Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czesc mamunie,chyba umieram...z goraca...

    Skomentuj

    •    
         

      no własnie Silek co tu gotować w taki upał? wyjełam mięso z zamrażalnika, ale nie wiem czy chce mi się jeść kotety/gulasz/bitki. Joasi też się za bardzo nie chce od wczoraj jeść, za to parę butelek soczków, wody i herbatki wypiła.

      Skomentuj


        Siluś pomidorówkę robię, mnie się też nie chce przy garach stać w taki
        skwar. A zupka będzie na dwa dni jutro walnę tylko jakieś szybkie
        drugie danie i już

        annse3 A wiesz możemy poumierać razem, bo ja też nie przepadam za
        taką pogodą
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          włożyłabym sobie krótkie spodenki, ale mam takie białe nogi, że szok!rano je trochę nasmarowałam balsamem brązującym, ale za dużo to nie dało. myslałam wczoraj, że jak założe luźnie spodenki dresowe do kolan, to będzie mi chłodno i fajnie, a tu lipa, wszystko się znowu kleiło, także dziś zostają mi tylko krótkie spodenki i białe nogi :/

          Skomentuj


            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
            Siluś pomidorówkę robię, mnie się też nie chce przy garach stać w taki
            skwar. A zupka będzie na dwa dni jutro walnę tylko jakieś szybkie
            drugie danie i już

            annse3 A wiesz możemy poumierać razem, bo ja też nie przepadam za
            taką pogodą
            no to umieramymaly tanczy przy lecie z radiem,chociaz on mie wyglada na niezadowolonego z pogody...chyba wyjme lod z zamrazalnika i podam na obiad

            Skomentuj


              hejka dziewczyny,
              moja melka wstala dzis o 6wiec juz prawie obrobione jestesmy, zosta;l tylko market podczas spaceru. u nas po nocnych zlewach szaro i duszno 23 stopnie ibrak kompletny słonca a co gorsza co chwilka kropi.

              AMELCIA ur. 08.02.2007

              Skomentuj


                o! w końcu mogę też napisać, że porządek mam zrobiony, obiad w połowie też (mam jeszcze rosół). ale nawet nie wiecie jak się cieszę, że mam całe mieszkanie sprzątnięte! w sobotę napewno trzeba będzie jeszcze odkurzyć i podłogi umyć, ale to już pikuś. haha, taka głupia rzecz, a jak cieszy

                Skomentuj

                •    
                     

                  wyjeżdżamy za półtora tygodnia i szukam dla Julka baseniku, ale nie wiem
                  co są warte te baseniki za 100zł Chodzi mi o to, cy np po staniu
                  przez 5 godzin na słońcu nie wybuchnie

                  taki mi się podoba
                  http://allegro.pl/item673089954_base...lash_play.html

                  A może lepiej coś gdzie i ja bym się z małym wcisnęła ??
                  Kurde no nie wiem co mam kupić
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    tree super wygląda ten basen. my mamy taki zwykły i mały, bo nasz balkon nie nalezy do ogromnych niestety. no i nasz basen może stać jedynie 30 minut w pełnym słońcu.

                    Skomentuj


                      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                      wyjeżdżamy za półtora tygodnia i szukam dla Julka baseniku, ale nie wiem
                      co są warte te baseniki za 100zł



                      A może lepiej coś gdzie i ja bym się z małym wcisnęła ??
                      Kurde no nie wiem co mam kupić
                      mi sie podoba familytylko ze jak ja bym weszla do tego baseniku z malym to woda juz by sie nie zmiescilafamily wygooglaj troche o basenikach i bezpieczenstwie,ja tak zrobilam w temacie fotelikow i zaswitalo mi w glowie.Zaraz dziewczynki uciekam,papa

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        family ja mam z tego splash play tez basenik ale taki mnejszy z daszkiem przeciwslonecznym,ale nie uzywalam jeszcze wiec nie wiem,kupilam go ze wzgledu na nasz wyjazd nad to morze

                        ja juz po zakupach,jak wielblad wygladalam,podskoczylam jeszcze do rosmana po pampersy bo promocja na te mega paki jest za 45 zł

                        wylazlam wlasnie spod prysznica,bo wygladlam i czulam sie po tym wysjciu na zakupy jak szczur,duchota taka ze pot po dupie scieka a mnie jeszcze to szczepienie czeka wiec zapewne znow sie upoce bo bede musiala trzymac tego mojego krzykacza bo nie da sie ukuc

                        Skomentuj


                          w auchan chyba tańsze były pampersy, ostatnio kupiłam 82 sztuki za 42zł. no i coś sięmu nas psuje pogoda jakieś chmury przyszły. a miałam iść dzisiaj z kuzynką na spacer.

                          Skomentuj


                            hejka u mnie dzis risotto rodzinka sobie zazyczyła
                            milego dnia dziewczynki, mybsie na dworek zbieramy

                            AMELCIA ur. 08.02.2007

                            Skomentuj


                              madzia no niestety ja nie mam auchan w nysie najblizszy we wrocku czyli jakies 80 km hehehehehe

                              Skomentuj


                                no i nie ma słońca... trudno, idziemy na zakupy zanim zacznie padać (chociaż mam nadzieję, że nie będzie padać).
                                miłego dnia!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X