Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    i znowu rano nie złapałam siuśków na posiew
    a jak nie trzeba to jest tak:

    bardzo lubię RAMSTEINA, ich koncerty mogę oglądac codziennie robią taki wypierdziel

    Skomentuj

    •    
         

      dobra dobra to po kawce teraz


      Skomentuj


        mamakarolka i ankasos nie chcialyscie imprezy u pawimi,to patrzcie co was omineło hahahahahahaha

        Skomentuj


          Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
          i znowu rano nie złapałam siuśków na posiew
          a jak nie trzeba to jest tak:
          sikornik ja Cie prosze,jak nie mogłas złapac u chłopca to nie problem,wsadzasz ogonek do wora i łapiesz ,u dziewczynek to dopiero problem,wszytsko sie odkleja wrrrrrrrrrrr......... ja 2 tyg wstawalam o 4-5 rano żeby złapac ten cholerny mocz

          Skomentuj


            Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
            i znowu rano nie złapałam siuśków na posiew
            a jak nie trzeba to jest tak:

            bardzo lubię RAMSTEINA, ich koncerty mogę oglądac codziennie robią taki wypierdziel
            masz rację szczerze mówiąc jak zobaczyłam ich pierwszy raz to mnie zamurowało ale klipy mają świetne starszy syn już się w nich wciągnął i nieraz w domu uszy puchną jak słucha ha ha babcia szału dostaje
            KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

            Skomentuj


              w sumie to musze iść sobie tę kawkę zrobić póki synek jeszcze śpi to narazie do później
              KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

              Skomentuj


                Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                mamakarolka i ankasos nie chcialyscie imprezy u pawimi,to patrzcie co was omineło hahahahahahaha
                Olcia ja miałam imprezkę z aspiratorkiem w nocy

                Skomentuj

                •    
                     

                  sikornik i jaroszka normlanie podziwiam za ramstein......... ja chyba nie dałabym rady ich słuchać




                  mamakarolka to nie zazdroszcze

                  Skomentuj


                    Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                    sikornik i jaroszka normlanie podziwiam za ramstein......... ja chyba nie dałabym rady ich słuchać




                    mamakarolka to nie zazdroszcze
                    OLCIA to dobra muzyka jak cię szl...g trafia wspaniale relaksuje hi hi
                    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                    Skomentuj


                      powiem Wam że ja swego czasu miałam jazde na technoooooo
                      Kurcze my jeździlismy 80km od nysy na taką mega techno party właśnie,lubiałam to bo się wyszałalam jak dzika


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        HELOŁ KOBITY.Ja już dawno wstalam żeby niebyło ze tak długo śpię
                        Uwielbiam sluchać RAMSTEINA w samochodzie wtedy jakoś tak samo przyciska się nogą gaz.


                        Skomentuj


                          anna witaj


                          no prosze nastepna fana ramsteina hehehehe


                          kurcze a powiedzcie mi czy to jest teledysk remisteina co taka dziewczyna ucieka z domu a jej tato jest policjantem i tam na koncu on ja wyciaga z tłumu jakiejs bijatyki????????????????

                          Skomentuj


                            hej dziewczyny!
                            poszłam wczoraj myć łazienkę i taka impreza mnie tu ominęła ale z Was zbereźniece haha. Sikornik dobry był tekst o tym, że dla Radzia kupiłaś strój pokojówki na urodziny - tak jakby on miał to sam nosić
                            co do muzyki, to ja lubię sobie jakieś starocie zapodać, np. Queenów.
                            ja jeszcze w piżamie chodzę, ale to dlatego, że się balsamem brązującym rano nasmarowałam, pranie zrobione, jeszcze jedna pralka czeka, a ja czekam, ąz to co na suszarce jest wyschnie w końcu. Bulionek się gotuje - jako baza zupy serowej, Asia śpi i jest ok
                            W ogóle poszłam jakieś parę minut temu Asię położyć, słyszę, że coś sapie i się podnieca, podchodzę, patrzę, a ona chce odgryźć nos pluszowej myszy

                            Skomentuj


                              Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                              Olcia ja miałam imprezkę z aspiratorkiem w nocy
                              U mnie było już o niebo lepiej,tylko raz miała atak kaszlu no ale się wyspałam.


                              Skomentuj


                                [/QUOTE]madzik,u mnie wszystkie nochale od misiow sa poobgryzane

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X