Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    no to nie powinnas sie przejmowac.ja zaczelam jak tosia skonczyla 21m bo to lato sie zaczelo i stwierdzilam ze to najlepszy czas.
    shannon

    Skomentuj

    •    
         

      tu w irlandii to i 3 latki widuje w pieluchach a 5-latki ze smoczkiem.no ale to juz przegiecie
      shannon

      Skomentuj


        Napisane przez jahmajka Pokaż wiadomość
        tu w irlandii to i 3 latki widuje w pieluchach a 5-latki ze smoczkiem.no ale to juz przegiecie
        o ile trzylatka w pieluchach sobie moge wyobrazic to pieciolatka ze smoczkiem niezabardzo

        Skomentuj


          Napisane przez pawimi Pokaż wiadomość
          o ile trzylatka w pieluchach sobie moge wyobrazic to pieciolatka ze smoczkiem niezabardzo
          hehe 5 lat panna ze smoczkiem chodzi a 12 z brzuchem
          shannon

          Skomentuj


            Napisane przez jahmajka Pokaż wiadomość
            czesc dziewczyny.musze wam powiedziec ze ostatnio mialam wielki stres ale dzis zrobilam TEST i wyszlo ze hehe w ciazy nie jestem.ale mi sie buzia smieje
            hihi
            dobrze że wynik testu Cię shannon satysfakcjonuje to najważniejsze

            Skomentuj


              SIKORNIK moj facet bedzie zawiedziony bo ona tak bardzo chce min.3
              shannon

              Skomentuj


                witam!
                widzę że temat nocnika na tapecie...
                wiecie ja to tez leń jestem , nawet Szymka nie ucze siusiania na nocnik, jakoś stwierdziłam że mam czas na naukę i on też, a i wygodna jestem chyba , pampki kupię założę i spoko.
                pewnie zaczne go uczyc na przyszłe lato bo zimą to wiadomo .
                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
                  witam!
                  widzę że temat nocnika na tapecie...
                  wiecie ja to tez leń jestem , nawet Szymka nie ucze siusiania na nocnik, jakoś stwierdziłam że mam czas na naukę i on też, a i wygodna jestem chyba , pampki kupię założę i spoko.
                  pewnie zaczne go uczyc na przyszłe lato bo zimą to wiadomo .
                  a w jakim wieku jest twoj synek?

                  Skomentuj


                    ja sie ciesze ze mam juz to za soba i tosia prosi siku a poza tym zaoszcedzilam na pampkach
                    shannon

                    Skomentuj


                      ja nie kupuje pamkow to ten wydatek mam z glowy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        pawimi mój Szymek ma 17 miesięcy.
                        a pampków nie idzie nam znowu aż tak dużo jak przez pierwsze miesiące po narodzinach...
                        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                        Skomentuj


                          no szok.wlasnie mi koleznaka napisala ze w mojej miescinie odbyla sie prezentacja miss swiata wczoraj
                          shannon

                          Skomentuj


                            ale Wam zazdroszę takich samodzielnych dzieci. jak sobie pomyslę o jeszcze jednym roku w pieluchach i czekających nas odparzeniach, to aż mi się niedobrze robi.
                            Sikornik teściowa jest dentystką i pracuje tam gdzie mieszkamy, pisałam z domku

                            Skomentuj


                              witam ponownie ale naklikałyście musiałam dobrą chwilę czytać żeby nadrobić ja pieluchy mam dopiero na początku mały ma pół roku to do nocniczkowania kawał czasu ciężko mi było wrócić do tego syn już taki duży a tu znowu w pieluchy nie chciałam mieć jedynaka to teraz trochę trzeba pocierpieć
                              KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                              Skomentuj


                                a mi to wogole nie przeszkadza cale to pieluchowanie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X