Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej dziewczyny
    wieki mnie nie było,ale ładna pogoda trzyma nas do wieczora w ogródku
    widzę że pazurki na tapecie
    no właśnie Zelowe czy akrylowe?
    mąż zafundował mi voucher do salonu piękności i męczy mnie o przedłużenie paznokci
    Dawid 06.03.1995
    Julia 18.05.2004
    Adaś 30.06.2008



    http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

    Skomentuj

    •    
         

      chyba wszyscy pouciekali spac
      miłej nocy w takim razie papa
      Dawid 06.03.1995
      Julia 18.05.2004
      Adaś 30.06.2008



      http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

      Skomentuj


        Hej.
        Poczytałam co pisałyście, wczoraj byłam tak padnięta że nawet nie chciało mi się nic pisać. Za zmęczenie odpowiada oczywiście mój synek który poprzedniej nocy obudził się 7 razy. Dziewczyny ma która sposób na oduczenie dziecka picia mleka po nocach? Dodam że próbowałam robić słabsze mleczko to zaczął budzić się jeszcze częściej.

        Skomentuj


          hejka u nas pogoda dzis znow do bani. Wczorajsze wieczorne pranko nie poschło;(,ale zupka juz sie konczy, a drugie mam z wczoaj
          Mamakarolka- z mleczkiem nie pomoge bo mamla byla na cycu i nawet pis w nocy nie dostawala.lece kawke zrobie i pokaze wam babeczki

          AMELCIA ur. 08.02.2007

          Skomentuj


            Hej dominika.
            U nas też dzisiaj pochmurno a wczoraj było piękne słoneczko tylko na dwór nie szło wyjść bo obłaziły człowieka te paskudne przecinki normalnie oblężenie ich było Dzisiaj wieje to przynajmniej ich nie ma

            Skomentuj


              http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...cji_serca.html

              Skomentuj


                Tak goplana rano w wiadomościach wszystkich mówili.

                Skomentuj

                •    
                     

                  cześć dziewczyny,
                  też słyszałam o Jacksonie

                  asiaows dlaczego mąż męczy Cię o przedłużenie pazurków?

                  Goplana jak mama po operacji?
                  Julek 15.o2.2oo7r



                  Skomentuj


                    Dominika tak narobiłaś mi apetytu z tymi babeczkami i kawą, kawę sobie też zrobiłam a słodkości no cóż - mój M wczoraj wszystko pożarł

                    Skomentuj


                      mamakarolka spróbuj wodę podawać, synek powinien po kilku nockach oduczyć się budzenia w nocy, tylko trzeba to przetrwać.
                      Szkoda zębów na nocne jedzenie
                      Julek 15.o2.2oo7r



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Cześć kobitki

                        Mam chwilkę bo Julek zasnął.

                        mamakarolka
                        , mój Julek jadł do 13 miesięcy !!!!! I też nie potrafiłam go oduczyć. W końcu się wkurzyłam bo stary koń a budził się co 3 godziny, jak noworodek i przez 3 dni się męczyłam, ale w końcu go oduczyłam.
                        Podawałam mu herbatę, wodę z sokiem (bo samej wody pić nie chciał). POtem jak popijał herbatę (i nie plakał za mlekiem) dawałam mu wodę.
                        I tak było z miesiąc a teraz przesypia całe noce. A Twój brzdąc ile ma ??

                        Gopi
                        Jackson nie żyje ??!! Matko ja nic nie wiedziałam !!!

                        Dziewczyny trochę Was zaniedbuję, ale jestem na nowej diecie Musiałam się doedukować co do niej. No i muszą się pochwalić, że zmniejszyłam się o 3 kg mnie to cieszy, choć powinnam mieć lepsze wyniki.
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Jeśli chodzi o kuchenkę to zaraz znajdę zdjęcie

                          http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=335560 albo taka

                          http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=335559

                          Bardziej podoba mi się ta druga i funkcje ma o niebo lepsze, ale nigdzie jej w sklepie internetowym na śląsku do odbioru nie możemy znaleźć, a w sklepie kosztuje 1900zł a tyle nie mam na kuchenkę. Więc chyba będzie
                          ta pierwsza.

                          poza tym na dobrą sprawę, żadna mi się nie podoba. Nie mogę znaleźć nic dla siebie. Są fajne ale 60cm, a my głupki nie pomyśleliśmy przy zamawiani mebli, że będziemy zmieniać kuchenkę i jesteśmy skazani na 50cm
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            hej dziewczynki mnóstwo tego dzis było do czytania , wczoraj byłam strasznie zmeczona i o 22 w łózeczku , co do paznokci to supers sprawa ale jakos bym sie w tym nie czuła . prezent dla meza to ten z bielizna był super mezowi by sie podobał on takie lubi , a tak pogoda nawet nawet nie pada ide sprzatac , i obiad zrobic prosze o przepis na pyszne spageti ja robie ale moze ktos ma lepszy...... dzieki .....

                            Skomentuj


                              Melchior ja makaroniara ogromna, co prawdą teraz nie mogę takich rzeczy konsumować ale uwielbiam Carbonara zarówno z boczkiem jak i szynką
                              Ahh... aż mi ślinka poleciała...
                              A Ty jakie robisz ?

                              Co do paznokci to mnie osobiście nie podobają się takie sztuczne szpony. Jeszcze jak są pomalowane na francusko to ujdzie, ale
                              te kolorowe lakiery, cekinki, koraliki to dla mnie kicz (przepraszam jeśli kogoś uraziłam )
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                tree co to za dieta? i w ile straciłaś 3kg?
                                ja jestem przerażona swoim wyglądem, taka się jakaś gruba zrobiłam
                                też mam zamiar wziąć się za jakąś dietę, ale myślę, że najwcześniej schudnę jak pójdę do pracy - przy dobrych układach październik

                                kuchenka fajna, nie wiedziałam, że są czarne ale też co do nowości sprzętowych jestem nie w temacie,
                                jesteśmy na etapie wybierania kolorów farb do ścian w mieszkaniu
                                Julek 15.o2.2oo7r



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X