Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sikornik poczekaj aż urodzę możemy razem zaserwować sobie ścisła dietę plus treningi, jakieś bieganie??

    Skomentuj

    •    
         

      Hej Laseczki...
      Amelka jest na nogach od 7 i zjadła tylko trochę jejcznicy ..czy ona kiedyś będzie głodna?

      Co do mięsa to ja jestem zielona co zrobić aby było miękkie . z mięsnych rzeczy potrafie gulasz , farsz na piergoi i bitki
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Ewylynka zawsze możemy sobie zaserwować za 1,5 miesiąca czy za 2 jak urodzisz i dojdziesz do siebie dietę dla mam karmiących - to są bardzo zbilansowane diety, z tym że ja będę jeść mniej kalorii niz Ty bo będziesz potrzebowała na pokarm

        Skomentuj


          Kurcze, szczerze powiem że jakoś nigdy nie inwestowałam w diety bo bym nie umiała Jadłam wszystko ale za to brałam się za siebie fizycznie, ćwiczenia, treningi i wyglądałam ok

          Skomentuj


            Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
            Hej Laseczki...
            Amelka jest na nogach od 7 i zjadła tylko trochę jejcznicy ..czy ona kiedyś będzie głodna?

            Co do mięsa to ja jestem zielona co zrobić aby było miękkie . z mięsnych rzeczy potrafie gulasz , farsz na piergoi i bitki
            A ja jestem dziwna bo nie umiem bitek Zrobię wszystko inne, jakieś kotlety, zrazy ,de voille , gołąbki a takiej prostej rzeczy niiii

            Skomentuj


              sikorek- spróbuj udusiac. z warzywami. Zostaw w lodowce na godzinke w zaprawie z soli pieprzu przypraw i soku z cytrymy a potem duz so miekkosci pod przykryciem po uprzednim krotkim podsmarzeniu na luzce oliwy.
              mi wychodzi mieciutka i nawet Amelka je;0

              AMELCIA ur. 08.02.2007

              Skomentuj


                a dusić to podlewać wodą co jakiś czas?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                  Kurcze, szczerze powiem że jakoś nigdy nie inwestowałam w diety bo bym nie umiała Jadłam wszystko ale za to brałam się za siebie fizycznie, ćwiczenia, treningi i wyglądałam ok
                  zobaczysz jakie cwiczenia bedziesz miała przy Młodej

                  Skomentuj


                    Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                    A ja jestem dziwna bo nie umiem bitek Zrobię wszystko inne, jakieś kotlety, zrazy ,de voille , gołąbki a takiej prostej rzeczy niiii
                    bitki robi się z wołowiny i tylko nazywają się bitki bo trzeba je zbić aby były kruche a reszta prościzna.
                    Kiedyś i ja się nauczę , gdy będę miała dla kogo gotować
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Ja właśnie liczę na to że zacznę więcej robić żeby do formy wrócić! Ale obawiam się co to będzie w nocy Jakoś tak się przyzwyczaiłam wstawać o 10 że teraz nie wyobrażam sobie inaczej Jedynie co to piesze pielgrzymki min.6 w ciągu nocy do toalety mam to może się rozbudzę jakoś wstawaniem do małej i dam radę, chociaż póki co korzystam ile wlezie Jeszcze w piżamce sobie siedzę >.< Dziewczyny a jaka u was dzisiaj pogoda??

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                        Oluś zapytaj mamy, plissss
                        powiedz że ja mam już w kosteczki pokrojoną i zamrożoną, pół kilo i co z nia dalej ??????????????????


                        a tłuszcze jem, ale nie przetwożone tylko łyżke oliwy z oliwek daje do sałatki
                        uważam jedynie na weglowodany, bo ja mam ze słodkim problem po ciąży

                        a gdzie Jamirka, miała sie odchudzać ze mną ?????
                        kochana mnozesz zrobic gulasz,wrzuc na patelnie,zrumień to i duś pod przykryciem az będzie miękka,dodac mozesz szosnku i cebulki
                        a jak ja zrumienisz to bedzie miała ładny kolor i będzie smaczne

                        Skomentuj


                          Sikornik jestem jestem ale ja nie lubię wołowiny.. za to oliwa z oliwek czy pestek winogron jak najbardziej i duuzo warzywek chlebek razowy owszem.. i co wkońcu wymyśliłaś z tą wołowiną ?? ona generalnie to tłusta nie jest więc na oliwie z oliwek jak najbardziej i pozniej podlac woda i dusic dusic dusic tylko trzeba ja jeszcze porządni rozbić....
                          Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                          Skomentuj


                            Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                            Kiedyś i ja się nauczę , gdy będę miała dla kogo gotować
                            może już niedługo, co?

                            Skomentuj


                              Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                              Ale obawiam się co to będzie w nocy Jakoś tak się przyzwyczaiłam wstawać o 10 że teraz nie wyobrażam sobie inaczej
                              skończą się dobre czasy, więc śpij ile wlezie

                              Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                              Dziewczyny a jaka u was dzisiaj pogoda??
                              u nas na Pomorzu Zach. nie więcej niż 20 st. słońce raz jest raz ni ma
                              wolę żeby było chłodniej...
                              a jutro u nas deszcze

                              Skomentuj


                                No u nas już popadało ale teraz jest jakoś nijako A ja tam chciałam żeby już chłodniej było!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X