Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hejka,
    ciacha super
    nasze babeczki znikaja za szybko. Ja juz po wizycie kolezanki- nie widzialaysmy sie 10 lat, ale bylo spoko. lece dac mellce zupke szykuje kurtke i kalosze i pojdziemy sie przejsc.
    kurcze 2 dni pogody i znow szajs.
    Nad tipsami sie zastanowie, nie wiem tylko czy akryle czy zel. kolezanka podpowieedziala mi ze jak babki po domach robia to taniej wiec poszukam , bo ceny w salonach w wawce porazajace jak dal mnie. glupie uzupełnienie min70 zl.eh...

    AMELCIA ur. 08.02.2007

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
      Z tą pierwszą idealnie trafiłaś w mój gust moja Droga
      ciesze się ze mamy podobny gustsikornika predewszystkim jest w przystepnej ceniefigura ci sie zmieniac teraz będzie szkoda wydawać kasę
      Sylwia 9 latek
      Damianek 17 m-cy


      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

      Skomentuj


        dominika żel jest podobno delikatniejszy, ale jak będziesz sama chciała go zdjąc, to tylko przez spiłowanie, a to troooooooooochę trwa. a akryl śmierdzi (w czasie robienia), no i w domu możesz go sobie w acetonie rozpuścić.

        Skomentuj


          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
          a z czym są te ciasteczka? trzymam kciuki żeby operacja się powiodła!
          Dziękuję za wsparcie.
          Ciacha są z dżemem truskawkowym i z musem jabłkowym a kiedyś robiłam z budyniem tylko w kształcie rogalików, też były dobre.

          Skomentuj


            mamakarolka ciacha super !!!!! Ja niestety dopiero za pół roku będę
            mogła nacieszyć się takimi pysznościami

            Sikornik, Siluś coś mi się nie widzą te sukienki, ta cena i .... jak widzę,
            te chińskie i japońskie buble to mnie skręca Obawiam się, że to tylko
            na zdjęciu tak ładnie wygląda. 500zł za sukienkę bym nie dała, ale 40 też
            nie jeszcze na allegro i bez zdjęć w realu
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Tree a dlaczego aż pół roku? na diecie jesteś? jeśli tak, to naprawdę podziwiam Cię, ja byłam tylko raz na diecie i jakoś i tak nic z tego nie wyszło. tzn dieta szybciej się skończyła niż zaczęła.

              Skomentuj


                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                Tree a dlaczego aż pół roku? na diecie jesteś? jeśli tak, to naprawdę podziwiam Cię, ja byłam tylko raz na diecie i jakoś i tak nic z tego nie wyszło. tzn dieta szybciej się skończyła niż zaczęła.
                Taaa, moje diety też tak się kończą

                Skomentuj

                •    
                     

                  Tak jestem na diecie, co prawda dopiero tydzień, ale jestem I mam
                  zamiar tym razem być konsekwentna, bo jak nie to będzie mi wstyd samej
                  przed sobą.
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    hej
                    dzięki za wczorajsze rady dziewczyny.
                    mąż śpi po pracy , MArysia właśnie wstała.
                    obiadek juz prawie gotowy. dzisiaj ogórkowa.
                    sukienki ładne, ale ja muszę przymierzyć.
                    słyszałyście o Michaelu Jaksonie? wielka szkoda




                    Skomentuj


                      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                      Tak jestem na diecie, co prawda dopiero tydzień, ale jestem I mam
                      zamiar tym razem być konsekwentna, bo jak nie to będzie mi wstyd samej
                      przed sobą.
                      a nie byłaś też wcześniej na diecie. chyba kiedys pisałaś. cos tam z mąką durum. i jak rezultaty?




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej
                        ja jak zwykle na minutkę bo pewnie Adaś zaraz wstanie.
                        mówicie dietka na czasie -ja chodze na fitness i szlag mnie bierze bo wyciskam z siebie 7 poty a po 3 mies. schudłam raptem 5 kg.pilnuję się z jedzeniem i nic jak by mi się coś zacięło . nie wiem czy to może że jeszcze karmię piersią w nocy?
                        Dawid 06.03.1995
                        Julia 18.05.2004
                        Adaś 30.06.2008



                        http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                        Skomentuj


                          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                          dominika żel jest podobno delikatniejszy, ale jak będziesz sama chciała go zdjąc, to tylko przez spiłowanie, a to troooooooooochę trwa. a akryl śmierdzi (w czasie robienia), no i w domu możesz go sobie w acetonie rozpuścić.
                          czy mam rozumieć że żel jest bardziej trwały tzn.jeżeli planuję nosić jakiś czas pazurki to lepiej żelowe niż akrylowe?
                          Dawid 06.03.1995
                          Julia 18.05.2004
                          Adaś 30.06.2008



                          http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                          Skomentuj


                            Napisane przez asiaows Pokaż wiadomość
                            hej
                            ja jak zwykle na minutkę bo pewnie Adaś zaraz wstanie.
                            mówicie dietka na czasie -ja chodze na fitness i szlag mnie bierze bo wyciskam z siebie 7 poty a po 3 mies. schudłam raptem 5 kg.pilnuję się z jedzeniem i nic jak by mi się coś zacięło . nie wiem czy to może że jeszcze karmię piersią w nocy?
                            asia 5kg to super, lepiej tak wolniej chudnąć niż w tydzień kg! przynajmniej jojo nie będzie...ale Ci fajnie 5kg moje marzenie tyle chcę!
                            Julek 15.o2.2oo7r



                            Skomentuj


                              tak tylko zamiar był większy bo w sierpniu Turcja i myślałam że strój bikini włożę
                              a jak tak daalej pójdzie to ani w jedno częściowym nie wyskoczę
                              Dawid 06.03.1995
                              Julia 18.05.2004
                              Adaś 30.06.2008



                              http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                              Skomentuj


                                a tak w ogóle to witam wczesnym po popłudniem,
                                przysnęło mi się z Julkiem godzinkę i tak podczytuję,
                                Sikornik ja od tego sprzedawcy na allegro kupiłam jakąś tunikę za 20zł ale sukienki bym nie ryzykowała, jeśli ma to być taka na wesele, na codzień a i owszem bo fajne i ładne mają niektóre ubrania, modelki nieźle w nich wyglądają, te japoneczki takie zgrabne filigranowe

                                Family jesteś na diecie i jeszcze robisz takie smakołyki, ja nie mogłabym się oprzeć!
                                Julek 15.o2.2oo7r



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X