Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Dobry ja tak w skrócie

    poczytam później ale póki co pamiętam...

    Grygorku sto latek i spełnienia wszelkich marzeń :* a no i ślicznie Ci w ciemnych włoskach zresztą Tobie to we wszystkim ładnie na łyso też byś była śliczna

    Czacza pięknie wyglądasz w nowej fryzurce, bardzo Ci pasuje

    Kala fajnie bedzie, ja tam lubie takie "imprezy"

    ciekawe jak tam nasza Itka się czuje?? czy stresik lekko odpuszcza czy trzyma nadal

    dobra reszte potem poczytam bo pedzimy do mamy mojej
    a wczoraj załatwiłam zakupy bo łóżko przyjechało wcześniej i mamy zakupione mebelki dla lenci ale się cieszę, dziś mają nam przywieźć jupiiii

    tylko szkoda ze mnie cos rozkłada, kurde zatoki to mi rozwalić chce

    no to do później i miłego dnia...
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      ankasos ty młoda laska jesteś to masz więcej chęci i wigoru do zabawy

      a mi sie czasmi poprostu nie chce ruszać z domu, jeszcze mam taki zapieprz w pracy i stresy że mi się odechciewa , po za tym jakbyśmy szli w większej grupie to jescze ok a tak to jakoś nie mam ochoty , no nic zobaczymy

      ankasos jak "zainstalujesz " Lenie nowe meble to wstaw fotki
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        dziewczyny! bardzo Wam dziękuje za miłe słowa, nie spodziewałam się, teraz to naprawdę mi dobrze w sumie jeszcze musiałabym Wam zrobić zdjęcie tyłu ale samej mi trudno, kiedyś tam wrzucę

        mnie jeszcze trochę trzyma, dziś zjadłam nareszcie cos innego - jajko i czekam na rozwinięcie zdarzeń, znów Nifuroksazyd żeby jakoś funkcjonować..
        dziś wybieramy się (jeśli dam radę) na targi Hobby, będą tam makiety pociągów, jakieś samoloty zdalnie sterowane, byliśmy tam w zeszłym roku i Amelka oszalała, wygrałam jedną wejściówkę więc tym bardziej się cieszę..


        grygorku wszystkiego najpiękniejszego
        madzikk jak Kacper? lepiej już???



        miłego dnia
        Last edited by czacza; 22-10-2011, 09:36.
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          renatka - przepraszam, ale nie wiedziałam, że miałaś brata, jeśli nie chcesz to nie pisz, ale możesz powiedzieć co się stało?
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Czacza, ja mialam 4 braci, teraz mam 3. najstarszy( a mlodszy ode mnie ) utopił sie w styczniu 2009. ratowal kolezanke ktora stwierdzila ze ma ochote popelnic samobojstwo.. i ona zyje on nie..

            Bylam na cmentarzu.. wupicowalam pomnik. Jeden na szczescie, bo dziadka pomnik siostra cioteczna w tamtym tygodniu myla.. ale i tak zmarzlam w rece. A ludzi sprzatających groby multum.

            Chatka tez juz czesciowo ogarnieta.. i sobie siedze.. ciesze sie ciszą..
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Dobry

              Czacza byliśmy jeszcze wczoraj popołudniu z Kacperosem u lekarza,bo narzekał na ból brzucha.Nic na szczęście się nie dzieje,oskrzela i płuca czyste,jedynie gardło trochę zaczerwienione i brzuszek miękki.Przepisała Eurespal,lakcid i witaminy ale ta moja cholera syrop wzięła raz i nie chce więcej

              Renatka współczuję Ci z powodu brata.A....jak jesteś chwilowo sama to ja podrzucę Ci jednego łobuza,co??

              Kala,Majorka udanego "wyjścia" .Ja juz o Sylwestrze myslę,chciałabym iśc gdzies na salę się pobawić,ale mój M stwierdził,że nas nie stać

              Grygorek Sto latek!!!Ja poproszę Malibu
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Bry bry bry
                Oj ja tez sie do kitu czuje,ostatnio nawet stwierdzilam że cos dawno nie chorowałam no to mam... Głowa mi pęka,gardło boli,na szczescie nie mam goraczki ale i tak sie czuje jakbym miala ze 40.
                A sie pochwale że moj mąż "zaproponował" mi randke tylko we dwoje w nasza 6-tą rocznice ślubu... No wiecie,kino,jakas kolacyjka,spacerek.... 19 listopad to akurat sobota,planujemy od południa sie soba cieszyc,dziewczynki "sprzedamy" mojej mamuśce na noc wiec bedzie suuuuperrrrrrrrr
                Grygorku nasza najpiekniejsza koleżanko,życzę Ci zdrówka,szczęścia,spełnienia wszystkich marzeń,dużo miłośći !!!
                Ja alkoholu nie pije ale łyczka bym wzieła tego fiolecika

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Bry wieczor...



                  Chuda.. hyhyhyhy.. tylko zeby zaraz dzieci po tej rocznicy nie bylo


                  My w tym roku tez 6 rocznice. Maaatkosci kiedy to zlecialo.. Kiedyś bylam taka piekna i mloda. teraz jestem tylko piekna..


                  Dziecki me wrocily.. przed 16 juz byli spowrotem. Powiem wam ze nawet sie stesknilam za tymi wrzaskunami..
                  Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                  dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Jestem
                    dolączylam do grona mężatek he he i fajnie mi z tym
                    jestem zmęczona-ale szczęśliwa napisze coś wiecej jak Was doczytam
                    Czacza-fryzurka świetna







                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Itka no to w takim razie wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia

                      a ja przewaliłam pół pokoju leny regał już stoi po drugiej stronie, łóżko stare rozkręcone w przedpokoju i wszystko poprzestawiane a transport jeszcze nie przyjechał noż kur...
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        ok meble zmontowane ale skończyliśmy przed 22 i lena ze zmeczenia to już płakała wiec odrazu zasneła w swoim łóżeczku nowym no i jeszcze nie wszystko poukładane itp więc fotki jutro

                        ja też już padam, trochę przegięłam z tym szarpaniem sie z meblami i coś mi strzeliło w plecach więc idę spać
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej laseczki jestem i ja,było naprawde fajnie a szczególnie jak zapadł zmrok hehe posiedzielismy przy ognisku i powspominałyśmy sobie trochę

                          GRYGORKU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK ZDRÓWKA KASKI I POCIECHY Z CHŁOPAKÓW

                          Aniasos no to czekamy na fotki

                          ITUŚ
                          W tej uroczystej chwili,
                          gdy słowo 'tak' oznacza
                          zwycięstwo miłości,
                          przyjmijcie życzenia szczere:
                          szczęścia, zdrowia, radości.
                          Niech uśmiech waszych dzieci
                          pochodnią wesela świeci.
                          Dobroć, mądrość
                          niech czynem kieruje,
                          a harmonii współżycia
                          nigdy nie brakuje


                          a teraz coś dla Itki i super prezencik dla Grygorka
                          Attached Files
                          Last edited by Majorka22; 22-10-2011, 22:51.
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Itka wszystkiego dobrego i samych szczesliwych dni na nowej drodze

                            Majorka, jestes bezbledna Pawel mi nie zrobil takiego przedstawienia , ale bukiet byl

                            Paczka jeszcze do mnie nie przyszla i juz zaczynam sie zastanawiac,, dlaczego?? do baby jeszcze nie pisalam, poczekam do jutra jeszcze.

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hejka

                              My po obiadku wybieramy się na salę zabaw a M na meczyk jedzie

                              Itka -jeszcze raz wszystkiego dobrego

                              No Grygorek no jakby Ci M zrobił takie przedstawienie to chyba byś padła z wrażeniaA do baby możesz wysłac zapytanie czy już wysłane?

                              Majorka he he hhhe,Ty to masz pomysławypełniałas juz raport?

                              Ania wstawiaj fotki.
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                hejka w pokoju super balagan jeszcze ale tak ogólnie wstawiam, nowa szafa jeszcze nie pouzupełniana, jeszcze dużo rzeczy do wyrzucenia bo zagracone, materac ze starego łóżka musi jeszcze poleżeć pomiędzy łóżkiem i regałem itp itd jeszcze duuuzo do zrobienia nop ale obiecałam to wstawiam następne bedą jak się uporamy ze wszystkim
                                Attached Files
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X