Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    u nas słoneczko swieci ale jest 21C,wieje wiaterek wiec jest przyjemnie
    Mysmy wczoraj byly na tym szczepieniu,bo katarek sie juz skonczyl, trzy razy emilka skuta darła się jakby ją ze skóry obdzierali (jak zawsze zresztą,juz nas znaja w przychodni z naszych krzykow)
    Marudna taka ze szok,nawet stan podgoraczkowy jest,zreszta pierwszy raz,ide ja zaraz polozyc i podlogi sobie umyje i mam swiety spokoj na dziś

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
      u nas słoneczko swieci ale jest 21C,wieje wiaterek wiec jest przyjemnie
      Mysmy wczoraj byly na tym szczepieniu,bo katarek sie juz skonczyl, trzy razy emilka skuta darła się jakby ją ze skóry obdzierali (jak zawsze zresztą,juz nas znaja w przychodni z naszych krzykow)
      Marudna taka ze szok,nawet stan podgoraczkowy jest,zreszta pierwszy raz,ide ja zaraz polozyc i podlogi sobie umyje i mam swiety spokoj na dziś
      olcia my na szczepieniu byliśmy w zeszłym tygodniu i mały na drugi dzień dostał ponad 38 gorączki a marudził przez 3 dni

      Skomentuj


        No my tez w tamtym tyg mialysmy isc ale emilcia miala katar od wychodzacych zeboli wiec nie zaszczeipilam jej
        no marudaaaaaaaaaaaaa straszna

        Skomentuj


          Mój właśnie usnął. Ja też skorzystam z okazji i się troszkę położę bo w nocy spać nie mogłam i zasnęłam dopiero o 2.30. Padam na ryjek

          Skomentuj


            moje dziecie śpi,ide umyć podlogi a pozniej sama wskocze pod prysznic musze sie tez troche wyremontować bo ludzi juz powoli zaczynam straszyc hehehehe

            Skomentuj


              hej laseczki
              ja tez mam spoooooooory biust i mam problemy z zakupem odpowiedniego
              kostiumu
              ŁUKASZ 08.09.2006

              NATALIA JULIA 30.11.2007



              Skomentuj


                buuuu... widzę, że to tylko ja taka nieobdarzona przez naturę.

                Skomentuj

                •    
                     

                  ja bym się tam z Tobą zamieniła

                  Skomentuj


                    Magda nie Ty jedna - mi tez by moglo jeszcze cosik "spuchnac" .
                    A kostium kapielowy .. predzej kupie sobie mini niz kostium

                    Skomentuj


                      mi to nawet ciąża i karmienie nie pomogło. co prawda pojechałam sobie kupić większy stanik po porodzie, ale co z tego jak dwa miesiące później okazało się, że nie mogę karmić i teraz stanik leży w szafce i się kurzy. zresztą też nie jest monstrualnych rozmiarów.
                      Sikornik nie zamieniłabyś się

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ale dzis ciezki dzien mam lenia mała poszła spac własnie zrobiłam sobie kawke i siedze na kom pozniej jakis spacerek jak nie bedzie padac ....

                        Skomentuj


                          hej dziewuszki
                          my jednak byliśmy na weselu, z teściową już się wszystko ułozyło

                          ja dziś znowu łapię doła, pogoda do bani, wiatr wieje i nawet na spacer nie można wyjść w dodatku Natalka jest dziś marudna strasznie, zabawki interesują ją tylko chwilę, sama się nie pobawi, jak tylko wychodzę do kuchni to ona w płacz i za mną na czworaka. Szkoda mi jej, bo teraz właśnie idą jej górne jedynki, lewa już prawie się przebiła.

                          co do biustu to też mam spory i nie lubię kupować strojów kąpielowych ani staników, nigdy nie mogę wybrać dla siebie odpowiedniego.
                          Natalka - 24 lipca 2008r.

                          Skomentuj


                            moje dziecię jest takie śmieszne zrobiła kupę, a że była jakaś dziwnie rzadka, to zaczęłam się jej przyglądać i zastanawiać po czym taka może być, a Asia w tym czasie zrobiła siku, body oczywiście całe mokre, a ona zaczeła się cieszyć i robić tany tany (czyt.siedzi gibie się na boki i się śmieje)
                            ale ta kupa nadal mnie zastanawia, nic nowego nie jadła, oprócz pożartej jednej czereśni i do tego chyba z pestką zjadła. czyli albo to albo zęby.

                            Skomentuj


                              Moja Paulina
                              Attached Files
                              PAULINA 07.07.2008




                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                              Skomentuj


                                anik szkoda że nie można powiększyć tej foty

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X