Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
    marti
    generalnie to Johnny śpi i wszystko robi tylko na jednej stronie, nie pomagaja wałki, przestawienie łóżeczka (jak sugerował lekarz), zabawki skierowane w stronę tą na której główki trzymać nie lubi...
    bo byliśmy z tym u lekarza

    od tego trzymania tylko na prawej stronie zawinął mu sie płatek ucha do góry - lekarz wcześniej mówił że są one tak elastyczne że sie samo "naprawi" ale zauważyłam że jest jeszcze gorzej - uszko robi sie odstające i zniekształca się

    się trochę powtarzam ale Jonatan nie pozwala dotykać sie w ogóle w okolicach główki i uszu - ledwo daje rade z pielęgnacją
    a jest niezbedna bo ma skaze białkową i uczulenie wystepuje mu na uszkach właśnie...
    Sikornik a słuch miał badany Twój mały już??

    Skomentuj

    •    
         

      Sikornik odpisałam Ci na Twoim wątku



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        ewylynka

        ze słuchem jak najbardziej w porządku - uff na szczęście

        Johnny prze to że ma wzmożone napięcie mięśniowe za chiny ludowe nie da sie położyć na brzuszku
        tylko przy ćwiczeniach, ale żeby sam z siebie i został tak dłużej - nie ma mowy...

        jeśli to taki urok i nic nie da sie zrobić to może walczę z wiatrakami
        szkoda że nie może mieć też takiego samego drugiego uszka hehe

        Skomentuj


          No to jak ze słuchem wszystko ok to moim zdaniem nie należy się przejmować, ale tak czy siak poszłabym jeszcze do lekarza na konsultacje.Na mnie akurat nic nie zadziałało a drugie ucho normalne, więc Twój Johnny też musi mieć coś innego niż wszyscy

          Skomentuj


            MARTI
            to teraz mnie zabiłaś!!!!!!

            Jonatan ma dokładnie to samo co miał Alanek
            też spłaszczona główka
            też mu podkładam wałek ale nie widze poprawy

            główka i uszko "zepsute" z tej samej strony...
            a ile Alankowi tak zmieniałaś stronę, że sie udało???

            Skomentuj


              Sikornik to mały główkę też ma zniekształconą???

              Skomentuj


                A w ogóle jakby tak spojrzeć z innej strony przykładowo na ludzi którzy mają odstające uszy Wiem że moja ciotka też zakładała mojemu kuzynowi jak był mały taką opaskę, bo właśnie miał bardzo odstające uszy i nic nie pomogło. Ale jeśli oprócz uszu coś jeszcze jest nie tak, to ja dla własnego spokoju pełzłabym do lekarza.

                Skomentuj

                •    
                     

                  ewylynka

                  ja już próbowałam cuda na kiju żeby go nauczyć przekładać główkę w drugą stronę
                  on w nocy tak sie rozgrzebie tak przekręci że znowu hyc na tą "swoją"

                  a czacha taka juz krzywa
                  pytałam dwóch lekarzy i normalnie poczułam sie olana..
                  tylko że to moje dziecko ma problem nie ich!!!

                  Skomentuj


                    No to chyba pozostaje się wybrać do jakiegoś innego lekarza który zobaczy tę stronę której tak nie lubi Twój mały

                    Skomentuj


                      A właśnie jeśli mogę się spytać to jak zapisywałaś małego w urzędzie to nikt nie robił żadnych problemów ze względu na takie imię jakie wybraliście?? Bo wiem że zdarzają się niezłe numery.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        z imieniem bez problemu
                        tylko mi babka kazała napisać oświadczenie że to my wybraliśmy takie imię a nie np. za nas urząd
                        głupota na maxa ale spoko

                        miał być jonasz ale przegrałam zakład z moim R. w ciąży jeszcze i on wygrał "swoje" imię a teraz nie wyobrażam sobie innego

                        a Ty jak tam ze swoim bo czasami wchodzę na Wrzesień 2009, bo tam moja kumpelka Carin jest i wiem że miałaś jakieś przeboje ze swoim faciem

                        Skomentuj


                          Eh nic mi nie mów, kolejny facet do kolekcji z tych gorszych U nas to ja imię wybieram bo powiedziałam że jak będzie dziewczynka to będzie to moja decyzja, coś tam mruczy ale nie mam zamiaru go wysłuchiwać w tej kwestii. Z resztą nadal nie jestem pewna co do tego Teraz to się boję że wyjdzie chłopak

                          Skomentuj


                            Sikornik ja brałam i podkładałam taką podłużną poduszke pod całą strone ciała-nie tylko pod główke.Robiłam to w taki sposób że mały nie miał na tyle siły żeby sie obrócic w drugą strone bo poduszke wsuwałam trochę też pod plecki.Jak spał to oczywiście odwracał główke w swoją ulubioną strone to ja znowu go przechylałam podkładając poduszke na poprawną strone.W nocy już miałam taki odruch że sie budziłam i wciąż kładłam go na właściwą stronę jeśli sie obrócił spowrotem.I te moje starania pomogły bo główka zrobiła sie okrągła też z tej drugiej strony a pamiętam jak sie tym martwiłam.



                            Dawniej Marti

                            Skomentuj


                              bo faceta trzeba krótko trzymać, a najlepiej z niektórymi podpisać coś ala kontrakt a jak sienie podoba to do widzenia
                              ja swojemu powiedziałam konkretnie jesli chce być z nami to koniec wychodzenia z kumplami, rozkład obowiązków przy dziecku ma byc taki sam i kropka

                              skończyły sie czasy gdzie kobietę z facetem dziecko wiązało na całe życie...
                              jeśli nie ten to nastepny proszę

                              moi kumple w 80% sa teraz z laskami które do związku weszły z nimi juz z dziećmi

                              a rekordzista jest mój kumpel który związał sie z laską co miała już czwórkę i żyją sobie

                              Skomentuj


                                marti kochana

                                a od którego miesiąca życia Alanka zaczęłaś i ile trwała ta Twoja walka???

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X