Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A oto wkurzona Amesia , pokazująca swój nos


    Duża zdrówka dla Dani i Majeczki!!!!
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Magda u nas masakra z pogodą piekne słonce a za chwilę ciemność i wiatr i burza dzis 4 razy grzmiało i lało a wiatr okropny
      Sylwia 9 latek
      Damianek 17 m-cy


      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

      Skomentuj


        Dziękuję

        Amelka złosnicafajna jest
        Sylwia 9 latek
        Damianek 17 m-cy


        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

        Skomentuj


          ten wiatr jest okropny! u nas było jakiś czas temu parę ładnych dni, wysoka temperatura, słonecznie, ale wiał tak mocny wiatr, że naprawdę robiło się nieprzyjemnie.

          Skomentuj


            Napisane przez silek7 Pokaż wiadomość
            Witam kochane
            Sikornik obserwuj uwaznie ale wiezsz tak czytająć te Twoje żale to mimo tych trudów obecnych taka miłośc przebija w Twoich słowach to aż sie czuje czytająć twoje postymyślę że co by nie robił to i tak Ty go zagłaszczeszzasługuje na to i ty tego też widać potrzebujesz!!!!!!!!!
            Dziękuję miło, bo w domu to raczej słysze tylko słowa krytyki, że sobie kompletnie z Małym nie radzę...

            ciąża oraz macierzyństwo zaskoczyło mnie, nie ukrywam, ale czasami mam wrażenie, że choć Johnny ma dopiero 7 tygodni - czuję jakby był od zawsze
            i wiem jedno, nigdy nikogo tak nie kochałam i pewnie już nie pokocham

            radzę sobie jak mogę i dlatego tak Was męczę i pytam i truję, bo kompletnie nie wiem jak mam czasami postępować - a chcę żeby był szczęśliwy - nie mam już innego priorytetu
            zreszta tak jak i Wy moje Drogie

            Skomentuj


              a myślisz, że te osoby, które Cię krytykują poradziłyby sobie lepiej? nie przejmuj się takim gadaniem, napewno radzisz sobie bardzo dobrze, po prostu płaczliwy egzemplarz Ci się trafił

              Skomentuj


                te osoby to moi rodzice - niestety
                nie poradzili sobie lepiej, coś o tym wiem...

                a jutro jaka pogoda, bo już chcę z Johnnym na długi fajny spacer

                Skomentuj

                •    
                     

                  Sikornik ale my wszystkie tu własnie po to sie spotykamy na forum by sobie pomagać,radzić ,pozartować i ogólnie pogadać o tych ważnych i mmniej waznych sprawach
                  a rodzinka jak to rodzinka czegos sie doszukujety ich ignoruj i zaufaj tylko swojej intuicji,głowa do góry -my mamy instynkt macierzyński
                  Sylwia 9 latek
                  Damianek 17 m-cy


                  02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                  Skomentuj


                    Każda dziewczyna przy pierwszym dziecku wszystkiego sie uczy od podstaw poznaje swojego maluszka , pyta sie kolezanek , radzi innych osób przy drugim dziecku jest inaczej lepiej a przy 3 lub 4 to dziecko samo sie wychowuje smieje sie pa

                    Skomentuj


                      moja babcia mnie wkurzała na początku, bo jak Asia tylko zaczynała płakać, to od razu przybiegała do pokoju z pytaniem/krzykiem co ja dziecku robię?! w końcu przestała pytać, jak odpowiedziałam, że biję, bo niedobra była

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Sikornik my jesteśmy tu po to żeby nas truć


                        Skomentuj


                          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                          moja babcia mnie wkurzała na początku, bo jak Asia tylko zaczynała płakać, to od razu przybiegała do pokoju z pytaniem/krzykiem co ja dziecku robię?! w końcu przestała pytać, jak odpowiedziałam, że biję, bo niedobra była
                          He, he dobre


                          Skomentuj


                            żegnam się z Wami i idę spać. o 7 jak zwykle czeka mnie pobudka. dobranoc!

                            Skomentuj


                              Sikornik co do rodzicow to mozemy sobie reke podac.Ja do dzis mieszkam z nimi , a Mama czasem wychowuje Amelke po swojemu tak jak nas wychowywala co mnie nie za bardzo sie podoba.

                              POchwale się Wam jeszcze kącikiem Amelki
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                super pokoik małej księżniczki misiu oczywiście jest , piękny kacik

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X