. Ja bym bardzo chciała, ale dopóki nie będę miała pracy i Zuza nie będzie bardziej stabilna zdrowotnie, to niestety nic z tego.
                    Mam jednak pytanie do mamusiek z większą ilością dzieciaczków - czy Wasi panowie od zawsze chcieli więcej niż jedno dziecko? Bo mój niestety nie chce drugiego i nie wiem czy mu to kiedyś minie .

                    Co do ubioru, to od niedawna przekonałam się do obcasów i bardziej kobiecych rzeczy, bo mi M. gadał, że ubieram się jak gówniara w bluzy z kapturem itp. a sam też ma taki styl . Spódniczki jednak są u mnie rzadkością.
                    Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
                    http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
                    http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      łłłłoooo matko i córko, ale żeście naskrobały

                      witam się i ja z nowymi i "starymi"-nowymi koleżankami

                      Grygor a co to za test że pół h musisz czekać, powtarzaj go jak najczęściej i zdawaj nam relacje, faktycznie objawy wskazują na ciążę i może test nie wyszedł pozytywny bo stężenie hormonu jest minimalne

                      megi ja Ci też z całego serca gratuluję wymarzonej pracy, to najważniejsze w życiu by robic to co się kocha, szybko się wprawisz i będziesz bardzo z siebie dumna.

                      a co do bycia właśnie z siebie dumną - to muszę się pochwalić, że dzięki mojej interwencji i tylko mojej, mamy cieplej w mieszkaniu, ba w całym bloku, dziś zadzwoniłam do gościa z ktorym rozmawiałam w tej sprawie by podziekować za interwencję i zapytać czy coś tam podkręcili a on mi na to że dzięki Pani wskazał kogos do spradzenia liczników na jakims głównym zaworze i okazalo się że faktycznie możnabyło nam je podkręcić, teraz nareszcie jest komfort w mieszkaniu,

                      dziś padam na pysk, 6 pobudka, jazda na pobieranie krwi i badanie moczu, później mega wielkie zakupy, w biedronie kupiłam nareszcie wyciskacz do owoców, jest elektryczny i zobaczymy ile mi posłuży, wróciliśmy do domu na drugie śniadanie i położyłam się na godzinkę, później pojechalićmy do Ikei, pokupowaliśmy pierdołki np - Amelka wybrała sobie owoce te z materialu a dla Piórka kupiliśmy zajączka w kapeluszu z pozytywką - super kupiłam sobie w końcu zestaw z brązowej ceramiki do kawy.. później pojechaliśmy do Pizza Hut na obiadek, i jeszcze do Abry i tam wybraliśmy sobie sofę jestem taka szczęśliwa, troszkę kosztowała ale jednak muszę mieć większe łóżko bo Piórek zaczyna się rozpychać i jeszcze trochę a na tym co mamy nie zmieścimy się, z resztą jest teściów a to będzie tylko NASZE

                      dziewczyny nie wiem co każdej z Was miałam wypisać bo dużo tego było no i pozapominałam
                      Last edited by czacza; 20-02-2012, 22:01.
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Jestem,

                        najedzona, napita... ale z twardym obolałym brzuchem A buuuu!!!

                        Czacza, a piórek kopie czy nie??? Bo ja ciut się martwię, że u mnie nic... choć niby w 2-giej ciązy to od 15 tyg należy się dosłuchiwać kontaktu...
                        Gratuluje interwencji i zakupów!
                        Jeśli chodzi o łóżka, to my kupowaliśmy niedawno łoże i mi się zachciało takiego niskiego, co prawie na ziemi się śpi i tak się teraz zastanawiam co to będzie za chwilkę, jak mi brzuchol urośnie, albo po porodzie. Jak ja się z tej gleby podniosę

                        Itka, Grygorek róbcie testy bo ja tu kciuki za Was trzymam.
                        Itka, a dlaczego chirurg???

                        Renia Majorka, z tą zazdrością to Wy sie troszkę cieszcie, że się nie znudziłyście
                        Mój mąż jest uroczym człowiekiem, ale adorować to nigdy nie potrafił Choć codziennie czuję się kochana: u nas w domu jest równouprawnienie w obowiązkach, a od kiedy pod serduchem jest maluszek m przejął więcej zajęć, żeby mnie odciążyć... i chyba tak zwyczajnie na co dzień pokazuje mi w gestach uczucie...
                        A jak sie odstrzelę to jest cały dumny ze mnie (choć trzyma mnie wtedy mocniej pod rękę)
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej,

                          poczytałam ale spadam spac więc jutro popiszę póki co to... wczoraj robiłam test i negatywny więc nie dołączyłam do "ciężarówek" ale teraz ani okresu ani dwóch kresek

                          Megi gratulacje super że dostałam tą pracę!!!

                          spadam bo mam na rano póki co wstawiam filmik "Lena vs narty" i zdjęcie "mój przyjaciel bałwan"

                          http://www.youtube.com/watch?v=0_mde...ature=youtu.be
                          Attached Files
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Napisane przez martaula Pokaż wiadomość
                            Mam jednak pytanie do mamusiek z większą ilością dzieciaczków - czy Wasi panowie od zawsze chcieli więcej niż jedno dziecko? Bo mój niestety nie chce drugiego i nie wiem czy mu to kiedyś minie .

                            Co do ubioru, to od niedawna przekonałam się do obcasów i bardziej kobiecych rzeczy, bo mi M. gadał, że ubieram się jak gówniara w bluzy z kapturem itp. a sam też ma taki styl . Spódniczki jednak są u mnie rzadkością.
                            to wypowiem sie ja. Matka AZ dwojki dzieci.
                            U nas bylo tak ze ja zawsze chcialm miec wiecej niz jedno dziecko. Urodził sie F, zaczely byc z nim problemy, do konca niewiedzielismy jakie, bo pozno został diagnozowany, i mi sie drugie dziecko odwidzialo. Balam sie ze i z drugim bedzie cos nie tak, a i mloda jestem, na ewentualne rodzenstwo cale zycie przede mną. z tym ze im dluzej czekalam na tą chęc tym bardziej sie zniechęcalam. No i raz okres nie przyszedł o czasie. F mial wtedy 3,4 roku.

                            u mnie przerazenie. placz, zlosc, a potem smiech, ze jaka ja glupia jestem. w ciąze zaszlam , mam cudownego syna, z jego innoscią sobie radze sama, bo Ł wiecznie w pracy, to i poradze sobie z drugim bobasem.Drugi jak narazie zdrowy. a Ł przebąkuje o 3 bobasie. Ale ! teraz to ja nie pozwole na przypadkową ciąze.
                            raz ze mieszkamy na stancji. budowa domu nas czeka ,wiec wydatek nie maly. pracuje tylko Ł bo ja mam pielegnacyjny na F. do tego zaczynają sie problemy z O. I wiek i zdrowie. I F i jego wizyty. Gdybym byla teraz w ciązy to bym chyba psychicznie nie wyrobila. I powiedzialam do Ł bardzo egoistycznie ale mi wisi opinia innych ze to ja w ciązy chodze, to ja tyje ok 40 kg ,to moj kregosłu napindala, to ja cierpie na zaniki czucia w nogach, to ja rzuygam do 4-5 m-ca ciązy, to ja mam problem z samoobslugą,to ja z wielkim brzuchem a potem bobasem biegam z F po lekarzach, ja zajmuje sie domem,i dziecmi, ja rodze, mnie boli, mi tylek nacinają, ja potem odczuwam ten dyskomfort, ja mam nawal pokarmu, mi cycki rozrywa z bolu, ja wstaje w nocy, ja biegam do lekarza. wszystko robie ja! sama, bo Ł tylko tyle ze zawiezie gdzies autem jak jest w domu. Wiec to ja zdecyduje kiedy JA! bede gotowa na 3 dziecko. Ł jedynie ma mi sluzyc materialem genetycznym bo ladne dzieci z jego plemników wychodzą


                            matko jaki poemat
                            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hejka
                              hehehe Renatka jak zwykle powalasz wypowiedzia ale słusznie to my wszystko robimy a oni to tylko taki element dodatkowy co by dobrze wygladało

                              powiem wam ze normalnie mój sex jest tak doskonały ze sama w to niewierzę urozmaicony i z tego jestem mega zadowolona

                              zaraz muszę lecieć do opieki bo mi przysłali ze mam dziś jakąś kase odebrać bo decyzja przyszła ale nie wiem o co chodzi bo kaske miałam na koncie więc nie wiem jakie to pieniażki ale zawsze dobrze jak dają hehe

                              Megi wielkie wielkie GRATULACJE wymarzonej pracy

                              Grygorku objawy ciązowe więc albo za wcześnie test zrobiony lepiej z krwi zrobic albo tak bardzo chcesz zajść ze podświadomość robi swoje wiem cos o tym bo pare razy sama miałam urojona jak chciałam bardzo zajsć przed Maja hehe ale odczekaj parę dni i zrób znowu teścik

                              Aniusosale fajowo Lenka posówa na nartach mi to nawet do głowy nie przyszło żeby mojej załozyć ale Lena pewnie w górach co? a i bałwanek superaśny

                              u nas zaczeło tak sypać śniegiem że nic nie widać tak gęsto akurat jak mam isć a było już tak fajnie 9 st na termometrze a tu zima znowu

                              ja się naprawde cieszę z tego ze mój m zazdrosny i kochajacy co chcem to mam ale brakuje mi tej wolności co miałam pół roku temu od 16 lat jesteśmy razem i dopiero teraz taka zmiana więc dla mnie to szok
                              Czacza fajnie że ci się udało postawić na swoim i ze w koncu macie ciepło

                              dobra spadam sie uszykować i heja na miasto najgorzej ze Hanie muszę ciagnać ze sobą
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Dzień dobry

                                Przyniosłam sobie kawkę, mała od 9 na zajęciach w Kinder Klubie, więc ja mam czas dla siebie.
                                Przygotowałam już mięsko na obiad - kiedyś któraś wstawiła przepis na kurczaka na kiszonej kapuście. Już raz zrobiłam, bardzo nam smakował, więc dzisiaj powtórka. Ostatnio dałam ten przepis siostrze i też szalenie wychwalała, że pycha.
                                Wiele przepisów od Was ściągam i przepisuję do zeszytu, a potem testuję na domownikach
                                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X