Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    Sikornik ja niestety nie uzywam tego typu specyfików.Blada też jestem, ale jakoś się tym nie przejmuję Pójdź do jakiejś drogerii tam pewnie pani Ci doradzi co jest dobre.

    Iza a z tymi panelami to póki co dobra antykoncepcja. Przynajmniej Maluch
    Was nie nakryje Możecie szybko się pozbierać i ubrać jak słyszycie, że
    panele skrzypią
    dobre Family

    póki co mam lepszą antykoncepcję,
    mój mąż, który ma za zadanie uśpić Julka zasypia razem z nim
    ciekawe, dlaczego ja nie mogę sobie na to pozwolić
    ciągle na głowie (sprzątanie, ogarnięcie po wieczornych kolacjach kąpielach, prasowanie....)
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
      Sikornik ja używam balsamu brązującego z Garniera na efekty trzeba troszkę poczekać ale nie pozostawia smug jak samoopalacz.
      Z tym podawaniem wody i soczku też próbowałam efekt budził się co godzinę kurcze a on ma już 16 miesięcy!
      a może dokuczają mu ząbki?

      dla pocieszenia: mój synek przestał budzić się w nocy na krótko przed drugimi urodzinami
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        izabelka
        mam karnet na solarkę od tygodnia i jakoś zwlekam - bo pierwszy raz to chyba na 5 min., co
        przecież się zjaram

        racja dziewczęta - bankowo balsam brązujący lepszy

        ale może jednak solarium, skoro mam w portfelu ten karnet już...

        a propos Jacksona to SZOK!!!
        chłop zniszczony ale młody przecież był

        Skomentuj


          A teraz widac?
          Attached Files

          AMELCIA ur. 08.02.2007

          Skomentuj


            dominika szkoda jeść takie pyszności ślinka cieknie

            sikornik na początek 5 minut, ale też nie codziennie ale co 2-3 dzień,
            i tak ze 4 razy co najmniej na 5 minut a potem na 7 minut, 8 minut - przynajmniej ja tak chodziłam moja skóra nie doznała szoku i poparzeń No i też nie ma co się jarać jak jakaś Barbie a jedynie nadać koloru skórze, zwłaszcza że przymierzasz się do czarnej kreacji
            Julek 15.o2.2oo7r



            Skomentuj


              Napisane przez izabelka22 Pokaż wiadomość
              a może dokuczają mu ząbki?

              dla pocieszenia: mój synek przestał budzić się w nocy na krótko przed drugimi urodzinami
              Dzięki za pocieszenie Ząbki dokuczają mu już od 3 miesiąca życia, cały czas jakieś mu wychodzą. Teraz od 1,5 miesiąca wszystkie trójki idą. Czwórki też na raz wszystkie szły

              Skomentuj


                Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
                A teraz widac?
                Mniam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Dominika mmmm.... smakowicie wyglądają babeczki. Zuch dziewczynka z Twojej Amelki.. tak pieknie udekorowała ciacha

                  Kurcze a może ten Jackson samobójstwo popełnił ?? Przecież on szykował trasę koncertową. Bo nie miał z czego długów spłacać już.
                  Może psychicznie już nie wytrzymał
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                    Dzięki za pocieszenie Ząbki dokuczają mu już od 3 miesiąca życia, cały czas jakieś mu wychodzą. Teraz od 1,5 miesiąca wszystkie trójki idą. Czwórki też na raz wszystkie szły
                    no to masz odpowiedz
                    może jakiś nurofen albo inny przeciwbólowy na noc podaj i zobacz jaki będzie efekt,
                    Tree ma rację, dziecko w tym wieku nie musi już jeść w nocy to raz, a dwa to ja bym właśnie tych zębów przed próchnicą chroniła i jedzenia w nocy nie dawała!
                    Julek 15.o2.2oo7r



                    Skomentuj


                      Izabela to masz rację, zęby przede wszystkim. Ja też właśnie z ich powodu stanęłam na głowie by ten mój Julek przestał zapychać ten brzuch mlekiem.
                      Poza tym pracujące jelita 24h/dobę to też kiepskie wyjście.
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                        Dominika ja też żadnego zdjęcia nie widzę.

                        Martyna a gdzie jedziesz na wieś ?
                        Województwo opolskie



                        Dawniej Marti

                        Skomentuj


                          Przeciwbólowe też dawałam i czopki Viburkol ale na niego to nie działa. Kuzynka mi poleciła i mówiła że jej synek potrafił po czopkach 5 godzin przespać a mój nawet nie zrobił się senny. Wyobraźcie sobie że całą noc to dał mi przespać......... raz

                          Skomentuj


                            Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
                            A teraz widac?
                            Teraz widac te słodkości



                            Dawniej Marti

                            Skomentuj


                              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                              Dominika mmmm.... smakowicie wyglądają babeczki. Zuch dziewczynka z Twojej Amelki.. tak pieknie udekorowała ciacha

                              Kurcze a może ten Jackson samobójstwo popełnił ?? Przecież on szykował trasę koncertową. Bo nie miał z czego długów spłacać już.
                              Może psychicznie już nie wytrzymał
                              Tez sobie pomyślałam że to mogło byc samobójstwo,albo serce mu stanęło.Tyle przeszedł operacji a to przecież ingerencja w organizm.



                              Dawniej Marti

                              Skomentuj


                                mamakarolka Viburkol to czopki homeopatyczne a nie na każdego ona działa. Na mnie i na mojego syna działają podobnie jak na Twojego Karolka-czyli wcale.
                                Natomiast Nurofen już pomaga. Pamiętaj że tego typu syropy podaje się nie w zależności od wieku a od wagi dziecka.
                                Ale jeśli ząbki wychodzą wszystkie na raz to może i nic nie pomaga mu
                                uśmierzyć bólu.
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X