Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
    chciałam dodać że jej matka też ma nową rodzinę i małe dziecko.
    nie wiem jak mam sie zachować nigdy nie byłam w takiej sytuacji
    Aj kurcze ciężko ale może z Mamą łatwiej gdyż to Mama?
    Musiałabyś usiąść z nią i porozmawiać jak dorosłe kobitki
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Musicie oby dwie nabrać do siebie zaufania a myślę że się dogadacie
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        żeby nie pomyślała sobie czegoś. ciekawe jak by mieszkała z nami dłużej. pewnie więcej dzieci by nie było
        oj ciężko bedzie




        Skomentuj


          Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
          żeby nie pomyślała sobie czegoś. ciekawe jak by mieszkała z nami dłużej. pewnie więcej dzieci by nie było
          oj ciężko bedzie
          Gdyby mieszkała z Wami dłużej napewno byłoby inaczej , dostosowała sie by do Was.Mnie też byłoby ciężko gdybym jechała do ciotki raz na ruski rok i była zielona z tego jakie mają zwyczaje.Monia rozmowa i jeszcze raz rozmowa.Ale nie tylko CIebie i jej ale Was i jej
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            no wiesz ale ojciec to nie ciotka. a jakoś to będzie...mam nadzieję
            jak jestem z nią sama to jest wogole inaczej




            Skomentuj


              Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
              no wiesz ale ojciec to nie ciotka. a jakoś to będzie...mam nadzieję
              jak jestem z nią sama to jest wogole inaczej
              Tzn jak?
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                jak? rozmawiamy o wszystkim , śmiejemy się. ona mówi o szkole o chłopakach, problemach. to chyba jakieś zaufanie do mnie ma




                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
                  jak? rozmawiamy o wszystkim , śmiejemy się. ona mówi o szkole o chłopakach, problemach. to chyba jakieś zaufanie do mnie ma
                  Wiesz co wydaje mi się że to w mężu jest problem a nie w Tobie i 11 -latce
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    hejka wszytkim mamciom
                    u nas była dzis przepiekna pogoda 28 stopni słonevczko wiec byłysmy 3 razy na spacerku;|) Amelka u znajomekj kapała sie w oczku-ale miala ubaw. A wieczorem zlewa nie z tej ziemi, znow niebo sie otwieralao-ale za to teraz jakie powietrze. Nie narzekam niech dni beda ładne a wieczorkirm moze byc burza.
                    Jak mój m dzis przyszedł to wpadlam w wir gotowania. Za wszytkimi zrobiłam pizze, Do obiadku było dla m piwko( ciekawe czy teroia sikornika sie prawdzi( Dobre jedzenie, piwko i dobry seks?). Zeby sie nie lenic na jutro zrobilysmy tez babeczki i nastawiałam ciasto na placuszki bananowo truskawkowe na sniadanko.- pokazałabym wam ale nie bardzo umiem;( poprosze M, to mo pokaze.
                    poczytam was teraz i jak dam rade to sie jeszcze odezwe, bo padam dzis.

                    Colorka- doczytałam tylko ze Amesia juz nie ma katarku- super.
                    Sikornik- ciesz sie ze ładnie je, kłopot by byl gdyby nie chcial.

                    AMELCIA ur. 08.02.2007

                    Skomentuj


                      Witaj Domiś
                      Zazdorszcze pogody u nas nie dawno przestało lać
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Czesc mamusie
                        Ja ostatnio na nic nie mam,czasu i zagladam tu tylko z doskoku...
                        Moj synek od jakiegos czasu za pore do spania upodobal sobie czas na krotko przed polnoca i probowalam wszystkiego zeby to zmienic ale on poprostu nie chce zasnac
                        W ciagu dna spi niewiele i nie wiem skad mu sie ta szajba wziela ale jak tylko go wyszykuje do spania,zje swoja kaszke to nagle jakby mu ktos baterie naladowal...juz wymiekam,wczoraj na niego nawrzeszczalam a on nawet sie nie przejal tylko dalej sie domagal zeby go zabrac z lozeczka...
                        Terrorysta maly nam rosnie jak nic...

                        Skomentuj


                          Hej kobitki!
                          ja własnie niedawno wróciłam z dzieciakami
                          mam tak dobra siostrę, że umówiła mnie do kosmetyczki i została z dzieciaczkami, a ja upiekszyłam sobie paznokietki u stópek, bo wstyd było sandały założyc


                          Wy taki rozped macie z pisaniem, że cięzko nadążyc


                          Skomentuj


                            Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                            Czesc mamusie
                            Ja ostatnio na nic nie mam,czasu i zagladam tu tylko z doskoku...
                            Moj synek od jakiegos czasu za pore do spania upodobal sobie czas na krotko przed polnoca i probowalam wszystkiego zeby to zmienic ale on poprostu nie chce zasnac
                            W ciagu dna spi niewiele i nie wiem skad mu sie ta szajba wziela ale jak tylko go wyszykuje do spania,zje swoja kaszke to nagle jakby mu ktos baterie naladowal...juz wymiekam,wczoraj na niego nawrzeszczalam a on nawet sie nie przejal tylko dalej sie domagal zeby go zabrac z lozeczka...
                            Terrorysta maly nam rosnie jak nic...
                            Hej
                            Wiesz z czego pamietam to takie dzieci powinny miec duzo wrazen na noc i jest duzo dzieci które na noc dostają energi.Ja wtedy mówię że Amesia redbulla wypiła i trzeba sie z tym pogodzić że żywe dzieci
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Napisane przez patka79 Pokaż wiadomość
                              Hej kobitki!
                              ja własnie niedawno wróciłam z dzieciakami
                              mam tak dobra siostrę, że umówiła mnie do kosmetyczki i została z dzieciaczkami, a ja upiekszyłam sobie paznokietki u stópek, bo wstyd było sandały założyc


                              Wy taki rozped macie z pisaniem, że cięzko nadążyc
                              Ale Ci fajnie
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Colorka dzieki za slowa pociechy ale ja mam nadzieje ze on sie troche uspokoi bo jak tak dalej pojdzie to zaczne chodzic spac przed nim
                                Patka ja sobie krem z Vichy do stop kupilam jakis miesiac temu i do dzis go nie uzylam o manicurach juz nie wspomne...twoje stopcie na pewno ladnie teraz beda wygladac w sandalkach,musze tez wreszcie troche sie soba zajac w koncu mamy lato i trzeba troche naszego kobiecego powabu pokazac
                                Last edited by dotka238; 25-06-2009, 21:58.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X