Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    u nas w sumie cieplo ale cos kropi deszczyk
    Ja zaniedlugo sie zbieram na obiad do dziadków,bo moj dziadek ma dzis imieniki no i jakis imieninkowy obiad babcia robi hehehehe

    Skomentuj

    •    
         

      Witajcie mamuśki w ten piękny dzień.
      Kobitki, potrzebuję waszej pomocy!!!!!!! Może któraś będzie wiedziała. Mam takie pytanie: Czy URLOP WYCHOWAWCZY MOŻNA PRZERWAĆ, WRÓCIĆ DO PRACY, A POTEM GO WZNOWIĆ??? CZY RAZ PRZERWANY URLOP WYCH. NP. W POŁOWIE JEGO TRWANIA PRZEPADA JUZ BEZPOWROTNIE??? Tłumacząc na moim przykładzie, chodzi o to że ja mam urlop wych. wyznaczony do września 2010, ale jeśli np teraz miałabym możliwość powrotu do pracy, to wiem że składam podanie o wcześniejsze przywrócenie mnie do pracy i pracodawca musi mnie przyjąć, ale rozumiem że ten rok który mi się jeszcze prawnie należy przepada wtedy? Nie ma już możliwości powrotu na urlop kiedy powiedzmy sytuacja się skomplikuje i znów będę musiała siedzieć w domu z dzieckiem?
      Napiszcie jeśli coś wiecie na ten temat, please!!!


      Skomentuj


        Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
        może już niedługo, co?
        Ooo jeszcze dużo wody upłynie.

        Lullaby ja Ci nie stety nie pomoge

        Ale ja mam pytanie do Was:zauważyłam że Amelka ma na ząbkach biały nalot od góry co to może być?
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Napisane przez Lullaby Pokaż wiadomość
          Witajcie mamuśki w ten piękny dzień.
          Kobitki, potrzebuję waszej pomocy!!!!!!! Może któraś będzie wiedziała. Mam takie pytanie: Czy URLOP WYCHOWAWCZY MOŻNA PRZERWAĆ, WRÓCIĆ DO PRACY, A POTEM GO WZNOWIĆ??? CZY RAZ PRZERWANY URLOP WYCH. NP. W POŁOWIE JEGO TRWANIA PRZEPADA JUZ BEZPOWROTNIE??? Tłumacząc na moim przykładzie, chodzi o to że ja mam urlop wych. wyznaczony do września 2010, ale jeśli np teraz miałabym możliwość powrotu do pracy, to wiem że składam podanie o wcześniejsze przywrócenie mnie do pracy i pracodawca musi mnie przyjąć, ale rozumiem że ten rok który mi się jeszcze prawnie należy przepada wtedy? Nie ma już możliwości powrotu na urlop kiedy powiedzmy sytuacja się skomplikuje i znów będę musiała siedzieć w domu z dzieckiem?
          Napiszcie jeśli coś wiecie na ten temat, please!!!
          lullaby z tego co wiem to moza,ale nie jestem na 100% pewna,musialabys sie kogos zapytac mądrego hihihihih
          wiem ze moja kuzynka byla w podobnej sytuacji teraz w czerwcu wrociła do pracy,ale mała na poczatku strasznie wyła i zastanawiala sie czy nie wrocic spowroptem na urlop wiec chyba mozna

          Skomentuj


            Lulla możesz na raty wykorzystać urlop wychowawczy ale tylko do ukończenia przez Viki lat 4. Wiem to na 100% bo wcześniej się tym interesowałam.

            Colorowa jeśli biały nalot to może być to próchnica, ale wątpie by Amelka
            ją już miała. A ten nalot schodzi ?
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość

              Colorowa jeśli biały nalot to może być to próchnica, ale wątpie by Amelka
              ją już miała. A ten nalot schodzi ?
              Wiesz niewiem bo ta sobie nie da umyć ząbków , jedynie sama bierze i myje
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                hmmm.... ale spróbuj paznokciem troszkę zdrapać.
                Bo jeśli to próchnica to trzeba by było udać się do dentysty.
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                  hmmm.... ale spróbuj paznokciem troszkę zdrapać.
                  Bo jeśli to próchnica to trzeba by było udać się do dentysty.
                  Ale próchnica w tym wieku?
                  Spróbuje jak będzie spać i zajrzę do buzki.
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Mnie się też w to wierzyć nie chce, ale widuje się dzieci z ogromnie zaawansowaną próchnicą mleczaków, więc dość wcześnie się musiała pojawić. A jeśli dziecko nie ma ochoty na mycie ząbków, a ma w swojej
                    diecie sporo węglowodanów to trzeba być czujnym.
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      cześć!
                      Iza od jakiegoś czasu mój mały też ma taki nalot na jedynkach głównie!
                      ale tez nie da sobie zajrzeć, myć ząbków tez nie chce.
                      kiedys udało mi sie trochę szczotke mu włożyć i niby myc to ciut zeszło ale całkiem zejść nie chciało...
                      tez się zastanawiam co to.
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                        Mnie się też w to wierzyć nie chce, ale widuje się dzieci z ogromnie zaawansowaną próchnicą mleczaków, więc dość wcześnie się musiała pojawić. A jeśli dziecko nie ma ochoty na mycie ząbków, a ma w swojej
                        diecie sporo węglowodanów to trzeba być czujnym.
                        Amelka co rano idzie ze mną myć ząbki..narazie wodą raz pastą gdyż niby malinowa ale jej nie smakuje

                        A co u Julka
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
                          cześć!
                          Iza od jakiegoś czasu mój mały też ma taki nalot na jedynkach głównie!
                          ale tez nie da sobie zajrzeć, myć ząbków tez nie chce.
                          kiedys udało mi sie trochę szczotke mu włożyć i niby myc to ciut zeszło ale całkiem zejść nie chciało...
                          tez się zastanawiam co to.
                          Hej...moja ma tylko na jedynkach i górnych 2 trochę kurcze ciekawe co to
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Cześć Pinky

                            Iza, Pinky jeśli Wasze Maluchy nie za bardzo chcą myć ząbki to chociaż
                            wieczorem przecierajcie ząbki pieluchą nasączoną wodą. Ząbki, podniebienie, języczek i policzki. Zawsze to coś
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              hej dziewczyny !
                              jak dobrze siąść i mieć minutkę na gadu gadu z wami
                              Dawid 06.03.1995
                              Julia 18.05.2004
                              Adaś 30.06.2008



                              http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                              Skomentuj


                                kurcze pojęcia nie mam ale mam cichą nadzieję że to jednak nie próchnica tylko jakiś nalot od jedzenia itp. bo skoro rzadko ząbki myje to zawsze cos się na ząbkach osadza.
                                za chiny nie chce szczotką myć, a jak juz sobie da to bez pasty.
                                zastanawiam się nad dentysta ale wątpię by dał sobie w buzię zagladnąć.
                                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X