Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dzięki Bogu my tapet nie mamy

    Skomentuj

    •    
         

      olcia bo to juz koniec sezonu hehe




      W DOMU PEŁNYM DZIECI
      NAWET DIABEŁ TRACI MOC

      Skomentuj


        mam jeszcze jedno pytanie do posiadaczek odkurzacza Playskoola. m. powiedział, że ta zabawka mu się najbardziej podoba haha i ją kupimy. tylko napisane jest, że odkurzacz jest powyżej 2-go roku. a roczne dziecko też sobie poradzi z jego ciągnięciem czy pchaniem? bo jak nie, to ja już nie wiem co kupić

        Skomentuj


          Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
          olcia bo to juz koniec sezonu hehe
          hehehehe powiem Ci ze nie,bo w środku lata wyglądało tak samo sinice atakują.....upssss przepraszam śledzie

          Skomentuj


            Cześć dziewczyny. Wczoraj wieczorem net mi nie działał i jestem dużo do tyłu. A po za tym to umieram od wczoraj. Miałam wannę zapchaną i wsypałam kreta, jak polewałam go wrzącą wodą to nachyliłam się nad wanną żeby widzieć jak włosy zżera i niuchnęłam sporo tej pary z kretem. Całą noc bolała mnie głowa, żołądek i było mi zimno, a teraz ciągle zbiera mi się na wymioty. Pije tylko wode niegazowaną żeby przepłukać żołąd. Taka stara a taka głupia ze mnie. Zbieram się do kosmetyczki a nie mam sił
            PAULINA 07.07.2008




            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

            Skomentuj


              Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
              Miałam wannę zapchaną i wsypałam kreta, jak polewałam go wrzącą wodą to nachyliłam się nad wanną żeby widzieć jak włosy zżera i niuchnęłam sporo tej pary z kretem.

              anik ty wariacie,tez nie masz co wąchać hehehehe
              ja tak kiedys miałam z domestosem hehehehehe,polałam wanne bo chciałam umyc i tak się zaciągnełam że szok hehehehehe

              Skomentuj


                anik

                współczuję ci
                może zastąp wodę gorzką herbatą to podobno pomaga




                W DOMU PEŁNYM DZIECI
                NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej dziewczynki Nawet nie próbuje nadrabiać co tam piszecie bo nie dam rady. U nas dni lecą tak szybko że nigdy nie wiem jaki dzień tygodnia dziś mamy wiem tylko że moja niunia kończy dzisiaj tydzień Tzn o 16:46 hihi Teraz czekam za położna aż ściągnie mi szwy i ruszamy na nasz pierwszy spacerek, kurcze a jeszcze przed chwilą obijałam się do 13 w piżamie przed kompem

                  Skomentuj


                    Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                    anik ty wariacie,tez nie masz co wąchać hehehehe
                    ja tak kiedys miałam z domestosem hehehehehe,polałam wanne bo chciałam umyc i tak się zaciągnełam że szok hehehehehe
                    a ja z farbą do włosów jak robiłam córce sąsiadki zaciągnełam sie he he sam amoniak w gębie miałam przez cały dzień




                    W DOMU PEŁNYM DZIECI
                    NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                    Skomentuj


                      O! Widzę nowe mamusie na forum, my się jeszcze nie znamy więc witam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ale się teraz uśmiałam. przyszłam zobaczyć co naskrobałyście tutaj, a Joasia w tym czasie zabrała się za robienie porządków w szafce. opaskę sobie sama ubrała - mała strojnisia rośnie i jak dobrze wie do czego to służy haha!
                        Last edited by magda8528; 27-10-2009, 12:23.

                        Skomentuj


                          Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                          O! Widzę nowe mamusie na forum, my się jeszcze nie znamy więc witam
                          Witam miło mi




                          W DOMU PEŁNYM DZIECI
                          NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                          Skomentuj


                            Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                            ale się teraz uśmiałam. przyszłam zobaczyć co naskrobałyście tutaj, a Joasia w tym czasie zabrała się za robienie porządków w szafce. opaskę sobie sama ubrała - mała strojnisia rośnie i jak dobrze wie do czego to służy haha!
                            hehe fajnie tą opaske załozyła mała stylistka nowe trędy wprowadza a ja czekałam teraz aż dziadek mi wc zwolni bo siedział tan dobre godziny i sie okazało że siedział na wannie i wstać nie umiał jak już z nim zrobiłam to mały już na balkonie butelkę za barierkami trzymał i pokazywał tak... tak... a teraz mnie molestuje żeby mu bańki mydlane puszczać




                            W DOMU PEŁNYM DZIECI
                            NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                            Skomentuj


                              moje dziecko doprowadza mnie do białej gorączki,oszaleje zaraz!!!!!!!!!!!!!!!!!

                              Skomentuj


                                Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                                moje dziecko doprowadza mnie do białej gorączki,oszaleje zaraz!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                a co takiego robi bo mi już sie w głowie kręci od dmuchania tych baniek a on nie odpuszcza




                                W DOMU PEŁNYM DZIECI
                                NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X