Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jejka dziewczyny dziękuję za rady i na pewno metoda prób i błędów będę walczyć z główką Małego bo nie zbyt dobrze to wygląda...

    jeśli chodzi o zabawki to Mały reaguje tylko na takie które się ruszają typu karuzela - nie wiem Goplana jak z lusterkiem - wypróbuje

    magda może faktycznie jak zaśnie - tylko on tak mało sypia

    syla hmm... nie wiem czy Johnny nie jest jeszcze za Mały na długie noszenie na ramieniu - zreszta bardzo mi macha ta główką jak go podnoszę i ja podtrzymuje mu oczywiście bo sam jeszcze nie trzyma

    amela a jak wyglądają te masaże sa bolesne??? może już trzeba zacząć...

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
      Sikornik tak małego dziecka niemożna rozpieścić.napisz jak zachowuje się synek czy często płacze bez powodu,pręży się nie tylko przy placzu, czy prostuje stópki, ma problemy z zaśnięciem,nielubi ubierania się,mało śpi w dzień?
      bardzo często płacze bez powodu - wszystkie czynniki płaczogenne eliminuję - głód, kupa, zimno/ciepło itp.
      pręży sie tylko przy kolce i bólach brzuszka, które miewa owszem i właśnie prostuje nóżki, ale to tylko jak kolka i jest zrozumiałe

      żeby zasnął trzeba go dobrze i cierpliwie ululać ale jak juz zaśnie można grać na perkusji i nic go nie rusza

      bardzo lubi sie ubierać - za to nie cierpi rozbierania bo zmarzluch jest jak mama
      ale ubierac a i owszem

      potwornie mało śpi w dzień jak na takie małe dziecko - maks. 2 godzinki
      nocki jakoś przesypia - budzi się 2-3 razy, ale ciężko mu zasnąć z powrotem i sie wyciszyć...

      Skomentuj


        malutko śpi ten twój szkrab ,ale kazde dziecko innaczej sie chowa . Moje dzieci bardzo lubiły spanko jak miały pełńe brzuszki i sucho w pieluszce i spacerek na dworze to spały do 3 godz. rano i popołudniowa drzemka około 1,5 godz. to maja po swoim tacie , bo mąz to niezły spioch pozdrawiam

        Skomentuj


          Sikornik te masaże może zlecić tylko lekarz.Mój synek też obracał główkę w jedną stronę, aż miał z tej strony płaską, podkładałam zrolowaną pieluchę tetrową lub cienki kocyk pod poduszkę i wymuszałam mu obracanie główką w drugą stronę, fakt trwało to troche już niepamiętam ile ale pomogło.
          Ja bym proponowała Ci wizytę u neurologa tak dla świętego spokoju.


          Skomentuj


            Witajcie

            Nie za bardzo (przyznam się ) chcę mi się czytać co pisałyście.Dlatego pytam co u Was?

            U nas spokój , rodzice na działce więc mieszkanko całe wolne dla mnie i mlodszego brata którego praktycznie niema.

            A oto Amelka (dziś kończymy 15 m-cy )
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Sikornik spróbuj z odwracaniem tej główki albo idź rzeczywiście do lekarza, niech zobaczy. dziecko mojej koleżanki miało złamany obojczyk po porodzie i spało tylko na jednej stronie, co poskutkowało krzywą główką, ale ona chyba nic z tym nie robiła, oprócz układania dziecka na drugą stronę (jak juz wszystko było ok z obojczykiem) i przeszło. a też naprawdę nieciekawie dziecko wyglądało.
              Colorowa śliczna córeczka! jakie ma duże oczy a Joasia dziś kończy 8,5 miesiąca hehe i powiedziała w końcu mama. jakaś odmiana po tych kilku miesiącach ciągłego bababababa!

              Skomentuj


                Hej MAdziu
                Dziękuje

                kurcze pogoda jest okropna
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  śliczna dziewczynka pozdrawiam

                  Skomentuj


                    u nas też dziś raz padało raz wychodziło słonce pogoda iście barowa

                    Skomentuj


                      Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                      u nas też dziś raz padało raz wychodziło słonce pogoda iście barowa
                      hej
                      My byłyśmy na spacerku aż poł godziny bo zaczelo lac
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        mój Jonatan pierwszy raz na pewno odezwie sie do dziadka, bo mój ojciec codziennie bierze go do siebie na górę i powtarza bez przerwy: "Johnny powiedz: dziadzia"... i tak w kółko

                        właśnie robię tak jak Ty anna pieluszkę pod główkę i w łóżeczku i w wózku;
                        ale Jonatan jest tak silny że bez problemu walczy z moimi kombinacjami w ustawieniu główki na mniej lubiany boczek
                        ale może z czasem wszystko się wyrówna

                        już się umówiłam na środe do lekarza, muszę wiedzieć na pewno co i jak, bo nie wytrzymam z niecierpliwości i niepewności

                        dziękuję Wam za pomoc

                        color śliczna dziewuszka, cudo

                        Skomentuj


                          a to już czerwiec i pogoda powinna być juz super powinno być ciepło zwłaszcza dla tych dzieci . My bylismy dzis popołudniu sypać kwiatki wokół kościoła małej strasznie sie podobalo synek starszy to byl dumy ze moze isc w komeszce z dzwonkiem .

                          Skomentuj


                            Witam kochane
                            Sikornik obserwuj uwaznie ale wiezsz tak czytająć te Twoje żale to mimo tych trudów obecnych taka miłośc przebija w Twoich słowach to aż sie czuje czytająć twoje postymyślę że co by nie robił to i tak Ty go zagłaszczeszzasługuje na to i ty tego też widać potrzebujesz!!!!!!!!!

                            Majajula przykro mi z powodu Majeczki ,zdrówka zyczę!!!

                            Ja dzis poleciałam z moim o 8 do szpitala bo w nocy 2 razy wymiotował nam,okazało sie ze tez ma anginę ,i dostał antybiotyk,na szczęście ładnie wypił i juz po godz poczuł sie lepiej i mniej kaszle od razu,mam mu tylko duzo pic dawać ,mam nadzieje że gorzej juz nie będzie
                            Last edited by silek7; 12-06-2009, 22:04.
                            Sylwia 9 latek
                            Damianek 17 m-cy


                            02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                            Skomentuj


                              silek widzę, że synek raz a dobrze się rozchorował :/
                              a pogoda rzeczywiście straszna, wczoraj były 23 stopnie, dziś 12, jak tu nie chorować? dostałam od teściowej dwie sukieneczki dla Asi, ciekawe kiedy je założy.

                              Skomentuj


                                życzymy zdrowia mój młody też przez tydzień był na antybiotyku , bo kaszlał strasznie pogoda do kitu to dzieci choruja .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X