Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    u nas też nie ma takich galaretek. a moja panna już się obudziła, w trochę lepszym jest humorze. teraz sępi ode mnie serek waniliowy wczoraj zjadła swój obiad i jeszcze mój chciała jeść! dostała torchę gołąka na spróbowanie i jeszcze żyje, więc chyba jej nie zaszkodził

    Skomentuj

    •    
         

      więc apetyt wrócił?

      a Johnny je tego mleka coraz mniej i tak od niechcenia...
      ostatnio zauważyłam że gapi sie jak my jemy i na talerz co tam jest
      a najlepsze jest to że jak widzi że ruszam ustami to naśladuje i też coś miętoli w buzi haha

      ale jeszcze tylko miesiąc i zaczynamy eksperymentować - kazałam jeszcze Radkowi znaleźć takie woreczki do zamrażania pokarmu, może w P&P będą, bo zawsze będą porcje zupki na czarną godzinę albo jak wyjade do Poznania na uczelnię

      Skomentuj


        wiesz co jak ja mroziłam, to używałam słoików po zupkach, tylko nie nalewałam do końca, żeby nie rozsadziło słoika.
        jednak pośpieszyłam się z oceną humoru - jest bardzo zły. a nawet tu na spacer wyjść nie można - raz słońce świeci, raz deszcz pada :/
        chyba w łazience basen rozłożę, to może chwila spokoju będzie

        Skomentuj


          Cześć
          A ja wczoraj miałam mały wypadek będąc u koleżanki tak walnęłam małym palcem od nogi w nogę od ławy że dzisiaj wcale chodzić nie mogę Palec spuchnięty i cały siny a jak boli

          Skomentuj


            a może ten palec jest złamany?

            Skomentuj


              Złamany nie jest bo mogę nim ruszać bez problemu tylko że jest mocno stłuczony

              Skomentuj


                hehe

                ja tak sobie palec załatwiłam 15 lat temu - zamiast trafić nogą w moją siostrę trafiłam w ścianę

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                  hehe

                  ja tak sobie palec załatwiłam 15 lat temu - zamiast trafić nogą w moją siostrę trafiłam w ścianę
                  Przynajmniej wiesz jak ja cierpię

                  Skomentuj


                    Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                    wiesz co jak ja mroziłam, to używałam słoików po zupkach, tylko nie nalewałam do końca, żeby nie rozsadziło słoika.
                    i chyba też tak zrobię bo w sumie chciałam przyoszczędzić miejsca w zamrażarce bo woreczki mniej zajmują - mam 6 słoiczków i na razie nie mam zamiaru więcej kupować
                    wolę młodemu robić obiadki sama
                    raz że zdrowsze a dwa na pewno bardziej ekonomicznie
                    bo te słoiczki to mają koszmarne ceny jak dla mnie

                    szkoda że nie mam sokowirówki ale blender to sobie kupiłam porzadny i jest cudowny i niezastąpiony w kuchni

                    Skomentuj


                      Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                      Przynajmniej wiesz jak ja cierpię
                      hehe ale moje cierpienie było zasłużone

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                        hehe ale moje cierpienie było zasłużone
                        To fakt
                        Teściowa opowiadała mi że jej znajoma chciała kopnąć swojego m w d... i też trafiła w ścianę i skończyło się złamaniem palca

                        Skomentuj


                          ale facet musiał mieć ubaw hahaha

                          Skomentuj


                            Hej dziewczyny. Ja tylko na chwilkę zajrzałam, bo spałyśmy do 10 i teraz brak sprzątać. Paula śpi już od godziny i pewnie już długo nie pośpi.
                            PAULINA 07.07.2008




                            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                            Skomentuj


                              Witam Was kochane,
                              tak tylko wpadłam sie przywitac.Żebyście nie pomyślały,że o Was zapomniałam



                              Dawniej Marti

                              Skomentuj


                                A tak w ogule to nie mam dzisiaj humoru
                                Czy zdarzyło sie Wam coś takiego,że ktoś chciał Wam dokuczyc na wszelkie sposoby?Mnie od roku prześladuje pewna baba-jest chyba chora psychicznie.Co jakiś czas coś wymyśla.Nasłała już na mnie inspekcje pracy jak pracowałam rok temu w sklepie,prześladowała mnie głuchymi telefonami.Jakiś czas był spokój i teraz znowu sie zaczęło.Kilka dni temu zaczęli do mnie wydzwaniac jacyś faceci z ofertami pracy.Najpierw myślałam,że to jakieś nieporozumienie,ale jak znowu ktoś zadzwonił powołując sie że dzwoni z ogłoszenia o pracy to spytałam:"Jakiego ogłoszenia?"przecież ja nie dawałam żadnego ogłoszenia do gazety że szukam pracy.I sie okazało że ta baba dała w moim imieniu ogłoszenie do gazety a tak ono brzmiało:"Młoda,dyspozycyjna,szuka każdej pracy-najlepiej wieczorem"i był mój numer telefonu i miasto skąd jestem.Przez tydzień wydzwaniali mi na komórke faceci z głupimi propozycjami.Ale dziś mnie już całkiem dobiła.Rano mąż poszedł do auta i okazało sie że w nocy zakleiła nam szybę kropleką i polała nam całe drzwi klejem-a to nasze nowe auto-wyc mi sie chce bo nie mogę w żaden sposób udowodnic policji że to jej sprawka.



                                Dawniej Marti

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X