Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
    zero makaronu tylko zupa!!Czy to normalne?[/b]
    moja mloda nie je chleba tylko wedline ,nie je ziemniakow tylko miesko wiec dzieci tak maja[/quote]
    Amelka z kanapek też tylko wędline , ser itp..ziemniaki mało woli makaron ale świeżo ugotowany niech zacznie się zima może wtedy zacznie jeść
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
      Color--jak to kolorowo brzmi
      bo ty jestes kolorowa dziewczyna i masz super córeczke ....

      Skomentuj


        Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
        normalne mój syn też tak jadł a co do niejadka to tez masz duże szanse bo moje dziecie jest tak wybredne już od jakis 4 lat ze szału dostaje przy każdym posiłku
        Żebyś wiedziała.

        Ale wiecie co doszłam do wnisoku że dzieci urodzone w 2008 to jakieś łobuzy.W parku zazwyczaj na placu są dzieci z tego rocznika ewetualnie koniec 2007 i każdy broi na potęge.Sypie piaskiem(całe szczęście moja nie) psuje babki , ucieka rodzicom , Wasze też?hihi
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
          bo ty jestes kolorowa dziewczyna i masz super córeczke ....
          mów mi tak więcej to urosnę
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
            mów mi tak więcej to urosnę
            ja nie musze tak mowic, bo to prawda i ochraniarz tez to wie

            Skomentuj


              Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
              Żebyś wiedziała.

              Ale wiecie co doszłam do wnisoku że dzieci urodzone w 2008 to jakieś łobuzy.W parku zazwyczaj na placu są dzieci z tego rocznika ewetualnie koniec 2007 i każdy broi na potęge.Sypie piaskiem(całe szczęście moja nie) psuje babki , ucieka rodzicom , Wasze też?hihi
              moja Aska jest z 2007 roku z czerwca to mial byc Filip wiec grandzi jak Filip i daje popalic .... ,ale to ma po tacie ha ha ha

              Skomentuj


                Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                ja nie musze tak mowic, bo to prawda i ochraniarz tez to wie
                Tomek od dziś wieczora do jutra wieczór w pracy
                Widzimy się dopiero w czwartek
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                  moja Aska jest z 2007 roku z czerwca to mial byc Filip wiec grandzi jak Filip i daje popalic .... ,ale to ma po tacie ha ha ha
                  Mówi sie że dzieci padają za chrzestnymi i Amelka padła za moim bratem , który w dzieciństwie nie usiedział na jednym miejscu , wszędzie pełno.
                  Kiedyś nawet wrzucił mnie w smołe miałam 3 latka , a on 4 z opowiadań rodziców poszło 20 kostek masła
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                    Żebyś wiedziała.

                    Ale wiecie co doszłam do wnisoku że dzieci urodzone w 2008 to jakieś łobuzy.W parku zazwyczaj na placu są dzieci z tego rocznika ewetualnie koniec 2007 i każdy broi na potęge.Sypie piaskiem(całe szczęście moja nie) psuje babki , ucieka rodzicom , Wasze też?hihi
                    mój jest już z 2009 ale masz racje na naszej ulicy sa dzieci z 2008 dwóch chłopców i dziewczynka i takich draństw to jeszcze nie widziałam mam nadzieje że mój synuś będzie grzeczniejszy okaże sie wkrótce choć dzis moge powiedziec że choć jest bardziej niegrzeczny niż jego brat w tym wieku to jest do opanowania ha ha
                    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                    Skomentuj


                      Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                      Tomek od dziś wieczora do jutra wieczór w pracy
                      Widzimy się dopiero w czwartek
                      swoja droga to jego rachunki telefoniczne wzrosna do bagatelnej sumy ha ha ha ha ha

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Mówi się że rodzice kształtują dziecko ..ale ja sądzę że dziecko ma swój charakter i już.Owszem można go utęperować ale każdy jest inny.
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                          swoja droga to jego rachunki telefoniczne wzrosna do bagatelnej sumy ha ha ha ha ha
                          Buhaha a nieMamy obydwoje Plusa i darmowe numery do siebie płacimy tylko parę złotych za aktywację i przec 2 tyg darmocha
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                            Mówi się że rodzice kształtują dziecko ..ale ja sądzę że dziecko ma swój charakter i już.Owszem można go utęperować ale każdy jest inny.
                            masz rację rodzice mają duży wpływ ale jak dziecko ma charakterek to nic nie wskóra to sie juz w genach ma moje chłopaki nawet spokojne ale my też nie należymy do osób które szaleją jesteśmy bardzo udomowieni
                            KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                            Skomentuj


                              cos tu malo dzis mam jutro przedszkola i szkola i chyba dla tego ...

                              Skomentuj


                                Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                                cos tu malo dzis mam jutro przedszkola i szkola i chyba dla tego ...
                                stresy itp ..mnie to czeka za rok
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X