Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    heja !
    olcia to ty mój rocznik widze jestes

    ja padam na pysk.
    w pracy latanina a na dworze taka dfuchota że nie ma czym oddychac. i akurat mnie ulewa złapała jak szłam po pracy a nie miałam parasola a szłam do biura podróży i stwierdziłam że pal to licho, raz moge zmoknąć.
    wypiłam kawkę niedawno, zjadłam ciasto i teraz to juz nic mi sie nie chce.
    Tree co tam za kuchenkę wybrałaś? pokaż nam!
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj

    •    
         

      witam
      Marysia już mi padła.
      od 2 dni jest u nas córka m.z poprzedniego związku i normalnie doprowadza mnie do furri nawet szklanki po sobie nie wyniesie. zabawki porozrzuca i zostawia o ubraniach juz nie wspomnę
      ale najbardziej mnie wkurza jak dziobie w talerzu , zje mniej od Marysi a po pół godz. mówi że głodna jest i że brzuch ją boli z głodu, a wcześniej mówiła że się najadła. koszmar dosłownie
      ja się staram robie to na co ma ochotę a ona...
      a wczoraj stwierdziła że będzie z tatą spać, o nie pomyślałam i na szczęście postawiłam na swoim.
      nie wiem może to ja jakaś dziwna jestem ale nie wytrzymuje




      Skomentuj


        hej dziewczynki u nas popoludniu dosc ładnie bylo a pózniej burza straszna ta pogoda mnie wykonczy ... Młody jutro ostatni dzien do przedszkola idzie , a pózniej w domku siedzenie jak nie bedzie pogody to sie załamie , w niedziele idziemy na urodziny do kolegi Tymka mały ma 4 lata i niewiem co mu kupić , co go interesuje , mój Tymek to fan resorówek i aut wiec moze ten chłopiec tez .

        Skomentuj


          Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
          witam
          Marysia już mi padła.
          od 2 dni jest u nas córka m.z poprzedniego związku i normalnie doprowadza mnie do furri nawet szklanki po sobie nie wyniesie. zabawki porozrzuca i zostawia o ubraniach juz nie wspomnę
          ale najbardziej mnie wkurza jak dziobie w talerzu , zje mniej od Marysi a po pół godz. mówi że głodna jest i że brzuch ją boli z głodu, a wcześniej mówiła że się najadła. koszmar dosłownie
          ja się staram robie to na co ma ochotę a ona...
          a wczoraj stwierdziła że będzie z tatą spać, o nie pomyślałam i na szczęście postawiłam na swoim.
          nie wiem może to ja jakaś dziwna jestem ale nie wytrzymuje
          to ile ona ma lat?
          chyba jest zazdrosna o ojca
          ŁUKASZ 08.09.2006

          NATALIA JULIA 30.11.2007



          Skomentuj


            wczoraj byłam we Wrocławiu i nic nie zobaczyłam
            widziałam tylko budowy stadionu i autostrady
            jak pech to pech
            ŁUKASZ 08.09.2006

            NATALIA JULIA 30.11.2007



            Skomentuj


              Napisane przez akinomb Pokaż wiadomość
              to ile ona ma lat?
              chyba jest zazdrosna o ojca
              ma 11 lat
              siostra mówi że ona próbuje go ode mnie odsunąć
              przykro mi z powodu wycieczki
              chciałam w niedziele jechać z meżem na koncert a ona też sie wcisnęła. od narodzin nigdzie sami nie byliśmy, myslałam że spędzimy miło czas




              Skomentuj


                jak nic wyrosła Ci rywalka
                i musisz to przeczekać
                ŁUKASZ 08.09.2006

                NATALIA JULIA 30.11.2007



                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez akinomb Pokaż wiadomość
                  jak nic wyrosła Ci rywalka
                  i musisz to przeczekać
                  mówiłam to mężowi ale on tego nie widzi.
                  a z moim charakterem będzie trudno przeczekać
                  już nie raz chciałam jej coś powiedzieć




                  Skomentuj


                    No to masz niezla zagwostke. Amoze pogadaj z nia - to juz nastolatka a nie malutkie dziecko.Powiedz jej ze jest jedna z najwazniejszych osob w zyciu Twojego M, ze nie musi o niego walczyc itp .
                    W jej wieku spanie z tata juz chyba nie przystoi .

                    Skomentuj


                      he weź i przetłumacz...
                      ona mówi że ja mam go codziennie...ale to ona nie chce często przyjeżdżać. raz nie chciała przez 6 m-cy.
                      nie wiem też jak zacząć tą rozmowę z nią , jeszcze się obrazi




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej
                        Amelka już śpi

                        Monia wydaję mi się (ale to tylko mi) że w tym okresie gdy jest jego córka pozwolić jej na bliższy kontakt z Tatą(oprócz spania z nim oczywiście) wiadomo że teraz ma nową rodzinę CIebie i Marysię ale także 11 -letnią córkę.Pewnie nie będzie CI łatwo , ale może porozmawiaj z mężem na temat jak on to widzi , i powiedz co CIe boli.A powiedz jaki ma stosunek do Marysi jej przyszywana siostra?

                        Wiecie dziś był u nas nasz dobry dentysta i na śpiąco sprawdzał Amesi zęby i oprócz idących 4 ma na dole zalążki 3
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          colorowa ma racje
                          ŁUKASZ 08.09.2006

                          NATALIA JULIA 30.11.2007



                          Skomentuj


                            [QUOTE=ColorWomen;84393]Hej
                            Amelka już śpi

                            Monia wydaję mi się (ale to tylko mi) że w tym okresie gdy jest jego córka pozwolić jej na bliższy kontakt z Tatą(oprócz spania z nim oczywiście) wiadomo że teraz ma nową rodzinę CIebie i Marysię ale także 11 -letnią córkę.Pewnie nie będzie CI łatwo , ale może porozmawiaj z mężem na temat jak on to widzi , i powiedz co CIe boli.A powiedz jaki ma stosunek do Marysi jej przyszywana siostra?

                            stosunek ma dobry. bawi się z nią , pilnuje. a mąż nie widzi problemu.
                            nie mam nic przeciwko zeby miał z nią bliski kontakt, tylko wnerwia mnie że jak ona jest to nawet mi buziaka przy niej nie da ani nie przytuli, a wręcz odpycha




                            Skomentuj


                              chciałam dodać że jej matka też ma nową rodzinę i małe dziecko.
                              nie wiem jak mam sie zachować nigdy nie byłam w takiej sytuacji




                              Skomentuj


                                Monia a może on nie chcę aby jego córka pomyślała że już dla TAty nic nie znaczy , że to tylko Wy jesteście dla niego najważniejsze.Wiadomo jak to nastolatki sobie myślą prawda?Może Twój mąż nie chcę zranić swej córki ,a pytałaś go dlaczego tak robi przy niej?
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X