Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Joasia była na początku czerwca trzy dni pod rząd w Klubie Malucha i jestem bardzo zadowolona, chyba nawet bardziej niż z opiekunki. teraz Joasia czasem potrafi się sama pobawić, nauczyła się tam od dzieci papa robić i taka bardziej spokojna była. to ostatnie już jej przeszło, ale 'papa' zostało, a teraz sama się bawi już od 5-ciu minut

    Skomentuj

    •    
         

      witajcie dziewczyny.
      u nas szaro i ponuroale nie pada.
      mąz mnie troche wkurzył...
      od poniedziałku ma urlop więc jak jestem w pracy to siedzi z dziećmi.
      ja dzis o 6 juz w pracy byłam, po pracy miałam szkolenie, wróciłam po 17 padnięta a on się połozył spac bo go dzieci zmęczyły! i co tam że to ja ledwo siedze co nie...
      co za facet!

      ja nawet nie wiem czy w przedszkolu u nas sa jakies zajęcia dla takich maluchów....
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        Pinklady moj tez ma urlop, a i tak ja wszystko robie. a ten Klub Malucha jest właśnie dla takich maluszków - coś w rodzaju żłobka, tylko, że mniej dzieci, bo 7-8 i 2-3 opiekunki.

        Skomentuj


          a co to takiego ten klub malucha?to jak przedszkole?
          shannon

          Skomentuj


            ale jak ja siedziałam w domu z dziećmi to mąż zdziwiony był że ja bym sobie pospała w dzien.
            no szlag mnnie trafił.
            ale zabieram zaraz starszego syna na zakupy bo w niedzielę na wczasy a jeszcze kilka rzeczy trzeba kupić.

            pewnie jak bym zapytała w przedszkolu to by pani oczy wywaliła... u nas to wiocha jest
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              mam dziwne pytanie:
              żeby tylko płukanie włączyć w pralce jaki musi być znaczek na przycisku
              bo nie mam pojęcia jak to wygląda na pralce POLAR sprzed 20lat

              Skomentuj


                Sikornik na mojej pralce mam namalowaną miskę z wodą, nowszy typ pralki ale znaczki chyba się nie zmieniają

                Skomentuj

                •    
                     

                  mamakarolka
                  jest jakaś miska z wodą, więc to chyba to

                  Skomentuj


                    Myślę że to będzie to

                    Skomentuj


                      dziewczyny, zamierzam pomalować kuchnię, trzeba ją już chyba odświeżyć. ściana za kuchanką jest trochę tłuszczem opryskana i niby można myć te ściany, ale to nie schodzi. teraz mamy kolor morelowy, chce go zmienić na jakiś zielony, do mebli będzie pasował, ale myślicie że to dobry kolor do kuchni? mi się podoba zielony oliwkowy albo seledynowy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Magda dobry dobry. Każdy kolor jest dobry o ile się gospodyni będzie podobał
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          jestem tak zestresowana, że zaraz zjem chyba wszystkie słodycze jakie w domu posiadam. Asia przez ostatnią godzinę krzyczała i piszczała, mimo noszenia, smarowania dziąseł, picia herbatki uspokajającej. próbowałam ją nawet położyc do łóżeczka i wyjść, po pięciu minutach nie wytrzymałam, taki ryk był.
                          już więcej nie będę się chwalić, że mam wesołe, mało płaczące i śpiące w nocy dziecko!!!

                          Skomentuj


                            hejak, widze ze pogoda kiepska top tworzycie
                            ja siedze u mamy a tu klopoty z netam sa ostatnio nie wiedziec czemu wiec co zasiade to mam duzo do czytania.
                            Sikornik- surez ze nosidło fajne.
                            Madzia- dasz rade- w końcu innego wyjscia nie masz., A kuchnia mi tez sie podobał oliwkowy, ale wybralisny trawe morska zeby za cioemno nie bylo

                            AMELCIA ur. 08.02.2007

                            Skomentuj


                              Dominika dobra uwaga z tymi ciemnymi kolorami, chociaż jak patrzę w necie, to ta oliwka nie jest za ciemna. zresztą my mamy wszystkie pokoje duże, kuchnia ma chyba z 6 czy 7 ścian, a duży pokój 9
                              najbardziej będzie mi szkoda kwiata, którego malowałam w zeszłe wakacje. najlepsze jest to, że później w ikei znalazłam podobne naklejki na ściany ale ręcznie wykonane zawsze lepiej wyglada haha

                              Skomentuj


                                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                                Dominika dobra uwaga z tymi ciemnymi kolorami, chociaż jak patrzę w necie, to ta oliwka nie jest za ciemna. zresztą my mamy wszystkie pokoje duże, kuchnia ma chyba z 6 czy 7 ścian, a duży pokój 9
                                najbardziej będzie mi szkoda kwiata, którego malowałam w zeszłe wakacje. najlepsze jest to, że później w ikei znalazłam podobne naklejki na ściany ale ręcznie wykonane zawsze lepiej wyglada haha
                                madzia- machniesz nowego

                                AMELCIA ur. 08.02.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X