Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kuźwa, no nie wyjde do tego Lidla bo u nas znowu wali takimi wielkimi kroplami że koniec

    Skomentuj

    •    
         

      a u nas się przejaśnia, ale i tak boję sie wychodzić, bo do miasta aż tak blisko nie mam, a te przejaśnienia bywają zdradliwe.

      Skomentuj


        WITAM MAMUSIE

        Dotka to sie wczoraj nałaziłas hehe a co kupiłas ciekawego?ja nie mam foteliku na rower ukradli mi tak ze nici z wycieczek rowerowych w tym roku a le nadrabialismy wóziem i nóżkami

        SIKORNIK fajne przepiski wrzucasz dawaj dawaj więcej,ja lubie nowosci,dziś robie potrawke z kurczaka z pieczarkami ...z makaronem zjemy i pewnie ogóreczkiem

        a tak wogóle to mojemu synkowi chyba znów zeby zaczynaja wariowac bo nie chce jesc od kilku dni mleka z butli a jadł rano i wieczoremprzegryzł smoczek i kupiłam nowy a on sie obraził i nie chce pic juzhehe chleba nie je chrupek tez nie chce wiec podejrzewam ze go swędzi znów bo zgrzyta zebami strasznie....a teraz w kolejnosci powinny isc rtrójki ma juz na dole to co teraz oczne ?!!matko i córko
        Sylwia 9 latek
        Damianek 17 m-cy


        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

        Skomentuj


          Dotka ja obierałam pomidorki i w kosteczke ,na masełko i dusiłam z cebulka ,ciut czosnku i bazylii naprawde smaczne wychodzi i posypywałam serem gouda startym w sumie tak samo jak Sikornik

          co do pogody to rano ładnie więc szybko pozmywałam i obiad przygotowałam potem odkurzanie a mały z siostra sie wscikali heheh i miałam wyjść ok 11 na dwór z nimi i mi podczas odkurzania Damianek na krzesełku zasnąłno no ładnie go siostra wymeczyła
          Sylwia 9 latek
          Damianek 17 m-cy


          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

          Skomentuj


            hejka, wlasnie uciekłysmy z dworu przed zlewa;( rano bylo 28 stopni i słonce a teraz ledwo 16 i leje.
            Sikornik- mi tez pranie zmokło, a co do lidla ja sie juz w miare nauczylam. tez mam dosc blisko. maja dobra chemie z seroi W5.
            Lece skonczyc zupke dla amelki.

            AMELCIA ur. 08.02.2007

            Skomentuj


              właśnie wstawiłam pierwszy mój filmik na YouTube:

              http://www.youtube.com/watch?v=XtzvBerofuw

              słaba jakość bo nagrywany jedną ręka i moim nedznym telefonem
              ale to pierwszy filmik z Johnnym
              Last edited by sikornik; 13-08-2009, 12:27.

              Skomentuj


                Magda przez ciebie tak sie napaliłam na te ogrodniczki ze teraz szukam promocji po sklepach i na allegro tez łądne znalazłam co sadzicie?

                http://allegro.pl/item710455390_ewae...ys3_86_92.html


                Dominika jakie mała twoja zupki wcina?bo mój poza rosołem i pomidorówka nic nie chce
                Sylwia 9 latek
                Damianek 17 m-cy


                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                Skomentuj

                •    
                     

                  Sikornik popraw linka bo nic nie zobaczymy
                  Sylwia 9 latek
                  Damianek 17 m-cy


                  02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                  Skomentuj


                    Sikornik dam ci linka na fajną stronke tam mozesz wrzucac fotki i filmy,ja na You Tube i na Wrzutę nic nie daje bo tam to kazdy zagląda

                    http://www.bobasy.pl/
                    Sylwia 9 latek
                    Damianek 17 m-cy


                    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                    Skomentuj


                      u nas pogoda jesienna zimno deszczowo, nic z tego lata nie ma , ja dzis bylam na zakupach wyprawka do przedszkola , mala spi wiec chwila dla mnie ,

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        sory zapomnialam napisac witam wszystkie mamuski

                        Skomentuj


                          Melchior luknij ze na moje przyszłe ogrodniczki i doradz kobiecie

                          i witam oczywiscie
                          Sylwia 9 latek
                          Damianek 17 m-cy


                          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                          Skomentuj


                            Napisane przez silek7 Pokaż wiadomość
                            Melchior luknij ze na moje przyszłe ogrodniczki i doradz kobiecie

                            i witam oczywiscie
                            witaj jak dla mnie super ja przy synku mialam duzo ogrodniczek sprawdzaja sie napewno fajnie i cena super ......

                            Skomentuj


                              Helol,ja na chwile bo na kolezanke czekam
                              Silekogrodniczki fajowe
                              U nas do niedawna byly przeceny i kupilam Poldkowi podobne za pare groszakow w fajnym butiku,jakbym wiedziala ze szukasz to bym ci podeslala bo pare euro kosztowaly

                              Skomentuj


                                DOTKA ja kocham takie spodnie zakrywaja plecki jak Sylwia mała była to tez nosiła ogrodniczkiszukałam moro ale nic ciekawego nie ma a takie jeansowe fajnie wygladaja

                                Melchior u nas tez pogoda sie psuje a ja do dentysty na 17 dzis
                                Sylwia 9 latek
                                Damianek 17 m-cy


                                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X