Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ***** Crazy Mums*****

    zapraszam wszystkie Mamusie,te obecne i przyszłe do plotkowania o pierdołach na tym wątku

    Moja córa zaczęła niedawno 15m-ąc,ale ten czas szybko leci,a przeciez jeszcze nie tak dawno byłam w ciąży...
  •    
       

    #2
    oooo melduję się jako pierwsza <jupi>
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj


      #3
      Witam mamuske Froszkowa
      Ja sie dolaczam jesli mozna
      Patryczek


      http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

      Skomentuj


        #4
        Czesc froszku
        Ja tez tak patrze na moje dziecko i zastanawiam sie kiedy to zlecialo.moj cos sie ostatnio nad dzidziusiami malymi rozczula ale z drugim jeszcze poczekamy.Chce sie najpierw troche w tej zabolandii usamodzielnic

        Skomentuj


          #5
          Ja też doczepiam se do stuknietych mamusiek


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            #6
            Nooo ja też nie wiem kiedy ten rok minął. Ciagle jest coś do roboty a czasu
            brak.....

            Dotka
            a Wy to tak na stałe już we Francji zostajecie ??

            hehe Froch-Struś pędziwiatr
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              #7
              No ta to się zawsze wyrywa przed szereg


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Wiecie jak patrzęna Majkę to jeszcze nie odczuwam tak upływu czasu ale jak pomyślę że moja Jula w święta 7 lat skończy to boże straszne a dopiero co z nią w ciązy chodziłam


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj


                  #9
                  Tree tak na stale bo moj men tu sie wychowal chyba ze nam cos sie odmieni bo w zyciu jak wiadomo bywa roznie.we wrzesniu minal é lata odkad tu jestem ale albo bylam w ciazy albo taka jak teraz jestem kura domowa.troche mi dziwnie bo zawsze bylam samodzielna ,poczekam jak maly podrosnie pojde do pracy i bede troche bardziej swobodnie sie czula.

                  Skomentuj


                    #10
                    I to jeszcz założyła nowy wątek i zaprasza do gadania o pierdołach
                    i uciekła


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      majajula ja widze po dzieciach znajomych najbarzdziej jak czas leci.Pamietam corke kolezanki jak szla do przedszkola a teraz kaze sobie pierwsze staniki kupowac

                      Skomentuj


                        #12
                        u nas sie rozpogadza..więc potem pędzę na miastomusze mężusiowi wysłać papierosy pocztą:P teraz Moja Niunia zasnęła więc mam luz.


                        Musiałam założyć bo pewnie,dalej byśmy tylko gdybały "a może to a może tamto" jak się wątki dublują to nie można crejzolek założyć??:P

                        Skomentuj


                          #13
                          ja zaraz obiadek bede robic malemu a pozniej on pewnie pospi.popoludniu jade na zakupy bo lodowka pusta,mamy super pogode 16 stopni i slonce.

                          Skomentuj


                            #14
                            dotka wiesz co? mi najbardziej zależy na tym,by był net na mieszkaniu,balkon(jeśli na piętrze) i zeby był niedaleko jakiś park z huśtawkami.
                            bo ja siedząc sama z dzieckiem to chyba zwariuje.
                            Ty jesteś zadowolona??

                            Skomentuj


                              #15
                              froszku net mozna zalozyc wszedzie,mysle ze cos znajdziesz z balkonem,ja jestem zadowolona od kiedy mam auto (stare ale jare )bo mieszkam na wsi gdzie nic nie ma.Do najblizszego miasta nie jest daleko bo jakies 20 km i jedziesz autostrada wiec jestes w 15 minut.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X