Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sikornik Jonatanowi napewno wyrosną włoski,Alan był łysy do 1,5 roku.Dopiero później coś zaczęło mu rosnąc a teraz ma taką bujną czuprynę.



    Dawniej Marti

    Skomentuj

    •    
         

      witajcie Mamusie te, które znam i te nowe
      w zasadzie, bo takiej nieobecności to raczej ja tu nowa

      popróbuję trochę podczytać, żeby być w temacie choć trochę, ale pewnie ciężko będzie się wbić na nowo....

      u mnie od września świat stanie do góry nogami- Julek do przedszkola a ja zaczynam intensywne poszukiwania pracy! Już boli mnie brzuch na samą myśl

      sikornik zanim się obejrzysz jak Johny będzie miał czuprynkę, mój urodził się z długimi czarnymi, w wieku 6mcy wyłysiał totalnie, potem przeszedł fazę blondynka z loczkami, a teraz? ma czuprynkę ale jaki kolor? po kim?
      majajula doczytałam, że już jesteś w Warszawie/Piasecznie powodzenia w nowym miejscu życzę dla całej rodzinki,

      Tree dalej na wsi na wakacjach?
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        sikornik a co z alergią Johnego, wiadomo na co? ma tą nietolerancję laktozy nadal?
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          Napisane przez izabelka22 Pokaż wiadomość
          sikornik zanim się obejrzysz jak Johny będzie miał czuprynkę, mój urodził się z długimi czarnymi, w wieku 6mcy wyłysiał totalnie, potem przeszedł fazę blondynka z loczkami, a teraz? ma czuprynkę ale jaki kolor? po kim?
          ohoho
          to nieźle

          Skomentuj


            Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
            Widzę że Twój Karolek taki blondasek jak mój Alan
            A jak się urodził to włoski miał ciemne, a najlepsze w tym wszystkim jest to że mały ma teraz blond włoski a ja i mój m mamy ciemne

            Skomentuj


              od 10 dni rozszerzam mu dietę, lekarz juz kazał ze względu na jego gabaryty, ma już 8 kg
              jesteśmy na diecie eliminacyjnej oczywiście - zresztą co on tam je jabłko marchew i ziemniak na razie

              niestety moja mama dała mu popić sok w którym były winogrona z Bobovity, niby po 4 mies. ale go tak obsypało że szok

              poszłam do dermatologa i okazało sie że zaostrzone objawy AZS i kuracja sterydami
              wkur... kupiłam maść owszem ale leży nie otwarta
              poszłam do innego skórnego i babka naprawde sie przejęła
              wydałam kupe kasy na kuracje łagodniejszą maścią na AZS u niemowląt i podziałało, teraz tylko muszę natłuszczać kremem bo buźka sucha na wiór

              jest mi jakoś łatwiej bo jestem na innym forum gdzie sa mamy z dziećmi atopowymi i podtrzymuja mnie jakoś no i zwiększam wiedze na ten temat

              tym bardziej że nie jest mi ona obca bo moja siostra tez ma to gówno...

              Skomentuj


                bardzo mi sie podoba kolor włosów Karolka i Alanka
                tez mi sie marzy taki blondasek

                Skomentuj

                •    
                     

                  Melchior ja nie mogę się nadziwić jak widzę, że moja koleżanka prowadzi swojego obecnie 5,5-letniego synka do pokoju ok 14 i po chwili wychodzi, a on idzie grzecznie spać [/QUOTE]

                  mój syn spał w dzień prawie do 2,5 lat w przedszkolu tez w tamtym roku miał pore lezakowania i zdazało sie mu spac ....mam nadzieje ze ASKA dzis tak sciemniła i jutro dalej bedzie dobrze ..... spi w dzien okolo 2 godz, wiec mam troche wtedy wolnego .......zaznaczam ze ona wstaje o 6 rano i idzie spac o 20

                  Skomentuj


                    Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
                    he he kto rano wstaje...
                    ...ten chodzi niewyspany ;P
                    witam laseczki jak ankasos pisala tego posta to ja sie kladlam do lozka haha...
                    Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                    Witajcie w ten mglisty poranek.Pospalam sobie dzisiaj do 8 i niestety ale mala wstała razem ze mną,teraz pije mleczko.
                    Madzia ja po pierwszej ciąży byłam też bardzo chuda i ważyłam 49 kg mimo że objadałam się słodyczami jak głupia.Ale teraz przytyłam w drugiej ciąży 25 kg,20 mi zeszło, zostalo te 5 i ani rusz bo z wiekiem jest gorzej schudnąć.
                    zgadzam sie w 100 procentach, po pierwszej ciazy startowalam w konkursie miss bikini majac juz prawie 30 lat na karku, po drugiej tez wygladalam calkiem niezle ale teraz to nawet bikini bym nie zalozyla przez ten walek na brzuchu
                    Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                    no i bylismy u kardiologa i nie jest dobrze - mamy kolejne skierowanie na ekg serduszka, szmery sa dalej
                    k***** nie ide juz nigdy na kase chorych, tylko prywatnie bo zejdę ze stresu tyle na wszystko czekając i jeszcze tylko dziwnie patrza i ch... powiedza
                    nie wiem czy to pocieszenie ale jak moj Jonathan byl maly tez mieslimy problemy ze szmerami, najpierw jeden glupi lekarz narobil paniki a pozniej drugi mnie uspakajal ze dziecko z tego wyrosnie, przez 6 lat bylismy pod kontrola jednego z najlepszych kardiologow w okolicy ktory po ukonczeniu przez mlodego jakies 7 i pol roku oswiadczyl ze problem sam sie skorygowal, ze po prostu mlody szybko rosl a serduszko nie nadazalo stad szmery. Teraz gnojek ma 16 lat i nie ma sladu po chorobie, jak robilam mu polise na zycie moja firma dokladnie sprawdzala wszystkie badania i historie choroby i dali nam stawke na podstawie dziecka calkowicie zdrowego.
                    Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                    Mój taką cieniusią ma od samego początku.
                    moj podusie taka bardzo mini dostal po skonczeniu 15 miesiecy. Teraz lubi z nia spac, jak spi na brzuszku to lapki sobie tak smiesznie wykreca pod poduche.

                    Skomentuj


                      Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                      jakiś meszek na tej główce ma a włoski kiedyś mu napewno wyrosną. córka znajomych nie miała włosów przez dwa pierwsze lata swojego życia tzn króciutkie piórka były.
                      moje dzieci tez byly ubogie we wlosy Vincent to ledwo co teraz ma na glowie a tatus ma geste bujne ciemne wlosy a ja blondynka z wlosami prawie do pasa

                      Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość

                      poszłam do dermatologa i okazało sie że zaostrzone objawy AZS i kuracja sterydami
                      wkur... kupiłam maść owszem ale leży nie otwarta
                      poszłam do innego skórnego i babka naprawde sie przejęła
                      wydałam kupe kasy na kuracje łagodniejszą maścią na AZS u niemowląt i podziałało, teraz tylko muszę natłuszczać kremem bo buźka sucha na wiór
                      sikornik zrob mi przysluge i nie kladz tego syfu na Johnnego!!!!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dziewczyny ile Wy piszecie

                        Sikornik Weronika też miała podejrzenie tego gówna AZSu... wogole mowilam mojej debilnej pediatrze, którą musze wkońcu zmienić, że Mała dostała uczulenia od oliwki a ona na to że nie bo to alergia na mleko. Zapisała nam Pepti ale podawałam jej tylko przez tydzien. To było jak Mała miała 5 tygodni. Od tamtego czasu podaje jej bebilon i jest wszystko dobrze. Zadnej alergii! A Johnny ma alergie na białko krowie czy ma nietolerancje laktozy ??

                        Madzia u nas w Akpolu na pewno kupisz samą podusię. Na pewno wiesz gdzie to jest. W razie czego możemy się umówić i podjedziemy

                        Moja Mała urodziła sie z włoskami. Potem się wytarły a teraz zaczyna się pojawiać meszek. Ja i mężul jesteśmy ciemni - ale blondynką chyba nie będzie bo niby po kim ?? po listonoszu ??
                        Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                        Skomentuj


                          Jamirka ja tak lubię Akpol, że mam już kartę stałego klienta
                          a w ogóle Joasia od wczoraj chodzi za jedną rękę codziennie coś nowego, aż niesamowite jak te nasze dzieci się szybko rozwijają.

                          Skomentuj


                            Napisane przez pawimi Pokaż wiadomość
                            sikornik zrob mi przysluge i nie kladz tego syfu na Johnnego!!!!!
                            no coś Ty jak usłyszałam o tym a potem przeczytałam ulotke i na co tak naprawde sie to stosuje (nie chcecie wiedzieć) to chciałam iść i babie przy*************ić w ryj, tak mnie wkur...
                            ale Radek mi nie pozwolił do niej iść!!!

                            widziałam tez zdjęcia skóry po tej maści to myślałam że sie rozpłaczę normalnie wyżarte czerwone do kości place - MASAKRA
                            ta baba jest ********a nie dermatologiem

                            Skomentuj


                              Hej crejzolki

                              Wpadłam wywiad na wątku zrobić, podczytałam pare ostatnich stron i miałam spadać, ale nie sposób się nie odezwać. Fotki bejbików są CUDNE!!! Nie ma nic słodszego na świecie niż śpiące maleństwa. Zdjęcie Joasi jest po prostu R E W E L A C Y J N E! Ta żabia poza i te majtole wymiatają!!! Karolek też słodziak. Z kolei Johnny ma tak słodką buźkę, że mu żadne włosy nie są potrzebne. Przynajmniej na tym etapie, hahaha


                              Skomentuj


                                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                                a w ogóle Joasia od wczoraj chodzi za jedną rękę codziennie coś nowego, aż niesamowite jak te nasze dzieci się szybko rozwijają.
                                przestala sie puszczac hihi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X