Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ooooo, widzę że Izabelka się pokazała. Witaj!!!


    Skomentuj

    •    
         

      a ja wczoraj caly wieczor spedzilam u najstarszej latorosli w szkole na wieczorku z rodzicami....dowiedzialam sie ze go nauczyciele lubia i ze jest super inteligenty...hmm, szkoda tylko ze ta inteligencje czasem wykorzystuje do mniej zaszytnych celow

      Skomentuj


        Napisane przez Jamirka Pokaż wiadomość

        Sikornik Weronika też miała podejrzenie tego gówna AZSu... wogole mowilam mojej debilnej pediatrze, którą musze wkońcu zmienić, że Mała dostała uczulenia od oliwki a ona na to że nie bo to alergia na mleko. Zapisała nam Pepti ale podawałam jej tylko przez tydzien. To było jak Mała miała 5 tygodni. Od tamtego czasu podaje jej bebilon i jest wszystko dobrze. Zadnej alergii! A Johnny ma alergie na białko krowie czy ma nietolerancje laktozy ??
        pierwszy sygnał od neonatologa w szpitalu był o skazie, potem pediatra w Pile stwierdził że to nietolerancja laktozy i na pewno AZS
        zmieniliśmy mleko z NAN na Nutramigen - było lepiej

        tu w Koszalinie to już wiem że AZS ma na 100%
        bo teraz chodzimy nawet raz w miesiącu są takie grupy wsparcia dla dzieci atopowych - fajna sprawa
        ale dalej czy skaza czy nietolerancja to wielka niewiadoma

        pediatra tutejszy po prostu stwierdził że nietolerancja i tak minie prawdopodobnie po roku a skaza to max do 3 lat jak dobrze pójdzie więc tak czy siak dieta eliminacyjna i zero krowiego białka, bo nie wiemy jeszcze jak z sojowym...

        moja rodzina jest baaardzo alergiczna, Radka tez wiec nawet nie jestem zdziwiona - ja miałam tylko przez pierwsze 3 lata nietolerancję glutenu, tak jak moja mama

        Skomentuj


          Napisane przez Lullaby Pokaż wiadomość
          Fotki bejbików są CUDNE!!! Nie ma nic słodszego na świecie niż śpiące maleństwa. Zdjęcie Joasi jest po prostu R E W E L A C Y J N E! Ta żabia poza i te majtole wymiatają!!! Karolek też słodziak. Z kolei Johnny ma tak słodką buźkę, że mu żadne włosy nie są potrzebne. Przynajmniej na tym etapie, hahaha
          ja sobie tez robie wstecz i oglądam te zabki co jakis czas
          a w imieniu Johnnego dziękuję Lulla

          Skomentuj


            Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
            a w ogóle Joasia od wczoraj chodzi za jedną rękę codziennie coś nowego, aż niesamowite jak te nasze dzieci się szybko rozwijają.
            No proszę to juz na roczku będzie sama chodzić oj strasznie szybko się rozwijają szybciutko
            Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







            Skomentuj


              A ja mogę się pochwalić, że dziś byliśmy na kontrolnej wizycie u pediatry i rozwój fizyczny Vikusi został określony jako wzorowy. Mała wazy 12,600 i ma 90cm. Na październik ma wyznaczony bilans dwulatka i standardową rozmowę z dziecięcym psychologiem (nie obowiązkowo), ale pani doktor powiedziała że nie mamy co się martwić tym badaniem, bo na pierwszy rzut oka widać, że Viki w jednym i drugim przypadku (fizycznym i psychicznym) jest rozwinięta ponad wiek! Hurrra!!!


              Skomentuj


                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                codziennie coś nowego, aż niesamowite jak te nasze dzieci się szybko rozwijają.
                oj taaak
                ja sie ciesze jak głupia, choć mam te dziecie jeszcze maleńkie i nie mam sie może czym pochwalić - bo Wasze maja dokonania...
                ale pierwszy uśmiech - zabił
                jak zaczął dotykiem łapki badać nasze twarze - byłam poskładana
                no i zabawy stópkami - przesłodkie

                a jeszcze tyle radości przede mną

                Skomentuj

                •    
                     

                  Sikornik Johnny tez niedługo będzie tak pomykał, że nie będziesz mogł za nim nadążyć. jak Asia miała 4 miesiące i jeszcze głównie leżała, to poznałam dziewczynę z 9-cio miesięczną wtedy córeczką i tamta już raczkowała, chodziła za ręce, siedziała.... i też tak sobie myślałam: kiedy Asia tak będzie się ruszać? a teraz czasem chciałabym żeby w spokoju chociaż 5 minut posiedziała (już nie mówię o leżeniu)

                  Skomentuj


                    Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                    Sikornik Johnny tez niedługo będzie tak pomykał, że nie będziesz mogł za nim nadążyć. jak Asia miała 4 miesiące i jeszcze głównie leżała, to poznałam dziewczynę z 9-cio miesięczną wtedy córeczką i tamta już raczkowała, chodziła za ręce, siedziała.... i też tak sobie myślałam: kiedy Asia tak będzie się ruszać? a teraz czasem chciałabym żeby w spokoju chociaż 5 minut posiedziała (już nie mówię o leżeniu)
                    moj Jonathan zaczal chodzic jak mial 8.5 miesieca pozostala dwojka okolo 10 miesiaca....mozliwe ze i imiennik zacznie szybciutko smigac

                    Skomentuj


                      ja właśnie zaczęłam chodzić jak miałam 8 miesięcy. myślałam, że Joasia może też szybko zacznie biegać, a tu jutro 11 miesięcy stuknie i nic
                      Jamirka myślisz, że przez miesiąc da radę się nauczyć? ona z tych strachliwych jest hahaha

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        spójrzcie na tę aukcję: http://www.allegro.pl/item725403294_..._2_gratis.html
                        ktoś sprzedaje przeterminowane rzeczy i jeszcze twierdzi, że spokojnie można to zjeść dobre....

                        Skomentuj


                          Moje dzieci urodziły się z czarnymi włoskami,później się im wytarły i wyrosły blond.Synek miał takie dopóki nie ścieliśmy mu na zapalkę tak w wieku 3 latek.Teraz ma ciemne prawie czarne,cerę tez ma śniadą.Marlenka jest jeszcze blondynką zobaczymy jakie będzie miała później,chociaż ja bym chciała żeby jej takie zostały,bo ma takie fajne pasemka.


                          Skomentuj


                            Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                            spójrzcie na tę aukcję: http://www.allegro.pl/item725403294_..._2_gratis.html
                            ktoś sprzedaje przeterminowane rzeczy i jeszcze twierdzi, że spokojnie można to zjeść dobre....
                            Dobre... ciekawe kto to kupi?


                            Skomentuj


                              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                              ja właśnie zaczęłam chodzić jak miałam 8 miesięcy. myślałam, że Joasia może też szybko zacznie biegać, a tu jutro 11 miesięcy stuknie i nic
                              Jamirka myślisz, że przez miesiąc da radę się nauczyć? ona z tych strachliwych jest hahaha
                              Magda mój synek zaczął chodzić przy meblach w wieku 8 m ale sam dopiero w 14 m bo bał się sam puścić,ale Twoja mała zacznie może wcześniej.


                              Skomentuj


                                Joasi w ogóle się włoski nie wytarły, ale długo były tej samej długości jak po urodzeniu, tak jakby w ogóle nie rosły. dopiero ok 6-7 miesiąca zaczęły się robić dłuższe. '
                                zobaczymy jak będzie z chodzeniem Joasi. jak będzie chciała chodzić, to pójdzie. na razie zasuwa z taboretem poważnie zaczynam myśleć nad zakupem pchacza.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X