Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    OJOJ ANIK to lipa faktycznie
    Ja wam powiem tak,zawsze mialam "czym oddychac" i nniewazne czy schudlam piersi zawsze byly te same,wiec jeszcze kilka lat temu byl problem ze strojem bo ciezko bylo osobno kupic majciochy a osobno stanik wiec jak kupowalam wiekszy stanik to i majtki byly wielgachne,wiec musialam do mojej tesciowej zanosci,przerabiac a kurcze cuda na kiju

    w piatek ,jak znalalzam stanik to majtek juz nie bylo albo za male ALBO ZAduze,i juz taka zalamana z placzem chodzac po centrum handlow3ym dotarlam do triumpha i wyobrazcie sobie pierwszy stanik i majtki bylo na mnie dobre

    Skomentuj

    •    
         

      tree świetny pomysł z koszulką i szortami
      zaraz coś dla siebie znajdę

      Skomentuj


        od teraz tylko triumph !!!!!!!!!!!
        jak ma dac za niefirmowy stroj 100zł to tyle samo wydalam w triumphie i wiem ze mi posłuzy a przeceny o 40% wiec uwazam ze sie opaca
        zrobie póniej fotke mojego to wam pokazenajbardziej to z tych szortow zadowolona jestem,bo tylko koszulke zarzuce na plecy i mozna na plaze !!!!

        Skomentuj


          Oj prawdziwa lipa, bo różnica jest ogromna. Ale pretensje mogę mieć tylko do siebie...
          PAULINA 07.07.2008




          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

          Skomentuj


            a chwaliłam się jaki jeden z prezentów dostałam od Radka na rocznicę?
            Attached Files

            Skomentuj


              wow sikornik bedziesz brana pod uwage

              Skomentuj


                Olcia u mnie podobnie, choć nie raz problemów nie było. Ale powiem Ci, ze wiele kobiet mających wiekszy biust zaopatruje się w triumphe, tam zawsze coś znajdą.

                Sikornik ja sobie taki wybrałam http://isuana.pl/pl,product,474685,m...l?partner=2071
                tylko szorty chcę do tego.
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  family! mam dokładnie ten wzór kostiumu z szortami wlasnie brazowymi w kwiatki ,powiem ci ze rewelACJA!!!!!!!!!!!!

                  Skomentuj


                    albo takie http://www.nastazja.pl/2985_4_yr_Curves_2_CTOP_09.html
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                      wow sikornik bedziesz brana pod uwage
                      tylko nie wim czy Radek brał pod uwagę że byłam w ciąży i ciut ni przybyło
                      ale i tak mu sie podobało hehe

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                        Sikornik ja sobie taki wybrałam http://isuana.pl/pl,product,474685,m...l?partner=2071
                        tylko szorty chcę do tego.
                        REWELACJA

                        Skomentuj


                          olcia tak ???!!! no to super Jutro właśnie jadę na zakupy. Bo dzisiaj mój mąż musiał już o 11.30 jechać do pracy, bo na jakieś seminarium się wybiera. Będzie dopiero o 22
                          A jutro już samochód będzie dostępny.

                          sikornik no no no.... Twój Radzio widać ma wyobraxnię
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                            sikornik no no no.... Twój Radzio widać ma wyobraxnię
                            oj ma, ma
                            inaczej bym go nie brała hehe

                            Skomentuj


                              family Pierwszy Streoj Z Ktoregojestemw 100% Zadowolona
                              A Szorty Mozna Rownie Dobrze Zalozyc Normlanie Do Chodzenia
                              Mowie Ci Ze Jak Ostatnio Szlam Na Plaze To Tylko Koszulke Zarzucilam

                              Skomentuj


                                My po obiadku i po spacerku...... nigdzie nie poszliśmy bo właśnie nad nami przetacza się burza ze ścianą deszczu
                                Dziewczyny stroje kąpielowe boskie.
                                Color witaj

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X