Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej Babencje!! Dawno mnie nie było, ale właśnie się pogoda zpierdykała i postanowiłam zajrzeć, co tam wyprawiacie na forum. A widzę że działo się, działo!!! Strony przerzucam dziesiątkami, a i tak się nie mogę dokopac do jakiejś znajomej treści...

    Hej Diabelecke!!! Fajnie że się ponownie ujawniłaś na foro, brakowało Cię tutaj. Miło znów zobaczyć Twojego nicka! A synuś śliczny. I widać dorodny okaz zdrowia! Gratulacje!!!


    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
      anna to możemy się wymienić hehe

      pogoda jest paskudna, jak R. ma troche wolnego to musi być doopa i nawet nad morze nie za bardzo - zreszta tam dzikie tłumy a ja chyba po tych tabsach anty jestem tak rozdrażniona i dziś dla odmiany boli mnie głowa, nie brzuch
      Sikornik jak chcesz to bierz mojego m. pod względem łóżka to byście się dobrali w 100%, on teżlubi non stop kombinować na wszystkie sposoby i najlepiej rano, wieczorem i w południe
      PAULINA 07.07.2008




      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

      Skomentuj


        aż mi się łezka zakręciła w oku bo znalazłam zdjęcie Johnnego zrobione przez mnie komórką kilka godzin po narodzinach
        teraz dopiero widzę jaki to już wieeeelki chłopczyk

        zrobiłam żurek (moja popisowa zupa) na obiadek mniami

        wywaliłam R. z kompa bo gra od 3 godzin
        i obraził się i teraz... gra na komórce tragedia!!!
        Attached Files

        Skomentuj


          Sikornik skąd ja to znam - tzn to granie. u mnie to samo, codziennie po kilka godzin, a w końcu mój m. jest straszy od Radka. w ogóle mówiłam Wam, że dostałam telefon na urodziny i naprawdę nie wiem czy to był rzeczywiście prezent dla mnie, bo m. mi wciąż go zabiera i gra. czyli jak nie na kompie to na komórce...
          a dziś zgubił nam się ostatni smoczek - w poniedziałek kupiłam dwa nowe, więc stare poszły do kosza, w piątek na spacerze Asia wyrzuciła jeden, a dziś gdzieś drugi posiała. także chyba mamy przymusowe odsmoczkowywanie. do tego mamy smoczki Nuby, a te mozna u nas kupić tylko w hurtowniach w Gdańsku, a mi sie jeździc nie chce.

          Skomentuj


            mamusie bardzo prosimy o głosiki)

            http://www.enjoytheride.co.uk/2009/07/17/enjoying-a-fun-time-2/

            Skomentuj


              Sikornik ja też mam kilka takich zdjęć robionych przeze mnie w szpitalu na których jest mała jak ssie cyca


              Skomentuj


                u nas zimno rano strasznie lało pogoda jak na niedziele do kitu .... hej dziewczynki /

                Skomentuj

                •    
                     

                  anna
                  to zdjęcie Johnnego ze szpitala jest tez jak próbuje ciągnąć cyca - niestety tylko próbuje bo niewiele to dało, widać nawet te osłonki na brodawki z AVENT, ale one też nie pomogły

                  mój R. to mnie teraz ubawił, kazałam mu zmywac gary po obiedzie czego jeszcze w naszym nowym mieszkaniu nie robił i przybiegł do mnie przerażony żebym zobaczyło co mu sie stało z rękami - no miał zwyczajnie takie pomarszczone od długiego kontaktu z wodą
                  więc mu powiedziałam że mu zaraz odpadna i musi posmarowac specjalnym kremem do rąk, ale on jest tylko na receptę a dziś niedziela hahaha

                  Skomentuj


                    Cześć dziewczyny dawno do was nie zaglądałam wyjechałam na pare dni do mamy, tyle sie tu dzieje że przeczytałam tylko po łebkach teraz siedze sama i sie nudze młody śpi a mąż pojechał na ratunek bratu.Jechali znad morza i popsuł im sie samochód

                    Skomentuj


                      założyłam osobny wątek o uchu Jonatana
                      http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...ighlight=uszko
                      ale zapytam też tu i wstawiam fotę
                      co o tym sadzicie, czy powinien na takie uszko odkształcone które zawija sie notorycznie w trąbke nosić opaskę

                      już mnie dobija to ucho
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej. Dzisiaj wprowadziłam mleczko butelkowe, tzn. do spania cycuś, a tak w dzień to butla. Jak myślicie to dobry sposób na odzwyczajenie od cycusia? Tylko mam tyle pokarmu że szok Mój m. zajmuje się małą a ja leżę...
                        PAULINA 07.07.2008




                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                        Skomentuj


                          Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                          założyłam osobny wątek o uchu Jonatana
                          http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...ighlight=uszko
                          ale zapytam też tu i wstawiam fotę
                          co o tym sadzicie, czy powinien na takie uszko odkształcone które zawija sie notorycznie w trąbke nosić opaskę

                          już mnie dobija to ucho
                          Sikornik a byłaś spytac o to uszko lekarza?najlepiej zapytaj.Myśle że synek musiałby nosic opaske żeby mu to uszko już tak nie zostało,ale nie jestem lekarzem i to tylko moje zdanie.



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            anik
                            ale swoje mleko w butli dajesz, nie modyf.???
                            bo jak tak to pewnie że cycem w nocy bo większy komfort moim zdaniem mniej kićkania sie z przygotowywaniem butelki...

                            Skomentuj


                              Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                              założyłam osobny wątek o uchu Jonatana
                              http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...ighlight=uszko
                              ale zapytam też tu i wstawiam fotę
                              co o tym sadzicie, czy powinien na takie uszko odkształcone które zawija sie notorycznie w trąbke nosić opaskę

                              już mnie dobija to ucho
                              Ja tam może na dzieciach jeszcze niezbyt się znam, ale ja sama mam ucho zniekształcone. Po prostu małżowina uszna mi się nigdy nie zakręciła. Moja mama też ponoć się bardzo tym martwiła jak byłam mała przyklejała mi plasterkami i ubierała opaski ale nic nie działało, lekarz powiedział że po prostu musiałam tak leżeć jeszcze w brzuszku, a skoro z słuchem jest wszystko ok to nie należy się przejmować! Po prostu już taki jego urok że jedno uszko ma takie zwinięte. Ja wyglądam z jednej strony jak mały elfik a i tak uważam że to jest urocze

                              Skomentuj


                                marti
                                generalnie to Johnny śpi i wszystko robi tylko na jednej stronie, nie pomagaja wałki, przestawienie łóżeczka (jak sugerował lekarz), zabawki skierowane w stronę tą na której główki trzymać nie lubi...
                                bo byliśmy z tym u lekarza

                                od tego trzymania tylko na prawej stronie zawinął mu sie płatek ucha do góry - lekarz wcześniej mówił że są one tak elastyczne że sie samo "naprawi" ale zauważyłam że jest jeszcze gorzej - uszko robi sie odstające i zniekształca się

                                się trochę powtarzam ale Jonatan nie pozwala dotykać sie w ogóle w okolicach główki i uszu - ledwo daje rade z pielęgnacją
                                a jest niezbedna bo ma skaze białkową i uczulenie wystepuje mu na uszkach właśnie...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X