Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    żadnym balonem wczoraj nie laciałam z Silkiem

    doczytuję Was bo mi nie komp, ale net padł - coś z ruterem
    ale chyba jest oki

    padłam na cycki (a jest na co hehe) jak rano doczytałam wczorajszą dysputę !!!!!!!
    jesteście perwersyjne, a wiecie że ja teraz z moim chłopem (nie mężem!!!!! - jesteśmy w konkubinacie hihi) jestem w separacji i o seksie moge pomarzyć - chyba że z pawimi coś pokręcę na boku, jak to olcia zasugerowała hahaha

    Skomentuj

    •    
         

      hanta

      ta muza co robi Radek to hardcore punk
      ja słucham samego hardcore'a więc ciut wieksza napierdzielanka
      gotyku nie cierpię bleee

      masz świetny kobieto podpis pod postami

      Skomentuj


        sikornik ty naprawde jestes patol...... normlanie w konkubinacie zyjesz hahahahahaha
        A tak powaznie to PROSZE WAS JAK WAM SIE KOJARZY "KONKUBINAT" BO MI STRASZNIE,wogóle co to za słowo.....


        A co do Twojej muzy to spodziewałam sie własnie cos tego typu...... znaczy sie że razem na jakies balety nie pójdziemy ??????????????????????

        Skomentuj


          OLCIA lenia to i ja mam najchętniej bym noc odespała bo synuś miał inne niż spanie plany SIKORNIK z chłopami to tak juz jest ale myślę że separacja szybko wam minie stęsknicie się za sobą i będzie ok a tak przy okazji skąd masz takie śmieszne rysuneczki?
          KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

          Skomentuj


            hahaha celowa napisałam: konkubinat, bo baba ostatnio w urzedzie zapodała do nas takim tekstem i myślałam że padnę ze śmiechu tak debilnie brzmiące słowo


            podobnie jak słowo: tapczan !!!!!!!!!!!

            Skomentuj


              Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
              OLCIA lenia to i ja mam najchętniej bym noc odespała bo synuś miał inne niż spanie plany SIKORNIK z chłopami to tak juz jest ale myślę że separacja szybko wam minie stęsknicie się za sobą i będzie ok a tak przy okazji skąd masz takie śmieszne rysuneczki?
              jaroszka,trzeba było wczoraj siedziec z nami na forum ,dziewczynki linka podawały hehehehe ale nie bede taka i tez sie z toba podziele linkiem

              http://www.smilies.4-user.de/index.php?section=SML


              Skomentuj


                http://www.cosgan.de/smilie.php?wahl=0&ziel=froehlich
                http://www.smilies.4-user.de/index.p...=SML&offset=20

                Prosze JAROSZKA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                  sikornik ty naprawde jestes patol...... normlanie w konkubinacie zyjesz hahahahahaha
                  A tak powaznie to PROSZE WAS JAK WAM SIE KOJARZY "KONKUBINAT" BO MI STRASZNIE,wogóle co to za słowo.....


                  A co do Twojej muzy to spodziewałam sie własnie cos tego typu...... znaczy sie że razem na jakies balety nie pójdziemy ??????????????????????
                  rzeczywiście to słowo jest dziwne i takie jakieś "niesmaczne" można by chyba nazywać taki stan "wolnym związkiem " np a nie jakieś takie a muzyka u mnie teraz wyciszona kiedyś to rock był na fali czasem jeszcze słucham RAMSTEINA ale to dlatego że mój G. lubi choć ich ballady mnie powalają
                  KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                  Skomentuj


                    Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                    hahaha celowa napisałam: konkubinat, bo baba ostatnio w urzedzie zapodała do nas takim tekstem i myślałam że padnę ze śmiechu tak debilnie brzmiące słowo


                    podobnie jak słowo: tapczan !!!!!!!!!!!
                    nie no konkubinat to dla mnie jakaś porażka i nieporozumienie.....
                    Mnie to się naprawde z jakaś patologią kojarzy,i podejrzewam że większości ludzi też
                    Kurcze powinni jakoś to zmienić i wogóle u nas to prawo jesli ktos nie ma ślubu jest jakieś obłąkane i chore

                    Skomentuj


                      dziękuję DZIEWCZYNKI no żałuję że wczoraj nie wróciłam na creyzy
                      KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no żałuj ,żałuj hihihihih
                        A co wczorajszych postów,to chyba od czasu do czasu potrzeba takiej głupawki bo człowiek troche sie wyluzował i nie mysłał o innych rzeczach

                        Skomentuj


                          ja maiłam pobudke tradycyjnie o 5.30 już mam dwa prania wstawione i sie suszy jedno - poprasowane ubranka Małego
                          postrzatana łazinke i kuchnię
                          zaraz biorę sie za przebranie pocieli w całym domu - bo mamy z R. teraz osobne łóżka
                          no i obiadek - wołowinka sie juz rozmraża
                          zaraz kroje warzywka i biorę sie za pyry...
                          tylko kto mi skoczy po olej do sklepu

                          Skomentuj


                            Hello
                            Nie dałam rady wszystkiego przeczytać co wczoraj naprodukowałyście, tyle tego że szok
                            U nas noc nawet nie najgorsza, mały obudził się 3 razy i na siłę musiałam mu nosek czyścić bo nie umiał oddychać po czym zaraz zasypiał. Ale od 6 jesteśmy już na nogach

                            Skomentuj


                              Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                              ja maiłam pobudke tradycyjnie o 5.30 już mam dwa prania wstawione i sie suszy jedno - poprasowane ubranka Małego
                              postrzatana łazinke i kuchnię
                              zaraz biorę sie za przebranie pocieli w całym domu - bo mamy z R. teraz osobne łóżka
                              no i obiadek - wołowinka sie juz rozmraża
                              zaraz kroje warzywka i biorę sie za pyry...
                              tylko kto mi skoczy po olej do sklepu
                              sikornik wyślij młodego po olej,tylko mu napisz na kartce co ma kupic hahahahaha

                              kurcze kawki sie napic muszę

                              Skomentuj


                                Dzień dobry

                                kurcze takie fajowe rozmowy mnie tu wczoraj ominęły ale nie załuję ze poszłam w wyro bo się wygrzałam i dziś już lepiej się czuję
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X