Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A Julek ząbki myje, pozwala sobie myć i też sam myje. Myjemy pastą i jakoś jest.
    A poza tym to jest łobuz i od dwóch dni śpi tylko godzinę co mnie dobija
    bo nie wiele w tym czasie robię.
    Położyłam go o 11 a już wrzeszczy w łóżeczku
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
      Cześć Pinky

      Iza, Pinky jeśli Wasze Maluchy nie za bardzo chcą myć ząbki to chociaż
      wieczorem przecierajcie ząbki pieluchą nasączoną wodą. Ząbki, podniebienie, języczek i policzki. Zawsze to coś

      co racja to racja Tree
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        ząbki na topie dzisiaj
        wydaje mi się że ten biały nalot to raczej taki osad z jedzenia u niemytych ząbków,próchnica raczej jest szaro czarna
        tak myślę ale może się myle
        Dawid 06.03.1995
        Julia 18.05.2004
        Adaś 30.06.2008



        http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

        Skomentuj


          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
          Cześć Pinky

          Iza, Pinky jeśli Wasze Maluchy nie za bardzo chcą myć ząbki to chociaż
          wieczorem przecierajcie ząbki pieluchą nasączoną wodą. Ząbki, podniebienie, języczek i policzki. Zawsze to coś
          Moja myje i to namiętnie ale nie z pasta

          Pinki mój dentysta powiedział ze jak mam przyjsc z Niunia to lepiej aby spała bo inaczej nie da rady.
          Też po części wydaje mi się że to od jedzenia hmm
          Hej Asia
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Tree, dziękuje Ci przepięknie za pomoc, ot dla mnie bardzo ważne, a nigdzie w necie nie mogłam znaleźć sensownej odpowiedzi.
            Możliwe zatem że wrócę do pracy, ale rozumiecie muszę mieć jakąś furtkę powrotu w razie nieprzewidzianych komplikacji. Moja mama chce sobie zrobić rok przerwy od pracy, mogłaby zatem zająć się Vikusią, a ja bym sobie znów popracowała, co ma o tyle sens, że zarabiam 3 razy tyle co ona, a poza tym nudno mi już trochę w domu.
            Jednak nie wiem czy w praktyce wszystko pójdzie tak gładko, bo raz już podjełam próbę powrotu do pracy, która skończyła się totalną klapą. Tak tęskniłam za Vikusią że nie dałam sobie z tym rady :-( No ale to było rok temu...


            Skomentuj


              Cześć Asia Coo tam u Twoich dzieciaczków ? Jak Adaś ?

              Pinky bo w zasadzie nie ma co zmuszać do mycia ząbków. A dzieci nasze
              teraz uparte niczym osły (przynajmniej mój )
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Tree mój Szymek tez mało w dzień spi a jak nie spi to wiecznie muszę za nimłazić bo już wszedł na biurko i z niego spadł a kilka dni temu zrzucił z szafki na podłoge telewizor i myślałam że się chałupa wali.

                cześć asiaows!


                tak pomyslałam że może kupie jakąś inna pastę...
                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Adaś przespał dzisiaj pierwszą noc bez wrzasku
                  może będzie już w końcu spokój
                  Dawid 06.03.1995
                  Julia 18.05.2004
                  Adaś 30.06.2008



                  http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                  Skomentuj


                    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                    A Julek ząbki myje, pozwala sobie myć i też sam myje. Myjemy pastą i jakoś jest.
                    A poza tym to jest łobuz i od dwóch dni śpi tylko godzinę co mnie dobija
                    bo nie wiele w tym czasie robię.
                    Położyłam go o 11 a już wrzeszczy w łóżeczku
                    Wiesz moja czasami nie położy sie wcale w ciągu dnia a ja niewiem jak ją zając bo marudzi.Kładzie się spać o 21 a już o 6 na nogach ledwo co oczy otworzy ,idzie się bawić
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      teraz odsypia bo rano była pobudka o 7 a nie jak zawsze o 10-11
                      u nas dzisiaj pierwszy dizeń szkoły
                      och jaka w końcu cisza w domu
                      Dawid 06.03.1995
                      Julia 18.05.2004
                      Adaś 30.06.2008



                      http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                        Wiesz moja czasami nie położy sie wcale w ciągu dnia a ja niewiem jak ją zając bo marudzi.Kładzie się spać o 21 a już o 6 na nogach ledwo co oczy otworzy ,idzie się bawić
                        kurcze to Adaś to złote dziecko widzę
                        w dzień jaknie zaliczy dwóch 1,5 godzinnych drzemek to jest nie do życia.
                        a spać tak koło 21-22 chodzi
                        Dawid 06.03.1995
                        Julia 18.05.2004
                        Adaś 30.06.2008



                        http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                        Skomentuj


                          Asia no to gratulejszyn !!!!! Adaś już spory chłopczyk. A nadal na cycku ??

                          Pinky
                          ooo matko i córko !!! Dobrze, że sobie niczego Szymuś nie zrobił.
                          Mój to jeszcze nie taki agent, ale za to na placu zabaw jest nie do dogonienia. Wiecie co robi ?? włazi po ślizgawce na samą górę, na nogach, bez niczyjej pomocy, a ślizgawka nie mała, większa ode mnie Zawsze mu każe na około, po schodkach wchodzić, a on nie. Widział u innych dzieci. Czasami sobie myślę, że obcowanie ze starszymi dziećmi wcale nie
                          jest korzystne.

                          Lulla
                          ooo to fajnie, że masz możliwość powrotu. Spróbuj skorzystać, zawsze może wrócić z powrotem do Viki
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Napisane przez asiaows Pokaż wiadomość
                            kurcze to Adaś to złote dziecko widzę
                            w dzień jaknie zaliczy dwóch 1,5 godzinnych drzemek to jest nie do życia.
                            a spać tak koło 21-22 chodzi
                            dwa razy po 1,5 godz ale masz dobrze
                            Amelka jak położy sie raz na około godzinę to jest dobrze
                            No ale coraz starsza , a ten czas tak leci
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Asia to twoje dziecko faktycznie złote!
                              jeju jakby mój Szymek tyle spał... ach..
                              u mnie też cisza bo syn w szkole a drugi z tata na spacerze.

                              Lulla widze że chcesz do pracy wrócić... no mi tez było trochę nudno , z początku cały czas myslałam co tam młody w domu robi, czy zjadł, czy mu zmieniają pieluszkę jak trzeba itp. itd.- psychoza normalnie!
                              teraz juz mi przeszło, poza tym szybko mi mija w pracy , ja pracuję od 6 do 14 więc wychodze jak mały jeszcze spi.
                              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                              Skomentuj


                                pinklady Adaś jest taki sam -no prwaie bo telewizor mamy na ścianie więc go nie ruszy hehe
                                ale wszędzie włazi-stół,komoda,oparcie narożnika.
                                bramka na schodach została połamana przez Julię to Adaś teraz pomyka góra-dół
                                Dawid 06.03.1995
                                Julia 18.05.2004
                                Adaś 30.06.2008



                                http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X