Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    sikornik mojej przyjaciólki córcia ma teraz 9 mies ,jest na bebilonie pepti bo ma alergie na mleczko i tez ma azs,a eliminuje produkty ktore moga uczulac,kapie ja w serri kosmetyków emolium,ale tez od czasu do czasu ma jakies wywypki,wiec ja nie wiem od czego to zalezy

    Skomentuj

    •    
         

      A moze to uczulenie na kosmetyki lub proszek?


      Skomentuj


        olcia - emolium to obowiązkowo od pierwszych tygodni, sama bym tego chetnie używała, u nas cała rodzina ma mega sucha skórę

        ale ja nigdy nie byłam uczuleniowcem, owszem jako niemowle miałam nietolerancje ale glutenu do 3 roku zycia

        musze koniecznie z Młodym do alergologa!!!

        jaka zupke robisz???

        Skomentuj


          aniu
          o tym tez myslałam tzn. o proszku dzieciecym że uczula - ale płuczę wszystko 3 razy, bo kosmetyki na pewno nie bo Johnny nigdy nie uzywał innych niz te co nam polecił dermatolog, nie może innych przy tej swojej suchej skórze, tylko emolianty

          Skomentuj


            [B]sikornik[B przykro mi ze twój synek ma azs bo wiem co to jest
            moj synek ma to od 3 miesiąca, raz jest lepiej a raz gorzej
            najwazniejsze jest natluszczanie skory i zglos sie do alergologa. ja mojemu
            synkowi robiłam testy z krwi jak miał 1,5 roczku (ale nie sa miarodajne) , testy skorne - pokarmowe (jak miał 2 latka) pokazały ze jest uczulony
            na cale jaja, cielęcine, wieprzowine. a jakies 2 miesiace temu mial testy skorne - wziewne i mu wyszło siersc kota i psa, plesnie komosa i
            cladosporium
            Jak synek skonczy 3 latka to bedzie mnial powtorke z rozrywki czyli
            jeszcze raz testy - bo wtedy sa bardziej wiarygodne

            moja corcia tez ma alergie tylko test u niej nic nie wykazały chociaz widac
            golym okiem ze cos jej jest
            ŁUKASZ 08.09.2006

            NATALIA JULIA 30.11.2007



            Skomentuj


              sikornik zawsz4e mozesz sie przejsc do alergologa i zobaczysz co ci powie

              A zupke robie ogórkową a co chcesz sie załapac to ZAPRASZAM!

              Skomentuj


                A zupke robie ogórkową a co chcesz sie załapac to ZAPRASZAM![/QUOTE]

                bardzo dziekuje za zaproszenie
                podaj adres to wpadne
                ŁUKASZ 08.09.2006

                NATALIA JULIA 30.11.2007



                Skomentuj

                •    
                     

                  olcia daj mi przepis bo to jedyna zupa której jeszcze nie robiłam, nawet w ciąży

                  Skomentuj


                    Cześć dziewczyny
                    Sikornik współczuję Ci tych problemów z małym, u nas Karolek jak był mały dostał wysypki na czole-wyglądał jakby zderzył się ze ścianą ale dostaliśmy taki płyn do smarowania i po nim było ok.
                    A zupkę ogórkową uwielbiam
                    Ja dzisiaj mam pomidorową z makaronem

                    Skomentuj


                      U nas brokułowa, była bo właśnie ja z Amelką zjadłyśmy

                      AMELCIA ur. 08.02.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        sikornik nie bawie sie juz w robiebie samej tej zupy,kupuje mrozonke z hortexa jest przepyszna a normlanie na wywarze robie

                        Skomentuj


                          Hej. Ale mi smaka narobiłyście tymi zupkami, mój m. ma długie zęby na zupy, najlepiej ciągle ziemniaki i kurczak pieczony Ale ja uwielbiam wszystkie po kolei tylko czerniny bym w życiu nie zjadła
                          PAULINA 07.07.2008




                          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                          Skomentuj


                            A tak w ogóle to się dzisiaj zmartwiłam, bo u mamy okulistka wykryła jaskrę Muszę zaraz poczytać o tej chorobie
                            PAULINA 07.07.2008




                            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                            Skomentuj


                              Anik mój mąż też ma długie zęby na zupy ale robię je ze względu na małego bo on bardzo lubi
                              A u nas przed chwilką przeszła burza

                              Skomentuj


                                mamakarolka

                                i ta burza z wielkopolski właśnie przyszła do nas na pomorze

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X