Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
    super pokoik małej księżniczki misiu oczywiście jest , piękny kacik
    Merci wiesz tych misiów jest pełno tyle że w kadrze by sie nie zmieściły
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      w pokoiku dziewczynki musza byc pluszaki lalki im wiecej tym lepiej . U nas jest też tego pełno choć mała lubi bawić sie tez samochodami Tymka . Jak idziemy na spacer w jednej ręce trzyma misia w drugiej torbeczke jak by mogla to jeszcze coś bierze .

      Skomentuj


        Widzę że 2 latka za parę dni.Szykujesz coś?
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          mam zamiar robić jakis torcik i pojedziemy do tesciów zrobimy grila oczywiscie jak pogoda dopisze ( tam mieszka tez moja szwagierka z dzieckiem tesciowa po wypadku nie rusza sie zdomu ) i dlatego zrobimy dwa latka tam . bedzie wesolo ja na dwa latka przebilam jej uszy .

          Skomentuj


            Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
            mam zamiar robić jakis torcik i pojedziemy do tesciów zrobimy grila oczywiscie jak pogoda dopisze ( tam mieszka tez moja szwagierka z dzieckiem tesciowa po wypadku nie rusza sie zdomu ) i dlatego zrobimy dwa latka tam . bedzie wesolo ja na dwa latka przebilam jej uszy .
            No to superowo się zapowiada,
            A jak z uszkami poczula je mocno?
            Ja Amesi zrobie ok 3 latek tak mysle
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Co do masazy to niestety do najprzyjemniejszych nie naleza, ale wiadomo im szybciej tym lepiej. Idz do lekarza to napewno sie dowiesz co i jak. Na masaze mysle ze za wczas, bo co pomoga jesli maly nie nauczy sie spac na drugim boku. Poza tym jak sie nauczy na nim spac to masaze nie beda potrzebne, bo wszystko wruci do normy!!!

              Skomentuj


                pani która przebijała nam uszka zrobiła to tak profesjonalnie że ja byłam w wielkim szoku mała nawet nie wiedziała kiedy ma juz kolczyki teraz jakies dobre 5 -6 tyg . bedziemy nosić lecznicze kolczyki a pózniej kupie jej złote (w sklepach są śliczne kolczyki dla dziewczynek )

                Skomentuj

                •    
                     

                  CZas sie pozegnac i isc spac.
                  Ciao
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    sliczny kacik Izkapięknie!!!

                    idę lulać mamusie dobranoc

                    ps:nie wie moze kto co sie dzieje z naszym Diabełkiem?ona moze juz urodziła?czy nie?
                    Sylwia 9 latek
                    Damianek 17 m-cy


                    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                    Skomentuj


                      Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                      pani która przebijała nam uszka zrobiła to tak profesjonalnie że ja byłam w wielkim szoku mała nawet nie wiedziała kiedy ma juz kolczyki teraz jakies dobre 5 -6 tyg . bedziemy nosić lecznicze kolczyki a pózniej kupie jej złote (w sklepach są śliczne kolczyki dla dziewczynek )
                      Kolczyki dodają uroku
                      ja sama mam 8 dziurek w lewym uchu a w prawym 2

                      Papa uciekam
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        dobranoc miłych snów .

                        Skomentuj


                          no witajcie ,choc znow pewnie juz nikogo nie bedzie.Danio przeszedl dzis samego siebie,pampersy zmienialam co 15 min.to nie biegunka ale maly zabkuje i tak to u niego bywalo juz przy pierwszych zebach.Dopiero jak dostal pampersa z zabami usnal jak aniol...Tamte pewnie mu sie nie podobaly i sie uparl ,ze w kazdy narobi hehe.Po za tym dotrzymywal mi towarzystwa do pol dwunastej,on naprawde jest nieokielznany.Silus ,dobrze ,ze juz wiadomo co jest malemu.Swoja droga chyba jakas moda nastala na te anginy.Co do kolczykowania,chyba mnie zlinczujecie ale nie jestem zwolennikiem robienia tego w takim wieku.Wiem ,ze teraz to niby nie boli itp,itd ale na milosc boska przeciez jak taka mala idzie z kolczykami sie bawic nigdy nie wiadomo ,co maluchom przyjdzie do glowy.A nuz pociagnac za ucho?Widzialam juz okazy z naszyjnikami na szyi i o zgrozo tak ciasnymi,ze tylko dwa kroki od nieszczescia.To by bylo na tyle.Mamajula,silus zycze szybkiego powrotu do zdrowia waszym bobasom.

                          Skomentuj


                            Dzień dobry bobry
                            Życzę dużo zdrówka chorym maluszkom
                            Na szczęście Natalka jest zdrowa, chociaż dzisiaj bardzo zmarzła w nocy, a mama spała takim twardym snem, że nawet nie obudziła się by niunię przykryć.
                            Dziewczyny czy Wasze dzieci jedzą obiadki z dwóch dań?
                            Natalka - 24 lipca 2008r.

                            Skomentuj


                              Witajcie.Co za zimno dzisiaj gorzej niż w kwietniu w tamtym roku o tej porze dzieci siedziały już w basenikach na dworze a teraz tylko chorują co za pogoda
                              Moja też w nocy odkrywa się, wędruje po całym łóżku, gdybym z nią nie spała to by na podłodze leżała kilka razy
                              Syla moja była żarłoczkiem ale dwóch dań nigdy naraz nie zjadła, dawałam jej pierwsze danie na obiad a drugie trochę później.


                              Skomentuj


                                dobre pytanie: co sie dzieje z diabeleckie?

                                fatalna pogoda więc zasiadam do papierkowej pracy - niestety
                                mam wolne od Małego do południa - ale pewnie i tak będę tęskniła hehe

                                miłego łikendu Kochane!!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X